Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1

 

neka uživa dok se vrati možda i teča odleti za španiju :happy:

- za sada pantara nastavak igre i rezultata iz prošle sezone pripisuje lošoj sreći :D

 

Quote

 

 

Ja recimo nemam sumnju oko Litvanaca, ja imam sumnju oko igranja u prvenstvu, koliko uopšte bilo ko normalan iz Evrope, ko trenira ozbiljne klubove, uopšte može da igra ovakvu ligu, moja sumnja je ta da li Đukić u ovom ambijentu u kome se ne zna da li je trener Dinama iz Vranja srećniji pre ili posle poraza od Zvezde, može da izađe na kraj sa tim celim koktelom sudija, loših terena, timova koji skidaju gaće i pre i posle utakmica sa Zvezdom i sa nožem u zubima igraju protiv Partizana kao da im život od toga zavisi. Bolja alternativa za Đukića je ozbiljno tražena, nije nađena, još onda kada je to bilo aktuelno u junu. Mogli smo da dovedemo Stolicu, koji evo vezuje treći klub u kome jako loše ide, nema postignut gol do sada, ili da Đukiću damo normalnu šansu da makar u Evropi napravi nešto, ako to ne napravi, da onda tražimo nekog trenera za ovu zatvorsku ligu koju igramo. Paunović da napusti Čikago i dođe u Partizan, u ovakvim okolnostima, realno koliko da dođe Ronaldo u Partizan. Videćemo, ja se iskreno nadam da je ovo juče samo jedan dan u kome ništa ne ide, u kome se dva igrača povrede, 22 puta šutne na gol i ništa ne uđe, i da će ovo biti samo jedna loša utakmica koja se neće ponavljati. Đukić je enigma zato što igra sjajno u Evropi, od koje Partizan kao klub živi i muči se u prvenstvu koje je otvoreno i neskriveno namešteno samo za jednog korisnika, što svi mi znamo, a pitanje je šta mi tu uopšte možemo da uradimo da to promenimo.

 

 

 

Quote

Ne branim ja ništa, prosto isti trener i tim koji su razbili Rudar, koji nije slabiji od ovog Radnika, danas deluju totalno drugačije, ima tu opcija da je ovo prosto dan u kome ništa ne ide i u kome jedan šut u tvoj gol je gol, 22 tvoja šuta nisu ni jedan, ali postoji i opcija da stvarno Đukić u ovom domaćem blatu ne može da se snađe, da ako mi nakon svake evropske utakmice imamo ovakve iste utakmice, već drugu sezonu, tu onda treba da se nađe nešto drugo. Gledajte Stolicu u Olimpiji, čovek još nema postignut gol u ovoj sezoni, izgubio je od Gorice koju smo mi na pripremama u kmobo sastavu dobili sa 3:0, prosto nisu te opcije koje su nuđene uopšte bile korak na bolje, ali prosto treba biti razuman, videti da li je ovo danas prosto jedan od onih dana kada ništa ne ide, ili mi sa Đukićem imamo sistemski problem da on u kombinaciji loših terena, 11-0 defanzivnih timova i sudija koje manje ili više stalno kradu, jednostavno ne može da pliva već drugu sezonu. Da nakon svake evropske pobede, nama po pravilu sledi domaći kiks, to prosto treba rešiti tako da dovedemo nekoga ko će imati i evropske pobede i makar malo bolje plivati u ovom domaćem blatu, a ne nekoga ko ne pliva ni na jednom, ni na drugom polju.

rudar nije ništa slabiji od radnika a većini na ovom topiću se učinilo da je rudar po kvalitetu neka donja polovina 2 ili čak srpskoligaška ekipa :happy:

Link to comment

Za one koji ne znaju taj Rudar je odigrao par pripremnih utakmica protiv naših prvoligaša i sve je izgubio.

Ali ne treba se opterećivati šta priča Gebels. Otići će i on kada ode ova uprava.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
29 minutes ago, BlackGeorge said:

Tede, ne gledaj. Kupaj se, uživaj u grčkoj nemoj da ti odmor presedne.

+1

 

domaćica je ionako pase

evropa drhti

Link to comment
28 minutes ago, BlackGeorge said:

Tede, ne gledaj. Kupaj se, uživaj u grčkoj nemoj da ti odmor presedne.

Nemam nameru da gledam, ćerkica uživa na moru, a ja i žena sa njom, tako da stersovi nisu potrebni :)

 

Mada sam jedan doživeo. Ćerkica, 3 godine, dolazi i kaže tata ja navijam za Zvezdu. Nakon početnog šoka, teram je da prizna da je keva poslala da me nervira. Kad ono nije :(

 

Na kraju joj rekoh nek navija za koga hoće. Šta ću.

Link to comment
52 minutes ago, Ted said:

Na kraju joj rekoh nek navija za koga hoće. Šta ću.

 

Ja sam mojoj obukao dres čim je prohodala, poveo je u Pionir i u poluvremenu spustio na teren. Demokratija ćao zdravo, identitet rulz.

 

Krštena je tek kad je napunila osam, ali je od druge godine znala da navija za crno bele.

Edited by April
Link to comment

Kao da je mene neko pitao za koga hoću da navijam.

 

Tata mi kupio fudbal, crno beli dres, knjigu o FK Partizan, ispričao kako je Puša Pajović polomio nogu Čiku na treningu i inicijacija završena. Ostalo je uradio Saša Aleks.

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

Nemam nameru da gledam, ćerkica uživa na moru, a ja i žena sa njom, tako da stersovi nisu potrebni :)

 

Mada sam jedan doživeo. Ćerkica, 3 godine, dolazi i kaže tata ja navijam za Zvezdu. Nakon početnog šoka, teram je da prizna da je keva poslala da me nervira. Kad ono nije :(

 

Na kraju joj rekoh nek navija za koga hoće. Šta ću.

Život hoće tako nekada neugodno da iznenadi. Važno je da si ostao pribran ostalo se da ispraviti

Link to comment

 

Srećno ti bilo Smiljaniću. Nadam se da ćeš biti bolji od Zdjelara što ti neće biti teško jer si nekada bio, koliko pamtim, dobar u tom segmentu.

 

Kilažu je definitivno stesao, znači da mu neće biti problem da brzo uđe u takmičarski ritam. A kako "dobro" igramo moguće da ga vidimo odmah u drugom kolu protiv Dinama iz Vranja u Surdulici (ponovo).

 

Evo malo Loline igre do 2016.godine kada je okačen klip:

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Smiljanić je nekada bio talentovan fudbaler, bez ikakve šale. E sada što je ranije bio lud, pio, jurio ženske po splavovima i van njih, pa hvatao još i udate žene čelnika kluba to je druga stvar (Vazura i Ivice, pazite žene :D ).

Dovoljno je pogledati prvih dva tri minuta klipa koji sam okačio i videti da Lola i dalje radi posao zadnjeg veznog školski kako treba, dok taj i takav presing na protivničkim fudbalerima retko viđam kod Zdjelara. Tipujem da će biti makar malo bolji od Zdjelara. E sada što nama pored njega treba i neki Everton ili Žuka, to je druga priča.

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

Nemam nameru da gledam, ćerkica uživa na moru, a ja i žena sa njom, tako da stersovi nisu potrebni :)

 

Mada sam jedan doživeo. Ćerkica, 3 godine, dolazi i kaže tata ja navijam za Zvezdu. Nakon početnog šoka, teram je da prizna da je keva poslala da me nervira. Kad ono nije :(

 

Na kraju joj rekoh nek navija za koga hoće. Šta ću.

 

Budi jak brate.

Link to comment

ne znam zašto đorđije često potenciraš da nama trebaju dva pit bulatm na mestu zadnjeg veznog(everton, juca). ova tečina postavka, a i mnogo boljih trenera, ne trpi dva igrača tih karakteristika. nama na tom mestu treba neko ko će da bude, ono što sad zovu deep playmaker, a lolom ga nismo dobili. zdjelar ne deluje taj tip. lola je, po hiljaditi put ću to napisati, naš najpismeniji igrač, razume igru, savršeno prati ritam, zna kad treba da povuče, a kad da stane, ali nije tip igrača koji će prosleđivati lopte u prostor sumi, jankoviću, tošiću ili kome već. tu ćemo opet biti tanki.

ne znam zašto teča hrabrije ne pokuša sa 3-4-3 što u prošloj sezoni i nije tako loše izgledalo, ovaj valente deluje jaktm na lopti, bekovi nam itako u odbrani kurcu ne valjaju, pa daj bar da prave višaktm protiv ovih kokezinih mesara.

 

 

problem ove ekipe je trener, i dok se njega ne rešimo neće nam svanuti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...