Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Samo se vi nadajte da će se mandrili skloniti, ne ispušta se tako lako zlatna koka iz ruku (tj.dok je ne iscede i ne upropaste, kao Zvezdu onomad)

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koja crna zlatna koka? Sad ide samo naplata dugovanja. Nema zarade, sponzore nisu obezbedili a dugovanja ogromna. Nema zarade od prodaje ovih krševa iz prvog tima što su ostali.Opraštaju se ogromni dugovi igračima dok odlaze. Leonarda, Milenkovića, Evertona, Đurđevića i Tawambu su prodali, tu je i bila neka zarada. Skakavci su pojeli šta su mogli, vreme je za vredne mrave.

Link to comment

pa eto, izračunao je neko koliko je para ušlo u klub prošle godine. A posle dva meseca imamo "tešku finansijsku situaciju"

A ko će smeniti skakavce i dovesti vredne mrave?

Link to comment
21 minutes ago, BlackGeorge said:

 

+1

 

Ivica bi morao da leti sa Đukićem i ako imaju imalo mozga skloniti vučelićevog sina i vazuru negde i postaviti nekoga koji je iz fudbala, koji zna da radi posao (Ivan Tomić recimo). Eto im, tim SNS skakavcima dosta je i taj Vučelić senior, neka dolazi povremeno sa džakom da uzme te pare i da ih nosi velikom vođi, samo neka se skloni makar mali deo tih mandrila.

 

I da, novi sportski direktor neka pročisti još malo tog škarta što igra u sredini i navali i dovede PRAVA POJAČANJA a ne neke Zakariće. Ne, ne interesuje me to što "nema para". Stvorite ih - zato ste tu debili jedni.

To je to. Tacka.

Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

pa eto, izračunao je neko koliko je para ušlo u klub prošle godine. A posle dva meseca imamo "tešku finansijsku situaciju"

A ko će smeniti skakavce i dovesti vredne mrave?

Odlicno pitanje. Posto mi necemo da izlazimo na ulice kao npr Grci ili jos detaljnije Paokarre onda mozemo samo da gledamo sta se desava...

 

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

savez za srbiju

:unsure:

Basovaj smajli sto si postavio.

 

Ne znam... neki EU pritisak jednom kada se resi ovo najvaznije pitanje pa dodju na red ova manje bitna - Korupcija, Sudstvo, Zakonodavstvo, ma SVE sto cini gradjansko drustvo.... mozda... jednom.... ja apsolutno ne vidim ni prizvuk neke druge nade....

 

I dosta o politici. Soumah rekao da je zadovoljan svojom igrom i da je trebalo da pobedimo. Zaccariah dolazi danas u 14h promocija. Pa mora neko da centrira Rikiju valjda! Ali jedva cekam da dodje Batica... velika molba od mene da uvede Gatuzo rezim.... Gord(o)n Petric huh.... i jos jednom, vratite Ivana Tomica Robota na SD (nikako ne na trenera)!

 

 

Link to comment

Daj boze da im jebe majku majčinu svaki dan na treningu dok ne počnu da grizu. 

 

A ficfirice I mesije u teleoptik i ovako ne dobijaju platu. 

Link to comment

nema ništa na silu. ako je trener stručan, igrači će sami da ga prate, ne mora niko da ih tera. ako sami vide da je to što rade dobro za njih

 

a kad  vide da je šupalj, može da im jebe majku majčinu koliko hoće, nema ništa od toga

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...