Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

1 minute ago, April said:

Da šamaraš Rajinog igrača? Siguran si?

Pa dobro, može i Rajo to da radi. Misliš da ne bi pristao?

 

Ma klub je u totalnom rasulu, ništa tu ne pomaže. Ovi zlotvori ne daju platu igračima, nismo imali trenera već štitarskog mrsomuda koji nije znao da radi posao. Evo kažete da ga igrači nisu slušali na treninzima. Smenismo ga a dovodimo faktički početnika kojem je Partizan prvi prvoligaški klub. Ivica i Vučelićev sin nam odrađuju prelazni rok... treba baš biti optimista da će se pokenuti na bolje ovo.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Treba da se sastane odbor za hitna pitanja danas ujutro. Možda tema bude i smena Ilieva a ne samo Djukica. Vidim i igrači na tapetu. Sigurno će biti doneta i odluka da se nastavi sa praksom neisplate zarade.

Bilo bi najbolje da se svi u upravi samoubiju ali će to teško da se desi.

 

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3096373/predsednik-partizana-zestoko-nije-samo-trener-kriv-odgovarace-i-iliev-i-igraci

 

Link to comment

Hbg, ja bas gotivim Avicu, mislim ne samo zato sto je uradjen non stop nego i kao igrac mi je bio simpatican, ali vreme je da ode. Sve naj Djuka, Avice. I neka se vrati Ivan Robot Tomic ako je moguce na mesto SD-a. 

 

Predsednik Partizana hahahahaha mozda je kriv i njegov sin nesto malo, za te neke provizije h h h

Link to comment
7 minutes ago, ToniAdams said:

sta radi govnetov sin, govno junior?

nisam stvarno upucen.

Pa niko nije precizno upucen, ali on redovno sedi sa Upravom u Lozi, a sa nekoliko strana sam nacuo da ucestvuje u transferima sa npr njegovim sjajnim prijateljem mladim Vazurom. Kada kazem ucestvuje mislim - "ugradjuje se bez ikakve koristi za FKP". 

Link to comment
18 minutes ago, ToniAdams said:

sta radi govnetov sin, govno junior?

nisam stvarno upucen.

 

"Radi" prelazni rok sa Ilievim. Glumi menadžera.

Link to comment
9 minutes ago, ToniAdams said:

prestrasno i pretuzno

Hbg. Kao, nazalost, i najveci deo stvari u ovoj napacenoj drzavici. Ne znam, valjda ce jednom biti bolje. Kada se manje budu slusali Ceca i Karleusa i Lukas i ostali. Kada se ukinu Pink i Hepi. Eto, ove dve stvari bi vec popravilo stanje za nekih... pa 30% otprilike. 

 

Mene jako zanima da li ce smeniti Avicu i sve njegove kombinacije sa sinom, Rajom, Ramadanijem i sl. Svasta sam gledao u Partizanu (Jovancic npr protiv Shamrocka) ali onakvo ponasanje kao Jankovic to ne pamtim. Onaj Kosovic se bar kao nesto trudi, ali ovo... Zdjelar i, posebno, Pantic, su prica za sebe. Vazno je da je on rekao nesto protiv Sume (makar bilo i opravdano). Hipstercic mali. Sve to treba postrojiti, ozbiljno se izderati na njih i poceti da se slazu stvari... pocistiti deo...

 

Na kraju utakmice iskreno su me nasmejali sutevi Ozegola i subotickog napadaca... zagrcnuo sam se dok sam jeo kolac

Link to comment
21 minutes ago, mozzer said:

Hbg. Kao, nazalost, i najveci deo stvari u ovoj napacenoj drzavici. Ne znam, valjda ce jednom biti bolje. Kada se manje budu slusali Ceca i Karleusa i Lukas i ostali. Kada se ukinu Pink i Hepi. Eto, ove dve stvari bi vec popravilo stanje za nekih... pa 30% otprilike. 

 

Mene jako zanima da li ce smeniti Avicu i sve njegove kombinacije sa sinom, Rajom, Ramadanijem i sl. Svasta sam gledao u Partizanu (Jovancic npr protiv Shamrocka) ali onakvo ponasanje kao Jankovic to ne pamtim. Onaj Kosovic se bar kao nesto trudi, ali ovo... Zdjelar i, posebno, Pantic, su prica za sebe. Vazno je da je on rekao nesto protiv Sume (makar bilo i opravdano). Hipstercic mali. Sve to treba postrojiti, ozbiljno se izderati na njih i poceti da se slazu stvari... pocistiti deo...

 

Na kraju utakmice iskreno su me nasmejali sutevi Ozegola i subotickog napadaca... zagrcnuo sam se dok sam jeo kolac

 

+1

 

Ivica bi morao da leti sa Đukićem i ako imaju imalo mozga skloniti vučelićevog sina i vazuru negde i postaviti nekoga koji je iz fudbala, koji zna da radi posao (Ivan Tomić recimo). Eto im, tim SNS skakavcima dosta je i taj Vučelić senior, neka dolazi povremeno sa džakom da uzme te pare i da ih nosi velikom vođi, samo neka se skloni makar mali deo tih mandrila.

 

I da, novi sportski direktor neka pročisti još malo tog škarta što igra u sredini i navali i dovede PRAVA POJAČANJA a ne neke Zakariće. Ne, ne interesuje me to što "nema para". Stvorite ih - zato ste tu debili jedni.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...