Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nabaviti solidno levo krilo (mada bi to možda mogao Tošić ako ostane, odnosno ako je čitav), pa onda ofanzivnog veznog- pravi kreator (moreira) a ne neke akrobacije tipa suma, pantić, itd. i zadnji vezni koji će da hapsi na sredini (Žuka, Everton) a ne da mrljavi poput Zdjelara pa da krenemo u bitku sa komšijama za titulu. Mi imamo problem što imamo gomile igrača sličnog/istog kvaliteta na po jednoj, dve pozicije i ozbiljan deficit dobrih igrača na minimum ove tri pozicije koje sam nabrojao.

 

Bez tih pojačanja teško, jako teško...

 

Ali da ne dovode neke Zakariće i tako slične menadžerske kombine.

 

 

Link to comment

sad pogledao snimak, aposlutno zadovoljan i i igrom i zalaganjem i rezultatom u ovom stadijumu. rudari i letonci su savrseni suparnici za uigravanje ekipe i nadam se novi plasman u le. gomes mi se bas bas svidja, suma svetlosnim godinama od onog lani (nabijem na krasni majmuna sa arene) za sada, bice da je i do zalecenja povrede, jos ozega, jankaru i kosovica da utopimo negde i sa par krstenih pojacanja alah da nas vidi...

Link to comment
32 minutes ago, *edited by mod said:

Zasto novine drame oko neke cuske koju je Suma zadao? Mislim jel to stvarno toliko lose bilo?

Ma gde, ona cepanica Ivanović mu je srao sve vreme utakmice i neka ga je odgurnuo da začepi. 

Nego, kao i uvek šljam sa B(ednici)92, ne propušta priliku makar i da izmisli nešto:

 

 

Quote

 

'Grobari' prozvali Hrvate: Srebro kao zlato i Baja Mali Knindža

Navijači Partizana transparentom su prozvali reprezentativce Hrvatske koji su tokom vikenda došli do drugog mesta na Svetskom prvenstvu u fudbalu.

 

7248493805b50f89bba473721842449_w640.jpg

 

Čuj, prozivali Hrvate :laugh:

Link to comment

Uh koliko mi je gadno kada vidim da se ova mutava njuska i dalje kaci. rekao bi covek da ce ga do sad ozaliti i prezaliti.

Link to comment
14 hours ago, Tresko said:

I posle će neko da kaže, možda će Partizan da osvoji titulu. Prvenstvo nije ni počelo,  a ovaj se sklanja tri dana pre utakmice:

DidD3j8WkAAoLsN.jpg

 

 

 

Звезда ће, претпостављам, да изведе комбиновани састав, битније је да сачува и тим и снагу за меч против Судуве, далеко важнији него овај с нама. Шалим се, тражићу од мојих играча само да буду озбиљни, играју мирне главе и надигравају.

Link to comment
27 minutes ago, Filozof manijak said:

Šta li su hteli da kažu ovim transparentom? :isuse:

Splićani su ona frakcija navijača koji su doveli one iz Splita da se pobiju sa onim navijačima BIA, koji su sa severa došli da kao navijaju za Partizan. Veze sa Hrvatima nema.

Link to comment
6 hours ago, Њујоркер said:

sad pogledao snimak, aposlutno zadovoljan i i igrom i zalaganjem i rezultatom u ovom stadijumu. rudari i letonci su savrseni suparnici za uigravanje ekipe i nadam se novi plasman u le. gomes mi se bas bas svidja, suma svetlosnim godinama od onog lani (nabijem na krasni majmuna sa arene) za sada, bice da je i do zalecenja povrede, jos ozega, jankaru i kosovica da utopimo negde i sa par krstenih pojacanja alah da nas vidi...

 

i ja isto mislim. 

 

štaviše, igraju ponešto, prave neke akcije, vidi se da je đuka dao 3 kombinacije da uvežbavaju do iznemoglosti. biće ovo bolje dosta nego prošle sezone. moš pljujete do sutra

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...