Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Ako se ispostavi posle nekog vremena da će on biti naš Cholo Simeone, moraće vučić ponovo da reaguje i da ga pošalje u izgnanstvo, kao ćelavog.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

31 minutes ago, BlackGeorge said:

Ako se ispostavi posle nekog vremena da će on biti naš Cholo Simeone, moraće vučić ponovo da reaguje i da ga pošalje u izgnanstvo, kao ćelave*

 

 

 

 

*2. ćelavi - Salko dinamitaš   :fantom:

Link to comment
3 hours ago, Ted said:

sve je to super, nego hoćemo li malo fudbala zaigrati u skorije vreme

 

Ja ovo sto sam vas gledao ne lici da hocete. Verovatno je Djukic deo tog problema, ali opasno fali kvalieta u timu. Jos je Bambi otpao zbog povrede...

 

Po meni jedini koji nesto znaju sa loptom su Jankovic i Pantic. Ovaj drugi bi orao da vam bude najbolji igrac. Jankovica svi pljuju ali on je jedini igrac koji moze 1 na 1  da napravi prednost. 

 

Stojkovic ako zadrzi dosadasnji formu ce opet da bude najvazniji igrac tima. Odbrana sa Miletica, rumunom i Spancem me uopste nije dojmila. Naprotiv. Spanac nesto i zna, al je spor i ne deluje mi kao igrac koji nece da kiksa. Rumun ima dobre reference, tu bi moglo bolje. 

 

U vezi cak i moze da se to poslozi, ali mora da se poklopi dosta kockica. Da Pantic bude konstantan, da Zdjelar ne prsne posle 10 minuta, da Jankovic dobije jasne instrukcije sta sme a sta ne, i da nadjete jos jednog u vezi jer Kosovic i ostale akrobacije bas i nisu resenje. Ne znam kakav je ovaj Bosanac sto je dosao , mozda on pmogne.

 

Glavna muka vam je napred. Ovaj Rikardo mi deluje kao potpuni promasaj. Nema nikakvu tehniku, lose se krece, lose cita situacije. Jedino zna da zategne ponekad pa ako pogodi pogodi, Ozegola vec dovoljno znate, a ne znam kad ce onaj iz Spartaka da se vrati, mada mi se ono malo sto sam gledao u Spartaku nije dopao.

 

Sve u svemu, skoro niste imali tanji roster, sto BAtici kao pocetniku nece biti bas plus... 

 

Mada i mi smo imali nesto slicno pre nekog vremena, pa smo na foru duplog pasa Lazetica i NInkova resavali vecinu domacih utakmica. 

Link to comment

Od Batice najvise ocekujem da utegne odbranu i uvede disciplinu. Ako bi bio optimistican onda bih ocekivao i neke stvari poput toga da mu se iz uprave i sa tribin ne mesaju u posao vise nego sto treba.

Doduse za to ima nade jer Batica zaista ne deluje kao lik koji bi trpeo stvari koje su neki drugi treneri trpeli a uz to i Batica ima svog baticu pa i sa te strane bi trebalo da ima ledja.

 

Inace sa Sumom maltene niko i ne razgovara niti mu prevodi koje se vezbe i akcije rade, tako da ako se to promeni mozda i bude nesto od njega ove sezone. 

Link to comment

potrošiće i baticu a sebi kupiti još sezonu čerupanja kluba. sam će biti kriv.

toliko smo zaradili prodajom igrača i od uefe i oni dovode neke balvane..gamad lopovska!

Link to comment
5 hours ago, *edited by mod said:

Inace sa Sumom maltene niko i ne razgovara niti mu prevodi koje se vezbe i akcije rade, tako da ako se to promeni mozda i bude nesto od njega ove sezone. 

Toliko o sportskom direktoru, neopevanom idiotu, koji inače ima odgovornost i za adaptaciju igrača koje je doveo, samo ko da stigne sve.

Link to comment
17 hours ago, Filozof manijak said:

Đani (as no Đani, no party) :D

 

 

 

edit: ček, Batica je oženio Šabanovu ćerku? :unsure:

Јао то говно било са мном у армији, па клиснуо кад смо требали на фронт.  Видим познат ми некако само има 50 кила више.

Link to comment
50 minutes ago, April said:

Toliko o sportskom direktoru, neopevanom idiotu, koji inače ima odgovornost i za adaptaciju igrača koje je doveo, samo ko da stigne sve.

tu je zakazala komplet strukatm

a i pr fk-a

Link to comment
17 hours ago, Filozof manijak said:

Hvala. A Adžić je oženio Ildu.

Paše :D

 

 

 

Znači Batica je Adžićevom malom teča.

 

Teča :cry:

Link to comment

Ne mogu da verujem da još ima ljudi koji pronalaze neko opravdanje za partije Sume. Ljudi, shvatite, to je igrač za mali fudbal, igrač poteza u radijusu od tri metra. Mali je i spor, pogledajte još jednom te njegove starije video klipove sto su mu pravili. To je neki penzionerski fudbal gde je on "dominirao" svojim virtuoznim potezima u mečevima ranga nase druge lige. On kada pokuša nekome da asistira, doda, odigra dupli pas, u toj svojoj sporosti biva osujećen u pokušaju tri od četiri puta.Nema ko da priča sa njim, pazi boga ti. Bolje priča engleski od Leonarda koji se sporazumevao samo sa Delibašićem kada je došao u Partizan. Mrze ga, ne vole ga saigrači, ne dodaju mu loptu. A Leonardo je bio devica Marija i svi su ga voleli. :lol:

 

Link to comment

PARTIZAN – MLADOST, (19.00, TV Arena Sport 1)

Beograd
Stadion u Humskoj
Sudija: Dragan Čolović

PARTIZAN: Kljajić – N. R. Miletić, Valijente, Marković, N. G. Miletić – Smiljanić – Đerlek, Janković, Pantić, Suma – Rikardo
Klupa: Stojković, Urošević, Kosović, Zdjelar, Ilić, Ivanović, Ožegović
MLADOST: Rosić – Andrić, Milošević, Šatara, Pešić – Pavlović, Pejović, Tumbasević, Radivojević – Odita, L. Jovanović.
Klupa: Zečević, Dimić, Golubović, Sinđić, Selenić, P. Jovanović, Tešić.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...