Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uh dobro smo prošli u ovoj kontri. Loša intervencija Markovića, poklon lopta igraču surdulice u noge za gol šansu.

 

Mora se mnogo agilnije, više kretnji i otvaranja, što pre im dati gol. Inače iz kontri svašta može da bude.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

pantic izigrava matica iz reprezentacije, ubi koliko davi loptu...

 

ovaj celavi iz surdulice, kakav nepismen sut sa 18 metara. Ono je za jednog profesionalca zicer da pogodi okvir gola..

 

mi ga dajemo iz prekida, tosic iz slobodnjaka

Edited by Ryo
Link to comment
2 minutes ago, Tresko said:

Nego, ko je ovo iritantno govance koje prenosi na Areni?

Neki zvezdaš, povremeno nas prenosi kada su ostali zauzeti.

 

Tošić se baš trudi, prelazna ocena za njega svakako do sada.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Just now, BlackGeorge said:

Neki zvezdaš, povremeno nas prenosi kada su ostali zauzeti.

A, eto učinilo mi se da je to ono govance koje kad prenosi one tamo skiči ko pomahnitao.

Link to comment

1 - 0 za surdulicu. zasluženo, lep gol glavom.

 

ne valja ovo, standardna priča, nemamo ofanzivnog veznog da distribuiše lopte i imamo na levom krilu ivanovića koji ništa nije pokazao.

takođe i zadnji vezni, everton nam fali. valjda će Lola biti makar malo agresivniji od ovog mlakonje Zdjelara kada dođe.

 

ovo mora da se dobije, ne sme da se desi zaostatak za zvezdom jer smo slabiji tim od njih.

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Suma mora urgentno da se proda zato što zauzima mesto stranca, bilo kome i te pare iskoristiti za novog Moreiru. Ofanzivni vezni, distributer lopte. Koliko košta da košta. Inače ćao - zdravo sezona već u startu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Suma mora urgentno da se proda, bilo kome i te pare iskoristiti za novog Moreiru. Ofanzivni vezni, distributer lopte. Koliko košta da košta. Inače ćao - zdravo sezona već u startu.

Ma kakvi, mora podhitno da se da špic u bulju Djukiću, i istovremeno da se najure iz tima odmah Ožegović, Ivanović, Janković, Kosović, Tošić i da se umesto njih dovedu neki igrači fudbala.

Link to comment
Just now, Tresko said:

Ma kakvi, mora podhitno da se da špic u bulju Djukiću, i istovremeno da se najure iz tima odmah Ožegović, Ivanović, Janković i da se umesto njih dovedu neki igrači fudbala.

+1

Link to comment

Kome bi taj novi Moreira distribuirao lopte? Portugalska kesa podlece pod loptu a sam na pet metara od gola. Trebaju nam Leo i Djuka, a ne Moreira.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...