Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Tavi, kaži neku lepu reč za Ožegovića, Jankovića, Jevtovića i ostale bivše drugare. Nemoj da si kesa, vidiš da se Koblenc ne javlja.

 

 

sp-tavamba_620x0.jpg

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mora da se prodaju 3 - 4 igrača. Jevtovića traži Olimpijakos, molim lepo. :sleep:

Evo komšijama stiže na pozajmicu Boaći. Sad još mi da uzmemo Leonarda i onda možemo večiti derbi da igramo. :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Obavezno moraju podhitno da prodaju, ili da ih najure iz tima: Jankovića, Ožegovića i Kosovića. Jevtovića ako prodaju ok, ako ne da ga prebace u ekonomat da pere i pegla dresove.

Link to comment
7 hours ago, Godfrey said:

Ovo sto sada imamo je, siguran sam, najslabiji Partizan od kad pamtim. Svaka linija tima je kriticna.

Vidim, već se zaboravila stamena odbrana Kljaja-Ostoja-Ćirko

 

Sve sa rasplakanim beskorisnim Leonardom na Tviteru.

Link to comment
13 hours ago, Tresko said:

Obavezno moraju podhitno da prodaju, ili da ih najure iz tima: Jankovića, Ožegovića i Kosovića. Jevtovića ako prodaju ok, ako ne da ga prebace u ekonomat da pere i pegla dresove.

 

tresko više piši na ovoj temi. izgleda da si taličan za transfere :D

 

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2974966-napadac-partizana-blizu-transfera-najblizi-je-seriji-b

 

 

Za sada se samo spekuliše gde bi Ožegović mogao da nastavi karijeru, pojavljuju se imena klubova iz portugalske lige, kojima je igrač crno-belih platežno nedostupan, ali bi narednih nekoliko dana kockice konačno mogle da se poklope, jer poziva ima sa nekoliko strana. To potvrđuje i agent igrača – Radojica Rajo Božović, koji u izjavi za Telegraf napominje da će Ožegović gotovo sigurno napustiti Partizan ovoga leta.

- Okolnosti su takve da će Ožegović gotovo sigurno otići iz Partizana i verujemo da će se to desiti u skorije vreme, možda i u narednih nekoliko dana. Naravno, čekamo pravu priču, nešto što će zadovoljiti i igrača i klub, ali je potrebno da se poklope neke stvari do realizacije transfera. Pozitivno je to što je protekle sedmice bilo nekoliko poziva klubova sa raznih strana, pa ćemo da vidimo šta je najbolje za Ognjena – kaže Radojica Božović

 

Da li neko zna još koliko fudbalera ima ovaj? Da ih sve rasprodamo ovog leta.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
25 minutes ago, Tresko said:

E super. Još da se najuri ona mrtva slina Janković i njegov drugar Kosović i biće mnogo bolje.

+1

ali doći će novi mesiji, ronaldoi i modrići dok ne izbacimo iz kluba raja božovića..

đaba sve kad se to zlo uvuklo u klub

Link to comment
13 hours ago, ZokiAsov said:

Moj omiljeni Prtzn, je P.Lazic, Dj.Lazic, B.Majic i N.Marinkovic. Nisu znali mnogo, al su kidali. Plakao je Suarez tada.

 

 

umirem :D istina živa

Link to comment
17 hours ago, ZokiAsov said:

Moj omiljeni Prtzn, je P.Lazic, Dj.Lazic, B.Majic i N.Marinkovic. Nisu znali mnogo, al su kidali. Plakao je Suarez tada.

 

+1

Ovaj današnji Partizan neka odigra ovako protiv nekog jačeg protivnika, pa neka se javi.

Do tada tišina !

 

 

Link to comment

Po cemu je to toliko veca pobeda od npr. ove protiv Jang Bojsa za prolece u Evropi ili 4-0 u Madjarskoj ? I Kiza i Drula dunster su tukli AZ kad smo vec kod Holandjana.

 

Jedva cekas da vidis ledja Djukicu, Ilievu.. Razumem to, ali nemoj da pises neke gluposti, uz duzno postovanje :D 

Djukic je za 6 meseci u Partizanu napravio u Evropi sto nije niko 13 godina, zato od mene ima postovanje iako nisam zadovoljan nekim stvarima. 

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...