Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

8 minutes ago, twisted said:

 

i ja isto mislim. 

 

štaviše, igraju ponešto, prave neke akcije, vidi se da je đuka dao 3 kombinacije da uvežbavaju do iznemoglosti. biće ovo bolje dosta nego prošle sezone. moš pljujete do sutra

+1

 

Ozegovic, Jankovic (mogli bi i Kosovic i Bambi koji je majstor ali ne moze vise) OUT i 2 ozbiljna igraca IN i da gledamo fudbal

 

Juce nisam isao, u Cetvrtak overavamo sezonsku protiv Trakaia. Gledao tim, imaju 2 crna igraca, znacajno jeftiniji od nas na transfermarktu, trenutno 4. u Litvaniji, prvoplasirana Suduva ima 45 a oni 24 boda....

 

Edit: A da, pre svega toga Surdulica u Nedelju u 19h i Zreb za 3.kolo u Ponedeljak oko 13h... treba izbeci Istanbul i Rio Ave i jos 2-3 kluba od mislim 20...

Edited by mozzer
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

još kada bi neko njih hteo da kupi :D

- ali zato po telegrafu roma želi da kapariše markovića, nude 8 milki i da ostane još ovu sezonu pod tečinom upravom :happy:

Link to comment
3 hours ago, Tresko said:

Ma gde, ona cepanica Ivanović mu je srao sve vreme utakmice i neka ga je odgurnuo da začepi. 

nisam na tv-u video ta prethodna dobacivanja ivanovica, al' sta god mu je ivanovic rekao nakon onog izdrkavanja s loptom gde predribla 3 igraca, ima isto toliko boljih resenja, pa krene na 4og i vrati saigracu kosku - nije dovoljno. pa i publika na stadionu mu je zvizdala zbog toga, a ne sto je cusnuo ivanovica.

...

pantic nije bio los sinoc s onim ubacivanjima iz drugog plana, definitivno mu je ova pozicija vise prijala od onog sto je pokusavao da igra u niksicu. videcemo na sta ce to da lici protiv jacih timova.

djerlek mi je sjajan - decko moze da igra sve, odlicno se krece, ne drvi puno loptu, daje pasove u pravo vreme i steta sto nije bocnuo onaj 1 sut na kraju.

stranci, posebno enake i napadac, ne deluju lose zasad - cekamo jace tekme da vidimo od kakvog su materijala stvarno napravljeni.

mali svetozar markovic deluje kao opasna kiksara ranga zeme bran'mira baj'ca - na 10ak utakmica koliko sam ga gledao je napravio isti broj katastrofalnih gresaka iz kojih su protivnici maltene uvek zavrsavali 1na1 s nasim golmanom.

najveci problem u igri nam je i dalje plej - suma izgleda definitivno nije to, jednostavno deluje neozbiljno - kao neki majstor s loptom koji je kidao po nekim drugim/trecim ligama i onda dodje u malo ozbiljnije takmicenje gde se pogubi. jeste se juce trudio, al' mnogo davi loptu, gde uz njegovu konstituciju i nedovoljnu brzinu na ovom nivou fudbala, nema sta da trazi na kraju. vidi se da ima tu nekog znanja, al' je problem izgleda u mindsetu, sto ce djuka motivacija tesko promeniti.

Link to comment

meni deluje da su najveći problem ivanović i #51, i to ne na samu igru koliko na sveukupnu atmosferu i hemijutm tima

šabančine par excellance

 

 

voleo bih da ih se što pre rešimo

Link to comment

uzgred budi rečeno uefa zabranili zvezdi da vodi navijače u litvaniju i time sprečila što naša policija ne bi nikad. jedno kvalitetno prikazivanje srbije u svetu

Link to comment

Ivanović, onaj iz Spartaka? Zar on nije bio jedno vrijeme hejlovan kao najbolji igrač JSL mimo blizanaca? Meni je djelovao neloš prije nego što je došao kod vas, e sad, ne pratim toliko da znam kakav je po atmosferu, a pedesetjedinica djeluje kao šabančina, ali djeluje mi da se zbog toga dobro kapira sa Ivicom.

Link to comment

Taj transfer dosta govori o ocekivanjima za ovu sezonu. Pri tom se uklapa u klupsku politiku™ tj citaj dolazi za dzabe.

Link to comment

samo dokaz da je situacija kritična

 

ali, značajno olakšava praćenje sezone, pošto nema nikakvih očekivanja neće biti ni velikih stresova

 

a svakako će nam biti objašnjeno kako je sezona bila uspešna, kako god da se završi

 

spremite se i za pojačanu aktivnost glede raznih teorija zavere koja su nas sprečile da budemo prvi. Pantić već šilji pero

Link to comment

 

Just now, Ted said:

samo dokaz da je situacija kritična

 

ali, značajno olakšava praćenje sezone, pošto nema nikakvih očekivanja neće biti ni velikih stresova

 

a svakako će nam biti objašnjeno kako je sezona bila uspešna, kako god da se završi

 

spremite se i za pojačanu aktivnost glede raznih teorija zavere koja su nas sprečile da budemo prvi. Pantić već šilji pero

 

 

Ne treba ti Pantić za to. Dovoljni su ti i pojedini forumaši ovde. Doduše ovi služe krek a kod Pantića i Ivice je kokain.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...