Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

posto se doticni pominje vec neko vreme, pre par dana sam pogledao profil na transfermarktu:

 

https://www.transfermarkt.co.uk/goran-zakaric/profil/spieler/153078

 

ukratko: dinamo-belupo-dinamo-zrinjski-belupo-dinamo-siroki-dinamo-lokomotiva-rijeka-lokomotiva-dinamo-zrinjski-zeljo... i sve to za 5-6 godina :facepalm:

 

dakle, jos 1 money laundering machine nemac pojma, cisto da nas podseti da uvek moze gore od onoga sto mislimo da je bilo dno.

Link to comment

Evo koga zanima sta moze da se ocekuje do kraja prelaznog roka

 

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2977952-ko-je-95-vec-u-partizanu-kakvi-su-procenti-za-odlazak-iz-humske-tabela-mogucih-transfera-na-ulazu-u-kljucni-transfer-mesec-grafika

 

Istakao bih ovaj deo:

 

Međutim, postoji i ono “šta ako...” ko je direktno vezano i za prodaju gorenavedenih igrača i za epilog kvalifikacija za Ligu Evrope. Jer, računica je jasna: ako Partizan rastereti budžet prodajom fudbalera koji su planirani i plasira se u grupnu fazu Lige Evrope, neće biti nikakvih problema. Ukoliko se, pak, ti ciljevi ne ispune, klub će biti primoran da proda Markovića kako bi preživeo u naredom periodu. Pisali smo već da je za supertalentovanog defanzivca zainteresovana Roma (emisari bili i u Surdulici i protiv Rudara), da je minimalna cena koju klub iz Humske traži 8.000.000 evra, uz uslov da on ostane još godinu dana u Partizanu i pomogne timu u narednoj sezoni.

 

Bold: Da Rasteretis budzet prodajom igraca I da se plasiras u Grupe LE - e onda nece biti nikakvih problema. U suprotnom, a zaboravio je da napomene novinar BUDUCI DA JE UKRADENO OKO 5-10 MILIONA EVRA (NAJMANJE) - bice problema. Pa hbtt... i naravno niko se ne oglasava, Predsednik, Direktor, Pravnik, bilo ko iz Rukovodstva, niko... sramotno...

 

Ovo za Markovica ako ima ponuda na 2M treba ga prodati, kakvih bre 8M..... 

Link to comment

jbg. postoji ta pretpostavka nevinosti, pa se umesto izraza pljacka, pronevera i zloupotreba mora koristiti sintagma "teška finansijska situacija". sto moze da implicira da je ta situacija posledica nekih drugih okolnosti a ne onih kojima se bavi krivični zakonik.

teška finansijsla situacija u teoriji vodi ka dva ishoda, pri cemu ni jedan od ovih ishoda u nasem slucaju nije u izgledu, sto samo dokazuje da se ne radi o toj situaciji.

mrzi me sad da razlažem dalje, sigla kafa, odoh za zapalim pljugu pa u bazen sa klincima.

a nama neka je bog u pomoći.

Link to comment
13 minutes ago, Ted said:

jbg. postoji ta pretpostavka nevinosti, pa se umesto izraza pljacka, pronevera i zloupotreba mora koristiti sintagma "teška finansijska situacija". sto moze da implicira da je ta situacija posledica nekih drugih okolnosti a ne onih kojima se bavi krivični zakonik.

teška finansijsla situacija u teoriji vodi ka dva ishoda, pri cemu ni jedan od ovih ishoda u nasem slucaju nije u izgledu, sto samo dokazuje da se ne radi o toj situaciji.

mrzi me sad da razlažem dalje, sigla kafa, odoh za zapalim pljugu pa u bazen sa klincima.

a nama neka je bog u pomoći.

Uzivaj na moru sa decom. Nista bolje od toga.

 

Ovi ce nesto "smisliti", ne sumnjam... evo gradi se i novi nacionalni stadion za 200-250m.....

Link to comment

zar ne rekose 150 miliona? koja je to bagra lopovska   :D dogurace do milijarde, ne sumnjam

Edited by Nikodije
Link to comment
22 minutes ago, April said:

Ja Golom Otoku zameram samo što nije bio komercijalan.

 

Ta govna treba da prinudnim radom vraćaju dug državi - da beru maline, vade krompir i tovare stajsko đubrivo.

Nema tu nista od komercijale, zaboravi :sleep:

 

Iskljucivo tucanje kamenja, prenosenje na tragacima sa gomile na gomilu i vracanje na mesto polaska, leti, zimi, po svakoj klimi, 14 sati dnevno, plus 2 sata teorijske nastave sa obaveznim propitivanjem...

Link to comment
1 minute ago, namenski said:

Nema tu nista od komercijale, zaboravi :sleep:

 

Iskljucivo tucanje kamenja, prenosenje na tragacima sa gomile na gomilu i vracanje na mesto polaska, leti, zimi, po svakoj klimi, 14 sati dnevno, plus 2 sata teorijske nastave sa obaveznim propitivanjem...

Туцањем камена не могу зарадити боравак на мору.

 

Да раде у стакленицима, да науче да цене динар.

Link to comment
1 minute ago, April said:

Туцањем камена не могу зарадити боравак на мору.

И не морају, подразумевао сам доживотни боравак на мору, о трошку државе :D

 

Link to comment

Pa dobro ne mora tako drakonska kazna, moze zasluzena zatvorska kazna za npr Dragana Djurica, pa rekao bih minimum 10 godina za ono sto je opljackao (skoro sve za druge) i oduzimanje imovine. Oh wait, ovo je Srbija 2018.godine... mozda za 50-200 godina...  Waiting for superman

Edited by mozzer
Link to comment
9 hours ago, mozzer said:

Pa to kazem... ajde razumem kako se radi i posluje u Srbiji i provizije i ugradjivanje i sve, ali nakon takvih priliva i takve godine da neko, ukljucujuci i novinare, spomene da u Klubu nemaju sada love... previse je za normalnu inteligenciju... Srbaritza raspad

 

Bilo bi normalno, kako smo pisali, da je dug pao na oko 10m.... a umesto toga oni su pominjali neke ranije obaveze i kosture i rekli da je dug oko 13m... na APR-u su izasli bilansi za 2017., ako se ne varam po prvi put uradjena revizija od strane neke ozbiljnije revizorske kuce (BDO), tamo stoji da su ukupne fin.obaveze oko 20m, a kada se odbiju fin.potrazivanja oko 14-15m... 

 

Jako mi je sumnjivo i ovo oko prodaja (kao i koliko su platili za Sumu, tu se neko debelo ugradio), za Tawambu da se dobije samo 1.3m... debelo ugradjivanje... ali kazem, ovo je za mene stvarno crvena linija da kazu posle svega da nemaju para... znaci da su u potpunosti, ponovo posle Djruica koji nije u zatvoru, opljackali FKP... ne znam dokle jbt vise....

 

 

lepo otvorimo novi klub u beton ligi, Mladi Partizan :) prva garnitura ovi crni dresovi postojeći, rezervni bordo teget i za 4-5 godina derbi superlige na JNA.

 

a finansijska situacija (ovde već rukama pokazujem u vazduhu): zna se svaki dinar gde je otišao. i bilans stanja i uspeha ko pesma. na kontu 40 i kusur a posebno 42, neka sića. milinica. igrači čvrsto vezani ugovorima, a burazerske kombinacije nek budu vezane samo za račun u klupskom restoranu međ upravom

Link to comment

Davno, 2004.mi je ortak rekao da bi Srbija procvetala da se uvede zvanicna zakonska provizija od 10posto. Ovako se uzima daleko vise. 

 

A inace siguran sam da Vucelic vec pravi kombinaciju sa Crnim Bikom za nastavak kad away ova uprava propadne i sportski sektor. Win win za njega i sina koji je 90-ih studirao u Svajcarskoj dok smo mi cekali poziv vojne murije i, naravno lose-lose za fkp. Mislkm nadoknadice to oni kao posle malo sa fratelovim i slicnim parama...

 

Sto se tice tvog izvanrednog predloga ima li tu mesta za neke kineze kao manjinsko-vecinske vlasnike?

Link to comment
3 hours ago, twisted said:

lepo otvorimo novi klub u beton ligi, Mladi Partizan :) prva garnitura ovi crni dresovi postojeći, rezervni bordo teget i za 4-5 godina derbi superlige na JNA.

E vidis tu mi palo na pamet koliko bi to potrajalo dok ne dodju sve tri frakcije i polome sve.

Jebem ti drzavu i sve.

Edited by Moća
Link to comment
12 hours ago, mozzer said:

Davno, 2004.mi je ortak rekao da bi Srbija procvetala da se uvede zvanicna zakonska provizija od 10posto. Ovako se uzima daleko vise. 

 

A inace siguran sam da Vucelic vec pravi kombinaciju sa Crnim Bikom za nastavak kad away ova uprava propadne i sportski sektor. Win win za njega i sina koji je 90-ih studirao u Svajcarskoj dok smo mi cekali poziv vojne murije i, naravno lose-lose za fkp. Mislkm nadoknadice to oni kao posle malo sa fratelovim i slicnim parama...

 

Sto se tice tvog izvanrednog predloga ima li tu mesta za neke kineze kao manjinsko-vecinske vlasnike?

 

naravno, zašto da ne. naš cilj je šampionski klub sa stabilnim finansijama. 

 

9 hours ago, Moća said:

E vidis tu mi palo na pamet koliko bi to potrajalo dok ne dodju sve tri frakcije i polome sve.

Jebem ti drzavu i sve.

 

za toliko će policija da odradi svoj posao

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...