Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, El Patron said:

 

Djukic je za 6 meseci u Partizanu napravio u Evropi sto nije niko 13 godina, zato od mene ima postovanje iako nisam zadovoljan nekim stvarima. 

i kiza vinjak bi prošao al ga je smenilo

:sad:

Link to comment

Steaua, AZ, Augzburg... Uradio je Kiza Vinjak dosta sa Bozinovim, Fabrisijom, Petrovicem, Z. Zivkovicem u startnih 11. Zato i ja mislim da je velika greska sto je smenjen, da je ostao bilo bi evropskog proleca. 

Link to comment

Napadač Nikolić se povredio pa klub traži novo pojačanje, kao novi "bekap" dok se ovaj ne oporavi.

Najveće šanse da potpiše za Partizan ima Bojan Matić napadač šabačke macve, po želji Ivice Ilieva.

 

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ode taj Matić u Seul.

Zajebase nas :sad:

 

edit: umesto njega na spisak za evropu se vraća đorđe jovanović, tako barem tvrdi vrućisport:

 

Crno-beli su ostali samo na dva napadača, Rikardu Gomešu i Ognjenu Ožegoviću, a kako se forsira igra u formaciji 4-4-2, jasno je da su potrebna nova rešenja.

Tako će se na spisku igrača za Evropu naći ime Đorđa Jovanovića, odavno otpisanog mladog napadača, koji je trebalo da pređe u Belgiju, pa se iz nje vratio i sada je u Humskoj.

Iako nije bio u prvom planu, odjednom mu se ukazala prilika koju bi mogao da iskoristi i nametne se, iako je Jovanović gotovo svaku šansu prošle sezone koristio za odlične nastupe u Humskoj.

 

Sad kada se pokaže da je bolji i od Gomesa i od Ozegovica, što me ne bi iznenadilo. Biće još jači pritisci od Vazure i njegovih kerova da pristane na njihovo menadzerisanje.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Djordje prica se da postoji konkretna ponuda iz Turske za 400k za Jevtovica... buduci da nam je on pola tima, sto neko rece kakvo hladnokrvno izvodjenje penala 1 Jevtelellea u 1 Niksicu - ja ga ne bih dao ispod milke... ako te cifre uopste imaju znacaja...

 

Nego jel menjamo koncepciju igre na 4-5-1 sa centralnim Sumarumom?

 

Izasle su cifre bilans sa 31.12.2017. na APR-u, ortak nekom prostom analizom zakljucio da su ukupne obaveze u bilansima oko 20m, a iskljucivanjem nepostojecih stavki i odbijanjem kratkorocnih potrazivanja (jer se to tako radi) oko 15m (dakle sa 31.12.2017.)...  sve je to prosta metoda bez ozbiljnih analiza... bilansi su inace auditovani... BDO je radio audit...

 

Edited by mozzer
Link to comment

Kako piše vrućisport, Mitrović definitivno otišao nazad u Tursku:

 

Milan Mitrović više nije igrač Partizana, a već je pronašao novu sredinu. Iskusni štoper se nakon godinu dana vraća u Tursku gde je potpisao za Adanu iz Demirspora u kojoj će nastaviti karijeru.

Đukić nije ozbiljno računao na Mitrovića za ovu sezonu, to je igraču predočeno te je on prionuo u potragu za novim klubom. I brzo ga je pronašao, u Turskoj gde je i odigrao najbolje partije u svojoj fudbalskoj karijeri, pa je svojevremno kao zvezda Manise bio želja turskih velikana.

Pri odlasku, Mitrović je klubu oprostio i dugovanja od oko 70.000 evra:ajde:

 

http://fudbal.hotsport.rs/2018/07/16/novi-odlazak-stub-odbrane-otisao-iz-partizana-oprostio-veliko-dugovanje/

 

 

Link to comment

Najbolji štoper Partizana od mene, svakako, neće dobiti tu nipodaštavajuću otpratnicu "iguman, manastir".

 

Srećno Mitroviću, nisi ni mogao da igraš duže ovde jer tvoja plata žulja razne SNS govnare koji obitavaju u Partizanu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...