Jump to content

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

4 minutes ago, Godfrey said:

Pricam o tome da sam sportski direktor i da imam 2,5-3 miliona na raspolaganju ne bih ni u ludilu doveo Tavambu.

Eto, cekali smo da se nadje neka budala za Tavambu, kao sto se nasla za tog Racica, ali se nije nasla, niti izgleda da ce se naci. Tako da, 1,4 mil meni deluje solid.

 

Edit: mozda smo trebali da spopadamo klubove sa pricom "Valensija dovela Racica za 2,2 miliona, mi vam nudimo Tavambu za samo neverovatnih 2,99 miliona!"

 

Nismo mi morali nikog da spopadamo, eno ti iznad klipovi sa detaljima njegovih poteza na međunarodnoj sceni. Lik je najbolji fudbal igrao na najvažnijim utakmicama a to je upravo ono što formira cijenu igrača. 

Ali džabe, dok je god na cijeni taj pijačarski mentalitet neće se promjeniti stvari nabolje.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, klipovi sa njegovim potezima, a ja sam gledao cele utakmice. I dečko nema kvalitet za prvog špica Partizana.

Očigledno se, IPAK, nama mišljenja ne razlikuju u pogledu poslovanja našeg sportskog sektora, već u kvalitetu Tavambe.

I da, cenu ne formiraju nastupi na najvažnijim utakmicama, već tržište. A tržište je ovde reklo svoje - godinu dana pokušavaju da ga uvaljaju za 2 miliona, nema ništa od toga.

Ali ok, možda bi trebali da ga zadržimo do kraja ugovora i čekamo bar 2 miliona, ali mislim ipak da se takve budale neće naći.

Link to comment
2 hours ago, keitel said:

 

Druže, o čemu ti pričaš? Te pare se danas daju za jebenog Račića. 

 

 

Kad već spomene Račića , neverovatno kako mi nismo uspeli da prodamo mnogo kvalitetnijeg takodje mladog igrača Jovanovića ni za 800k.

To mnogo govori o našoj upravi.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
59 minutes ago, BlackGeorge said:

Lepši su nego prošle godine.

 

 

e919f19d4d6e982e0c057d4312e496fb6be95e48.jpg

lepši.

beli bezveze. što beli ne upare sa crnim šortsem? i crne štucne bi išle

crna garnitura opa. svidža mi se.

ajde sa srećom

Link to comment

crno bela kombinacija je ok, jedino ova reklama mts, uvek je odrade amaterski ko nalepnica, ova dva jednobojna, sta znam, ko majica na koju je stavljen grb i sponzor...

 

 

Link to comment
2 hours ago, WHK said:

na ledjima cirilica a mts latinica. :D

udriii bozeee

ima i ćirilica ima i latinica

 

super su. beli sa crnim šorcem bi bio 1 old school dizajn

 

 

e

tawamba, iguman, manastir

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Izgleda da se i ovaj  mali  ukrajinac Vakulko salje na pozajmicu ili prodaje - nema mesta u 1.timu, tako je procenjeno

 

Verovatni sastav:

 

1 Stojkovic 2 Sehovic (Nema Miletic) 3 Enache (Vulicevic) 4 Mitrovic 5 Markovic 6 Zdjelar 7 Suma 8 Jevtovic (Ivanovic ako igramo ofanzivno) 9 Ricardo 10 Nikolic 11 Pantic

 

Fali Valijente koji bi trebalo da bude dirigent tima - pretpostavljam da bi igrao umesto Markovica u tezim ili Mitrovica u laksim utakmicama - kada bude potpuno spreman. Verovatno ce se forsirati i Djevrek u SL, a tu su jos i Kosati Miletic, Cucin i Urosevic u odbrani za SL, u sredini samo Jankella koji se valjda prodaje, u napadu Ozegol i Bambi koji se takodje prodaju... ne znam da li sam nekoga zaboravio... Edit: Jesam Kapitena ali on kod mene ima specijalan status...

 

Ono sto me nasmejalo je da je Ivanovic lakse povredjen na treningu nakon starta snaznog Vakulka... sta li ce tek da bude u nekim tvrdim startovima na teskim utakmicama...

 

 

Edited by mozzer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...