Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tantuz izvodi Valijentea, a ostavlja ćelavog Miletića šupljinu. I izvodi Sumu i uvodi beskorisnog Tošića.:laugh: Kakva cepanica ovaj Ivanović............

Link to comment

Uhhh, uveo bih za svako vraćanje lopte unazad 500 evra od plate.

 

To je užasno ... pretvorilo im se ta glupost u rutinu. Jednog smo prodali što to voli da radi ali bolest se opako zapatila.

Link to comment

ja odustao od gledanja....kako godine prolaze sve mi je teže da gledam ovaj naš "prepoznatljivi" stil. ako u dogledno vreme ne počnemo da igramo nešto što liči na moderan fudbal, mislim da će se moje praćenje svesti samo na konstatovanje rezultata post festum.

Link to comment
22 minutes ago, Ted said:

ja odustao od gledanja....kako godine prolaze sve mi je teže da gledam ovaj naš "prepoznatljivi" stil. ako u dogledno vreme ne počnemo da igramo nešto što liči na moderan fudbal, mislim da će se moje praćenje svesti samo na konstatovanje rezultata post festum.

Mi jos odlicno prolazimo. Pogledaj ostale rezultate sve nesto na jedvite jade kao naprimer Kopenhagen. Od svih ekipa mi i Kairat smo najvise pokazali :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, Cash said:

Mi jos odlicno prolazimo. Pogledaj ostale rezultate sve nesto na jedvite jade kao naprimer Kopenhagen. Od svih ekipa mi i Kairat smo najvise pokazali :fantom:

ništa mi još nismo pokazali jer nismo ni imali protiv koga. poštovanje Rudaru ali ovo je smejurija, na granici amaterizma.

verovatno je sledeći protivnik kvalitetniji ali ne dovoljno da nas namuči naročito, a igranka počinje od 3 kola, onda može da se priča šta je ko pokazao.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...