Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

nemoguce da je potpisan smiljanic s idejom da nesto igra, verovatno je neko izvlacenje para u pitanju... jel on uopste igrao igde u poslednjih nekoliko godina?

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema se para, braćo Grobari, Narodna Banka plaća prispele obveznice iz deviznih rezervi, kasni isplata pdv-a i subvencije poljoprivrednicima, ostatak ide Yveydi kao projektu od nacionalnog značaja.

Booyaka i Samo_opušteno neveruu! :fantom:

Link to comment

Smiljanic hahahahahaha hahahahaha ocajan sam ali toliko je smesno da ne mogu da stanem da se smejem hbt hahahahahaha

 

Hbna Srbija svi sisaju napred a oni i dalje u 12.veku hbt korupcija mito propast kradja secikesarenje..... hahahahahaha Lola Smiljanic hbt...

 

Ok ovo je sada cirkus nije vise fudbal...

 

Edit: Zamisljam kad Lola udje u nekoj neizvesnoj zavrsniciprotiv Napretka ili Surdulice, bice to spektakl

 

Edit 2: Plus hiljadu za komentar za ovog Ivanovica i Ozegola... 

Edited by mozzer
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Ivanović, onaj iz Spartaka? Zar on nije bio jedno vrijeme hejlovan kao najbolji igrač JSL mimo blizanaca? Meni je djelovao neloš prije nego što je došao kod vas, e sad, ne pratim toliko da znam kakav je po atmosferu, a pedesetjedinica djeluje kao šabančina, ali djeluje mi da se zbog toga dobro kapira sa Ivicom.

da taj. sinoć je delovao kao prototip igrača koji ne ume da se prilagodi timu. došao iz male sredine gde je bio bog&batina u klub gde to ne može biti ni u ludilu, a mentalitet je ostao isti

 

#51 je glupan o kome ne treba trošiti reči. momtm

 

ivicu sam imao priliku da upoznam i popričam na kratko, svašta nešto njemu može da se zameri npr da je iracionalna ložana, ali šaban ne

Link to comment

A dobro, meni je ono predstavljanje Ožegola™ ostalo upamćeno kao jedan od bisera šabanluka, možda imamo drugačiju percepciju te kvalifikacije. Možda je samo bio DWI 

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da taj. sinoć je delovao kao prototip igrača koji ne ume da se prilagodi timu. došao iz male sredine gde je bio bog&batina u klub gde to ne može biti ni u ludilu, a mentalitet je ostao isti

 

#51 je glupan o kome ne treba trošiti reči. momtm

 

ivicu sam imao priliku da upoznam i popričam na kratko, svašta nešto njemu može da se zameri npr da je iracionalna ložana, ali šaban ne

+1000

 

Lola Smiljanic... pa okej, vrsi se istraga ko je ukrao fotelje iz Skupstine 2001. a Lola se vraca u FKP... to je tako realno...

 

Edit: Previse je prizivan ushtva Djuric ovde... i evo ga Lolinho...

 

Edit 2: Da li neko moza da se precizno seti - mislim da je prosli put (kada se prvi put vratio) Lola dosao na pozajmicu kad smo usli u LS pa ostao par godina...

 

Edited by mozzer
Link to comment
9 minutes ago, mozzer said:

Smiljanic hahahahahaha hahahahaha ocajan sam ali toliko je smesno da ne mogu da stanem da se smejem hbt hahahahahaha

 

Hbna Srbija svi sisaju napred a oni i dalje u 12.veku hbt korupcija mito propast kradja secikesarenje..... hahahahahaha Lola Smiljanic hbt...

 

Ok ovo je sada cirkus nije vise fudbal...

 

Neka se spremi Asen Nikolov. Rekoh već ranije da nam je potreban i jedan ofanzivni vezni.

Link to comment

Izvinjavam se za uzastopni post ali proverio sam te kvalifikacije 2010.godine. Smiljanic je odigrao obe utakmice sa Anderlechtom, u prvoj je usao u 53.min umesto Moreire a u revansu ceo mec i produzetke.... znaci nije dosao nakon sto smo usli u LS nego na pocetku sezone...

Link to comment

lola je doveden da vaspostavi hemijutm u svlačionici. da deli šamare #51 i onom subotičkom đilkošu. teča ima puno poverenja u njega

 

 

 

najtragičnije od svega je što je on najpismeniji igrač kog je izbacila druga najbolja omladinska škola u evropi na poziciji dmc-a

za surduličke i ostale njive nije potrebna bolja zamena zdjelaru i pantiću

Link to comment

u svlačinoci ne treba hemija nego fizika, bolje da su doveli  vioskorangiranog instruktora iz nekog kampa za obuku marinaca

 

zamišljam nekog tipa ala Klint Istvud, kad je bio mlađi (kad je imao oko 60 godina :D

Edited by Ted
Link to comment

ovo su nove generacije tede. kako kaže onaj grafit “ekser i litar vinjaka je hemija”

 

e

ali podržavam ideju. naophodan nam je trener profila dula vujoševića. neki što će im se najebavati milosne majke i hvatati ih za gušu

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
30 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da taj. sinoć je delovao kao prototip igrača koji ne ume da se prilagodi timu. došao iz male sredine gde je bio bog&batina u klub gde to ne može biti ni u ludilu, a mentalitet je ostao isti

 

#51 je glupan o kome ne treba trošiti reči. momtm

 

ivicu sam imao priliku da upoznam i popričam na kratko, svašta nešto njemu može da se zameri npr da je iracionalna ložana, ali šaban ne

hm

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...