Jump to content

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2973873-partizan-ekstra-zaradio-od-tavambe-a-on-se-cak-odrekao-i-plate

 

"...

Upravo je pomenuta statistika papreno koštala Al Tovn iz Saudijske Arabije. Jer, pored obeštećenja Partizanu od 1.400.000 evra, Arapi su dobro odrešili kesu i za ugovor igraču. Potpisao saradnju na tri godine (dve plus jedna), uz godišnju platu od skoro 1.500.000 dolara! Dakle, ukupno gotovo 4.500.000 dolara do isteka ugovora, čime se finansijski
obezbedio. Sve u svemu, uspešan posao i za Partizan i za Leandrea Tavambu.

ODREKAO SE 60.000 EVRA PO ODLASKU

Svestan je i Leandre Tavamba šta je sve dobio igranjem u Partizanu, kakvu je odskočnu dasku u milione imao, zato se prilikom odlaska u Al Tovn odrekao 60.000 evra, koliko mu je još sledovalo na konto ugovora, saznaje Telegraf.rs.

Ako sagledamo činjenicu da je Tavamba u Partizanu proveo godinu i po dana, da je za to vreme zaradio ukupno 270.000 evra, a zatim se odrekao pomenutih 60.000 evra, dolazimo do podatka da je fudbaler koštao crno-bele svega 210.000 evra. A, njemu su na kraju zaradili 1.400.000 evra. "

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, MiddleClass said:

Kome idu te pare kojih se igrac odrekne? Dijeli mafija na ravne casti?

Ja mislim da se te obaveze prikazuju u Bilansu Stanja, dakle da se vode kao aktivne finansijske obaveze (Plate zaposlenih), ako se zaposleni/ igrac odrekne plate/ dugovanja prema njemu onda se te obaveze otpisu u Bilansu. ne postoji realan tok novca u ovom slucaju. Pare se izvlace na druge nacine. Npr.Djilas. Npr.Suma. Npr.Investicije u infrastrukturu. Npr Fakture prema dobavljacima.

Link to comment

zanimljivo je to odricanje duga prema klubu čiji direktor tvdi da nema dugovanja prema igračima i zaposlenima

 

mene interesuje dal se neki klupski funkcioner odrekne duga (koga jelte nema) kad mu prestane funkcija. što samo igrači?

Edited by Ted
Link to comment

Vakulko izgleda dobio odrešene ruke da traži novu sredinu. Doveden u Partizan, kao krili ga od medija da im neko ne pokvari posao a sada hoće da ga otkace. :lol:

Da ne govorimo o tome da taj mladić nije pošteno ni dobio šansu . 

 

Ima još jedna "briljantnost" Djukica i Ilieva:

Pokušavaju da se otarase Mitrovica štopera, da ga prodaju u drugu tursku ligu, jer Djukic neće da mu daje šansu pored Spanca (koji se baš dokazao :lol: ), ćelavog i golobradog Svete. A i skup je za odrzavanje. Skup im je najbolji štoper, fudbaler koji je najmanje grešio u katastrofalnoj zadnjoj liniji tima.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

pa dobro bilo je jasno da je vakulko 90% prevara još zimus, teško da bi takav talenat ostao isopd radara dinama i šahtjora

- što se tiče mitrovića to je jedan vaistinu prosečan igrač, još je u godinama, ćelavi nije ništa bolji ali može da pokrije i poziciju desnog beka ako zagusti, zato žele da ga zadrže, jasno je da teča planira da upari španskog propaliteta i narodnog heroja :happy:

Link to comment
2 hours ago, gone fishing said:

pa dobro bilo je jasno da je vakulko 90% prevara još zimus, teško da bi takav talenat ostao isopd radara dinama i šahtjora

- što se tiče mitrovića to je jedan vaistinu prosečan igrač, još je u godinama, ćelavi nije ništa bolji ali može da pokrije i poziciju desnog beka ako zagusti, zato žele da ga zadrže, jasno je da teča planira da upari španskog propaliteta i narodnog heroja :happy:

Mitrovic je, po meni, dosta bolji i solidniji stoper od Miletica. Stavise, za mene je on bio ejdan od nasih najboljih, najkvalitetnijih i najstabilnijih igraca. Nije igrao 3,derbi sa Zvezdom koji smo izgubili, nije igrao revans u Plzenu. 

 

Ovakva odluka moze da se podrzi samo ako je Valijant Klasa i potpuno je spreman za celokupno takmicenje na 3 fronta, a da mali Markovic stasava uz njega dalje i dize cenu. Nema Miletic je nakon jako solidno odigranog takmicenja po grupama u LE imao katastrofalno prolece i u Evropi (Plzen) i u Kupu i u SL. Nista mi nije bolje delovao na pripremama. 

Link to comment

@mozzer +1

 

Kompas se polako gubi, sad se pošto poto skraćuje broj igrača. 

 

Ubeđen sam da nema nedodirljivih osim kapitena ali sam ubeđen da će da oderemo ove rajine

Link to comment

nezgodne su te prve utakmice, da se igra u septembru, oktobru verovatno bi ih rasturili

 

treba nam prvenstvo koje počinje u februaru-martu. da nam predstavnici budu u formi za vreme godišnjih odmora i evrokvalifikacija i da se ne igra po blatnjavim brlozima, nego da se lepo okonča kad počnu kiše i snegovi

Link to comment

Pametno, nema šta. I onda da se igra u julu po hiljadugodišnjim kišama, igrači se povređuju, navijači kisnu, tereni propadaju. Pomozi ovim topiku i samobanuj se malo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...