Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

20 minutes ago, BlackGeorge said:

Bezbolnije rešenje za SNS skakavce je da najure već noćas Ivicu neznalicu iz kluba i da hitno obezbede pare za pojačanja.

 

Diskusije radi, zašto bi se oni posvetili tome? Partizan trenutno funkcioniše tako da se limitirani igrači lakše prodaju kroz učesnika LŠ i LE nego kroz Rad i Spartak i da se obrne lova od još nedoraslih talenata/"talenata". Jasno je da je rezultat skroz u drugom planu. Šta će im biti problem ako budemo četvrti i ipak izborimo Evropu?

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, BlackGeorge said:

Bezbolnije rešenje za SNS skakavce je da najure već noćas Ivicu neznalicu iz kluba i da hitno obezbede pare za pojačanja.

 

Ivica je dovodio samo neke padavičare, driblere u mestu a od zimus i jednog bildera koji trči nekontrolisano cik-cak. Valjda ga udarili steroidi u glavu. Trener treba da bude taj koji će da dovodi igrače i da mu se ispunjava želja. Obezbediti mu uslove (Mirkoviću) da dovede nekoliko igrača ma koliko da koštaju, da imamo sa čim da igramo. Da se dovode ratnici, trkači, snažni u duelu a ne neki igrači koje je Ivica "selektirao" u toku tripa posle povlačenja crte. Mi smo mnogo spori, čak i za ovu šugavu ligu. Fizički smo izuzetno slabi, u duelima katastrofa - retko koji dobijemo, a kondicioni trener je teška neznalica. Kao da je bio u školi Pepe Imaza. Čuveni Miša Filipović. Ne znamo da probijamo bunkere jer mnogo davimo loptu umesto "primi i odmah šalji sledećim pasom dalje". Naši igrači se slabo otvaraju u prostor... šta slabo, nikako. Obavezna igra dok im lopta nije u nogama za naše vedete ne postoji. To je NEZNANJE. To su MENADŽERSKI IGRAČI.

Nije ni čudo da je Lola Smiljanić bio najbolji igrač večeras. Nije prošao pripreme kod Miše Pilatesa, nije ga "savetovao" kako da igra veiliki trenerski mag Đukić.

 

OK, ja razumem da preko menadžera dovedeš jednog, dvojicu, trojicu, četvoricu... ali da dovedeš skoro svih 11 startera... Pa jeste ovo domaća liga, ali brate sve ima svoje granice.

Pa neće to da urade, oni uspešno rade upravo ono zašta su i poslati u Partizan. Da ga pretvore u dekor i to je ono što za sada odlično rade.

Link to comment
32 minutes ago, Tresko said:

Pa neće to da urade, oni uspešno rade upravo ono zašta su i poslati u Partizan. Da ga pretvore u dekor i to je ono što za sada odlično rade.

Tako je. I jos jednom - niko bas niko - tzv novinari, poreska, ministarstva finansija pravde sporta, sudije, niko - niko ne reaguje na ocitu pljacku udruzenja gradjana koje vodi drzava koje se zove FKP. Niko. Zao mi je sto ovo moram da kazem ali - mnogo, bas mnogo je propala Srbija.

 

Ja nemam samo ovde problem kao navijac FKP. Imam problem i kao gradjanin. Ako se ovako krade jedan FKP, pa sta se desava u Srbijagasu ili EPS-u i sl. 2018. godine jbt?

 

Na kraju imam i ljudski problem. Razumem da se uzimaju provizije i slicno. Ali ovo nije to. Ovo je slepo slusanje naredjenja koja su dobijena sa vrha. Slepo i sramotno. Slinavo i zvalavo. Imam problem sto se toliko takvih ljudi nakotilo ovde u Srbiji. Yea, to je moj problem, naravno.

Link to comment

A nije vam smetalo kad je Stolica dobio Grofa? Onda se pravila zurka, tocili su se hektolitri vinjaka na topiku.

 

Boli vas k za pljacku Partizana i Srbije kad je titula u dzepu... :fantom:

Link to comment
10 minutes ago, MiddleClass said:

A nije vam smetalo kad je Stolica dobio Grofa? Onda se pravila zurka, tocili su se hektolitri vinjaka na topiku.

 

Boli vas k za pljacku Partizana i Srbije kad je titula u dzepu... :fantom:

Kakav glupav i nepromisljen post..... titula uopste nije tema... vec finansije.... tj kradja... i opsta propast usput

Edited by mozzer
Link to comment
9 hours ago, Goranz said:

Diskusije radi, zašto bi se oni posvetili tome? Partizan trenutno funkcioniše tako da se limitirani igrači lakše prodaju kroz učesnika LŠ i LE nego kroz Rad i Spartak i da se obrne lova od još nedoraslih talenata/"talenata". Jasno je da je rezultat skroz u drugom planu. Šta će im biti problem ako budemo četvrti i ipak izborimo Evropu?

+1

 

Link to comment
30 minutes ago, mozzer said:

Kakav glupav i nepromisljen post..... titula uopste nije tema... vec finansije.... tj kradja... i opsta propast usput

 

Naravno, no me zanima kako to nije bilo tema kad se uzimala titula? Onda su se birali protivnici za LŠ, pricalo o igri i pojacanjima i sl.

Link to comment
9 minutes ago, MiddleClass said:

 

Naravno, no me zanima kako to nije bilo tema kad se uzimala titula? Onda su se birali protivnici za LŠ, pricalo o igri i pojacanjima i sl.

Pa bila je tema i tada. Samo sto je tada Direktor Kluba Vazura zvanicno saopstio da je dug oko 12-13M. A onda su prodali 3 najbolja igraca (Leonardo, Djurdjevic i Milenkovic) i opet, samo Djukic zna kako, uspeli da udju u Grupe i zarade dodatnih oko 6-7M. I onda posle svega toga odlaze igraci kao oprastaju dug, a najbolji igraci se prodaju za sichu, dok se, kao sto su gore konstatovali Goranz i April forsira najjezivija drvna gradja iz Blato lige. I umesto da je dug pao ispod 10M niko se ne oglasava i niko u ovoj raspaloj drzavi ne trazi izvestaj na javni uvid FKP. Sa detaljnom analizom. Niko. Nista.

 

Hbg stvarno mi je dosta vise ceci, karleusa, lukasa... vidim Zdjelar nije igrao juce jer je bio na svadbi Rajkovica koji je ozenio bivsu devojku Cecinog sina... koji bre Zdjelar pa koji je to Sljam jbt... i to igra u Partizanu jbt

 

Ja ne pratim do daljnjeg, ali zaista se nadam, eto barem malo da mi ucini, da ce Mirkovic fizicki da isamara nekoliko igraca... barem to.... Bagra

Link to comment

Zdjelar je sedeo na klupi sinoć. To je dezinformacija nekih klik target medija.

Mada je u principu nebitno, s obzirom kako igra. 

 

КЛУПА
 88 Владимир Стојковић
 16 Здјелар Саша
 18 Ђорђе Ивановић
 22 Саша Илић
 27 Небојша Косовић
 51 Огњен Ожеговић
 72 Слободан Урошевић
Edited by BlackGeorge
Link to comment

Znaci sada postoje mediji u Srbiji koji najotvorenije slazu (po nalogu ili ne) i nikom nista? Hbtt... ovde ipak mora da se nesto uradi sa ovom zemljom, ovo je otislo predaleko cini mi se...

 

Antonov nije vise u FKP, Zdjelar moze da sedi na klupi po kvalitetu. Ivanovic, Jankovic i Pantic dok su u Protokolu necu pratiti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...