Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

@BlackGeorge potpis na ceo post.

dosta tanko ovo deluje za ozbiljnije ekipe. dobra prangija portugalca, al' sve ostalo je izgledalo kao solomon prosle godine otprilike, uz brata mu, drvo, nikolica napred.

pantic, jevtovic i suma "standardni" - ako ne nadjemo neke vece pajsere od nas da ih tapnemo sto pre, sledi jos grdja sezona od prosle.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, BlackGeorge said:

Dobro, Rudar je neozbiljan protivnik koji se samoraspao već krajem prvog poluvremena. Šestoplasirana ekipa u crnogorskom prvenstvu koji je izlazak u kvalifikacije LE dobio za zelenim stolom. I ovo i sledeće kolo, kao što rekoh, očekuje se manje-više lagan prolazak Partizana. Treće kolo već jebeno..zavisićemo mnogo od dobrog žreba.

Iz ovog meča bih izdvojio odličnu igru mladog Šehovića, šteta što to nije začinio i nekim golom. Zatim Valijante, koji je davao napred odlične pasove, onako baš osvežujuće da vidimo tako nešto od štopera. Videćemo kakva mu je igra u odbrani od 3.kola. Enake više nego dobra ofanziva, sve je to ok, školovan igrač ali pozadi je bio prilično tanak a nama treba bek koji će dobru odbranu da igra. Kada je dolazio u Partizan sam je rekao da je više ofanzivno orijentisan u igri nego defanzivno. Gomeš do gola prilično neubedljiv, kao i Suma koji je bio loš u prvom poluvremenu. Lepim golovima u drugom poluvremenu popravili utisak. Igralo smo prvih 30-35 minuta pomalo bojažljivo, pa smo ih onda pritisli desetak minuta što je rezultiralo njihovom greškom za penal. Posle je već bilo lako.

Šteta što i Nikolić nije dao gol zbog psihologije.

Mene najviše brine organizacija igre. Pokušava se tu sa Sumom ali ne verujem da on može da odgovori tim izazovima od 3. kola kvalifikacija kada budu došli ozbiljniji protivnici. I danas je bio prilično loš prvih pola sata igre. Pantić je gurnut u stranu, izgleda da se tu ne snalazi baš, što je i očekivano.

+1 Djordje.

 

Uz dodatak: Za mene su najslabiji kod nas bili Zdjelar (manje) i Pantic - nas najgori igrac juce. On me zaista zabrinjava. Resenje je da se on i Jevtovic rotiraju a na njegovo mesto da se ubaci Ivanovic i da igramo ofanzivnije protiv ovakvih protivnika. Za defanzivu - da, to cemo videti od 3.kola. Mozda tu planira taj Blok Zdjelar-Jevtovic ispred odbrane ali onda trpi kreativnost u napadu.

Nikolic me malo, malo demantovao kasnije ali nisam zadovoljan njegovim nastupom. Sacekacu malo. Nije mu tu bio pajtos iz Subotice, hbh povredio se u duelu sa stamenim Vakulkom na treningu... i to Vakulkom koji ide, uskoro ce se znati gde... a meni se cini da u ovakvom sastavu bas ima mesta za njega...

 

Sehovic zaista najbolji. Veoma sam zadovoljan sa Ricardom i Valijenteom (videcemo ga u odbrani). Ricardo je odlican. Suma... imam utisak da njemu treba brza igra i bolji igraci u timu. Isto da ce mu ovogodisnja postava vise odgovarati do proslogodisnje. Enake okej.

 

Za kraj ulazi CG duo Kicha-Jankarra i zaista zabavlja publiku negde pred kraj duplim pasovima odlaze potpuno u desnu stranu i ne razmisljaju o golu i na kraju gube loptu... bilo je bas zabavno...

 

AKo nekoga zanima navodno neki portugalski timovi traze Ozegola...

Link to comment
24 minutes ago, MayDay said:

U naocarima u plavoj majici Dusko Saric. :puke:

 

Duško Šarić je vlasnik (ili suvlasnik?) Rudara iz Pljevalja.

Logično da je na tribinama, dok mu je Peković stari pajtos iz detinjstva. Pričali smo već o tome...valjda?

 

@mozzer

Tek za 3 nedelje kreću ozbiljne utakmice u evropi (3. kolo) i bilo bi lepo da do tada uspemo da prodamo još nekog igrača. Zatim da NE dovedemo Zakarića, dovedemo nekog ozbiljnog zadnjeg veznog tipa Everton koji će da hapsi po sredini jer od Zdjelara nema vajde, kao i nekog ozbiljnog organizatora igre, ofanzivnog veznog.

I tek onda da se nadamo ulasku u grupe LE. Sa ovakvom ekipom teško, veoma teško..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

@BG

Da, to je to. Sa ovakvom ekipom jedino ako budemo imali ekstremnu srecu u zrebu. Najvise fale organizator igre/ ofanzivni vezni i ovo sto bi trebalo da igra Zdjelar. Ne znam sta mislis, po meni bi ovde, ako se utegne odbrana, i Leonardo zavrsio posao (npr umesto Nikolica)?

Link to comment

Kad bi došao Lijunardo na pola sezone opet bi bio profitabilan. 

 

Teško da će ovi da dovode još nekog dok se ne proda skart. 

 

Živ  nisam ko će još da ode na doboš. 

 

 

Link to comment

Nije toliko los pocetak kvalifikacija od prvog kola, lagano se prolazi, ima vremena za uigravanje, skupljaju se bodovi, konacno i otvaranje sezone na nasem stadionu a da ne postoji neki pritisak sto se tice rezultata. Naravno moglo je biti i zajebanije da nam je uleteo neki ozbiljniji protivnik od Rudara. 

 

Ovi crni dresovi mi se svidjaju, bolje izgledaju nego na promociji 

 

tmt_RUDAR-PL-FKP-12443-01.JPG

 

 

Link to comment
4 hours ago, mozzer said:

@BG

Da, to je to. Sa ovakvom ekipom jedino ako budemo imali ekstremnu srecu u zrebu. Najvise fale organizator igre/ ofanzivni vezni i ovo sto bi trebalo da igra Zdjelar. Ne znam sta mislis, po meni bi ovde, ako se utegne odbrana, i Leonardo zavrsio posao (npr umesto Nikolica)?

 

Pa Leonardo umesto Nikolića kao Mercedes umesto Yugo 45 :D

Ali kako se može pročitati na netu, male su šanse da dodje. Traži pare a naši bi manje da ga plate.

Onda se postavlja pitanje šta ćemo sa Sumom, pa broj stranaca....jedino da nekom od njih iskamcimo državljanstvo.

Problem je malo kvalitetnih naših fudbalera (sa našim pasosem), da vrede, a da budu malo plaćeni i da budu spremni da oproste sve dugove kada odu. I da dodje Leonardo šta ćemo sa zadnjim veznim? Probijace nas svaka ozbiljnija ekipa. Uvek treba da nam bude reper večiti derbi jer komšije imaju ozbiljnu ekipu. Pamtimo svi onaj njihov blickrig za dva gola i otaljavanje posla nakon toga.

Tu nema pomoći ni da Zdjelar, Pantić i Jevtović zajedno igraju.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Zadnji vezni uvek moze da bude Jevtovic. On nije igrao tu utakmicu sa Zvezdom, kao ni Mitrovic ako se ne varam. Umesto njih nastupili smo sa dva omladinca i slogiranim Nemom i Vulicevicem u sastavu koji je po prvi put izasao da igra zajedno. Toga se ne bojim nimalo. Ali 3.kola ako nam uleti neko zeznut (Istanbul ne bi prosli ni sa mnogo jacim pojacanjima, ali ima puno zeznutih ekipa) i pogovoto 4. - trebaju nam pojacanja.

 

 

Link to comment
5 hours ago, BlackGeorge said:

dovedemo nekog ozbiljnog zadnjeg veznog

 

5 hours ago, mozzer said:

ako se utegne odbrana

 

50 minutes ago, BlackGeorge said:

da vrede, a da budu malo plaćeni i da budu spremni

 

Link to comment

Obzirom da smo imali srece na zrebu i izvukli Trakai - Irtis, dobili smo jos dve nedelje za pojacanja i uigravanje.

Ovo sto sada imamo je, siguran sam, najslabiji Partizan od kad pamtim. Svaka linija tima je kriticna.

Link to comment
1 hour ago, Godfrey said:

Obzirom da smo imali srece na zrebu i izvukli Trakai - Irtis, dobili smo jos dve nedelje za pojacanja i uigravanje.

Ovo sto sada imamo je, siguran sam, najslabiji Partizan od kad pamtim. Svaka linija tima je kriticna.

Jesin partizan iz 2006 je ipak bio gori 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...