Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Bez zelje da provociram, ali cuo sam prilicno cudnu pricu.

Pre par dana je igrana prijateljska Partizan-Teleoptik. Sudija koji je sudio na tom mecu mi je rekao da su poneki stariji igraci bukvalno napusavali Djukica, a da im ovaj nista odgovarao nije. Kaze taj sudija da je i njemu bilo neprijatno kad su igraci psovali Djukica.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ovo su nove generacije tede. kako kaže onaj grafit “ekser i litar vinjaka je hemija”

 

e

ali podržavam ideju. naophodan nam je trener profila dula vujoševića. neki što će im se najebavati milosne majke i hvatati ih za gušu

+1 za hemiju

Link to comment

Btw, ovim su još jednom ućutkani svi oni koji tvrde da ovo nije influentan forum. George je koliko juče apelovao na upravu da dovedu iskusne igrače u veznom redu ako misle nešto da učine i oni odmah poslušaše njegov vapaj.

Link to comment
1 hour ago, Goranz said:

Btw, ovim su još jednom ućutkani svi oni koji tvrde da ovo nije influentan forum. George je koliko juče apelovao na upravu da dovedu iskusne igrače u veznom redu ako misle nešto da učine i oni odmah poslušaše njegov vapaj.

Pravo govoriš.

Na koga tipuješ da je sledeći? Zoran Batrović?

Link to comment

Red je da i Aco Stojkov upiše jedan nastup kod nas, sedenje na sve četiri tribine tokom sezone 2006/007 mu je omogućilo da upozna sistem.

Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

meni deluje da su najveći problem ivanović i #51, i to ne na samu igru koliko na sveukupnu atmosferu i hemijutm tima

šabančine par excellance

 

 

voleo bih da ih se što pre rešimo

Upravo. I te dve cepanice i volovi su nastavili ono ignorisanje Sume i nedodavanje uopšte lopte, što je započelo ono mrtvo govno Janković. Ovu dvojicu, plus Jankovića moraju da odstrane pod hitno.

Link to comment

Sve ti jebem udjem na forum posle celodnevnog pijancenja i doceka me 1 kljucar Marakane

 

Nadas se Zuki dobijes Lolu

 

Eh zivote neispravni dzojstiku

Link to comment
9 hours ago, April said:

Barem će se znati red...

 

 

 

sunce ti, ja sam skroz zaboravio na ovo, ilićeva reakcija na početku klipa je priceless. ali volkov, lola, sale, mitar, stojković, kakav skup na jednom mestu, čudi me da se nisu poubijali bar 3x tokom svake tekme

 

nego kako niko još nije okačio pozdravnu za novo pojačanje

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...