Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

u pravu si. ostoja prvo da sahrani neki pandan ofki, tek onda će mu stati na crtu

 

samo da to ne bude kkp

:sad:

+1000

 

Za mene kao Beogradjanina Terza, odnosno covek koji je izvrsio vise krivicnih dela finansijske prirode i covek koji je licno zasluzan za unistenje i gasenje OFK Beograda ikone Beograda - ne moze ne samo da bude reper nekog uspeha vec je samo jedan pijun u sprezi ove vlasti i jednog dela CG mafije. I to je to. 

 

Sto se tice ove Uprave - da budemo iskreni:

 

2006. Zeka i ekipa su otisli iz Kluba ostavljajuci dug na NULI. Djuric je i pored svega sto je zaradio opljackao Partizan i ostavio dug od oko 15-20 miliona. Cist kriminal koji nije odgovarajuce sankcionisan. Osim toga - Djura nikada nije raio ozbiljne revizije finansija niti davao preciznije informacije oko duga, Ovi kada su dosli su uradili reviziju kao i Ostoja u KKP i krenuli da rade transparentnije. Trenutna situacija u drzavi za FKP ( i svaki normalan klub) je katastrofalna i oni su verovatno provalili da od transparentnosti nema nista i krenuli da skidaju lovu na veliko. Koliki ce dug ostaviti - moj slobodan HINT - JEDNAK kao FK CZ u trenutku kada budu odlazili. jer to je i GLAVNI cilj, valjda. U Srbiji. 2018.godine.

 

 

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mali Jovanovic ce izgleda u Lokeren za neke smesne pare, kakvi govnari ... decko je klasa za sva ova kvazi pojacanja, sto ce dokazati vrlo brzo  (po meni) preko ...

Link to comment
4 minutes ago, Cash said:

Izgleda da Stolica nije vise trener Olimpije. Ivica reaguj :fantom:

 

covek vam je doneo titulu, barem zbog toga treba da ga ispostujete

Link to comment
1 hour ago, Geo said:

Mali Jovanovic ce izgleda u Lokeren za neke smesne pare, kakvi govnari ... decko je klasa za sva ova kvazi pojacanja, sto ce dokazati vrlo brzo  (po meni) preko ...

Zajebi Jovanovica,sta cemo mi s tvojim tecom. Ti bi da ostane jel tako :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

covek vam je doneo titulu, barem zbog toga treba da ga ispostujete

Ilija je pravi čovek da zameni teču. U 3 prvenstvene tekme sa Olimpijom niti 1 gol u protivnickoj mreži. I to protiv vedeta kao sto su Gorica,Krško itd. Ivica potpisi odmah 

Link to comment

Teca se pogubio nacisto, odnosno otaljava ugovor tako sto mu ekipu sastavlja ko god stigne ... Bas razocarenje... Vidim da i njegova vecita alternativa ne stoji bas najbolje u Olimpiji ili nije bas tako, ti to bolje znas ?

 

edit: Ladno si mi odgovorio na pitanje u medjuvremenu

Edited by Geo
Link to comment
1 minute ago, Geo said:

Teca se pogubio nacisto, odnosno otaljava ugovor tako sto mu ekipu sastavlja ko god stigne ... Bas razocarenje... Vidim da i njegova vecita alternativa ne stoji bas najbolje u Olimpiji ili nije bas tako, ti to bolje znas ?

Naravno da nije tako, Olimpija gazi ali lopta nece u gol. Teča kolko god los bio za ovog Stolicu je Antić lično. 

Link to comment
9 minutes ago, Cash said:

Ilija je pravi čovek da zameni teču. U 3 prvenstvene tekme sa Olimpijom niti 1 gol u protivnickoj mreži. I to protiv vedeta kao sto su Gorica,Krško itd. Ivica potpisi odmah 

 

ta olimpija je neki cudan klub, njima ni celavi prepotenko nije valjao

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

ta olimpija je neki cudan klub, njima ni celavi prepotenko nije valjao

Celavi je otisao jer je Elekeju rekao crni idiote. A olimpija bi se savrseno uklopila u jsl,matori predsednik koji na svaka tri meseca menja trenere,treneri neznalice,los igracki kadar,najverniji huligani koji postrojavaju igrace nakon poraza. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...