Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Ma ne, sprdnja je da Lola dodje. Ali trenutno je takva grupa igraca u klubu da je izgleda Lola zaista pojacanje.

I nije poraz u Surdulici doprineo, prosipanje bodova tamo uopste nije bilo nerealno imajuci u vidu "roster" i naravno coveka koji sedi na klupi i ide po protivnika 

Bice prosipanja i dalje

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Nikodije said:

Jel se meni to čini, ili lolara ima jedno 15 kila manje nego pre 5-10 godina? Možda je sredio glavu ako je mogao i telo

 

Sta ucini kosher ishrana od coveka :(

Link to comment
9 hours ago, Goranz said:

Sve vodi ka hepiendu iz "It`s a wonderful life". Osvajamo titulu, Ted i ćerka se na stadionu mire i ona pristaje da joj se ime promeni u Lola.

:D

ovo sa osvajanjem titule mu dodje kao primesa sf-a u porodicnoj drami

Link to comment

Vakulko pozajmnjen Arsenalu iz Kijeva (bez otkupne klauzule), malog Jovanovica koji nece da potpise ugovor opet trazi Briz za 700k plus otpis dugovanja. Tosica trazi Malatja, jos Jankella i Ozegol. Kosovica Kichu cu zaboraviti :) Mada mislim da bi i sa njim u timu dobili u Surdulici. A tek sa Smikijem...

Link to comment

Danas u nekim novinama kao teska finansijska situacija u Partizanu. Ja to stvarno ne mogu i necu vise da slusam. Hbsh to vise. Zaradili pare od Kizine sezone, pa onda od prodaje Milenkovica Leonarda i Djurdjevica pa opet prosle godine od Evrope i teska situacija. Ma hbsh to bre vise. Postajem prestar da to vise pratim... a ne vidim ko bi u ovoj raspaloj drzavici mogao da dodje normalan umesto ovih u FKP... jedino da dodje neko ko je blizak vlasti pa kao da bude malo bolje... propast.... sramno sve zajedno... 

Link to comment

samo privatizacija. pa da se okupimo I kupimo neke akcije čisto da bi imali neki uvid u sranja koja priređuju. 

 

ali neće to june da nas mune. ne nas. jer se zna kako ste glasali.

 

zato lepo otkupimo klub iz beton lige I krenemo od nule.

Link to comment

Potpuno se slazem... ova g...a to nece dozvoliti...  moj prag tolerancije je bas visok ali presli su mi crvenu liniju.... i ova uprava i ova sprdacina sa finansijama i lopovluk i ivanovic bizon i zdjelar i djerlek i ovi stariji igraci i fss i tzv sudijska organizacija i zna se ko... ispod svakog nivoa sve zajedno prejadno kao i vecina stvari u ovoj raspaloj drzavici

Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Danas u nekim novinama kao teska finansijska situacija u Partizanu. Ja to stvarno ne mogu i necu vise da slusam. Hbsh to vise. Zaradili pare od Kizine sezone, pa onda od prodaje Milenkovica Leonarda i Djurdjevica pa opet prosle godine od Evrope i teska situacija. Ma hbsh to bre vise. Postajem prestar da to vise pratim... a ne vidim ko bi u ovoj raspaloj drzavici mogao da dodje normalan umesto ovih u FKP... jedino da dodje neko ko je blizak vlasti pa kao da bude malo bolje... propast.... sramno sve zajedno... 

za koliko su smanjili dug posle prodaje igrača za 13 milki prošlog leta i priliva najmanje 6 milki od uefa?

:happy:

Link to comment
2 minutes ago, gone fishing said:

za koliko su smanjili dug posle prodaje igrača za 13 milki prošlog leta i priliva najmanje 6 milki od uefa?

:happy:

Pa to kazem... ajde razumem kako se radi i posluje u Srbiji i provizije i ugradjivanje i sve, ali nakon takvih priliva i takve godine da neko, ukljucujuci i novinare, spomene da u Klubu nemaju sada love... previse je za normalnu inteligenciju... Srbaritza raspad

 

Bilo bi normalno, kako smo pisali, da je dug pao na oko 10m.... a umesto toga oni su pominjali neke ranije obaveze i kosture i rekli da je dug oko 13m... na APR-u su izasli bilansi za 2017., ako se ne varam po prvi put uradjena revizija od strane neke ozbiljnije revizorske kuce (BDO), tamo stoji da su ukupne fin.obaveze oko 20m, a kada se odbiju fin.potrazivanja oko 14-15m... 

 

Jako mi je sumnjivo i ovo oko prodaja (kao i koliko su platili za Sumu, tu se neko debelo ugradio), za Tawambu da se dobije samo 1.3m... debelo ugradjivanje... ali kazem, ovo je za mene stvarno crvena linija da kazu posle svega da nemaju para... znaci da su u potpunosti, ponovo posle Djruica koji nije u zatvoru, opljackali FKP... ne znam dokle jbt vise....

Link to comment

Mene iznenađuje što se vi iznenađujete oko ovoga. 

Šta mislite zašto su se Vučela & Co instalirali u Upravi Partizana? Ej, Vučela :isuse: 

Link to comment

Pa kazem, ne iznenadjuje me da se uzimaju dobre (potpuno iznadprosecne) provizije, da se sve radi u potpunoj saradnji sa vodjom i klikom i nista bez njegove saglasnosti - to mi je jasno, ali ovo mi je zaista previse da se izjavljuje i da neke novine prenose vec danima da je finanijska situacija losa pa moraju da igraju omladinci... to je stvarno crvena linija za mene, hbt uzmi milion-dva ovo ono ali hbt oni su ako je tako pokrali 10milki za 2 godine... kao Djuric 20-30 za 3-4 godien i niko nece odgovarati... 

 

Mislim ipak je 21.vek, 2018.godina... u Svetu mislim....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...