Jump to content

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

1 minute ago, MiddleClass said:

Djurdjevic na transfer listi Olimpijakosa. Sto ga ne vratite?

čekamo da nam mercedes benz postane glavni sponzor

:fantom:

 

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne verujem da je bilo neki vecih ponuda, verovatno bi ga prodali, ovako je bar dao gol protiv Viktorije. Da nije zadnjih par meseci igrao preko one stvari mozda bi bilo i par stotina hiljada vise, al jbg ovo je neka realna cena za igraca od 29 godina iz nase lige. Djurdjevic koji je mladji i nadavao se golove nije otisao za mnogo vece pare. 

Link to comment

 

Da su u upravi neki ljudi koji se razumeju u fudbal a ne neki SNS lopovi i bagra, Tawamba ne bi otišao ispod 2,5 - 3 miliona evra.

A sa ovim pacovima je i ovo previše.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

za Tulumbu je svakako moglo više da se dobije, da je otišao u povoljnom trenutku. odnosno u januaru. ovako je odradio preko ku... proleće u ekipi koja se poglavito bavila rasprodajom bodova i antifudbalom.....samim tim cena ide dole....dizanje trofeja u Surdulici očito ne ostavlja dojam na "strane investitore"

Edited by Ted
Link to comment

Pa dobro, sigurno ima i toga. Neshvatljivi pad ekipe od februara do maja, kao da su zaboravili da igraju fudbal je rezultirao padom cene svima. Majstor Đukić je uspeo žestoko da obori cenu svim igračima. Ne zaboravimo da su recimo Jankovića zimus tražili francuzi a sada se niko ne raspituje za njega.

Gde je taj Olimpijakos da kupi Jevtovića?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

nije pad toliko neshvatljiv, a uglavnom je posledica toga što je titula izgubljena već do kraja jeseni.  potpuno je bilo jasno da Zvezda neće prosipati bodove u meri kao mi, kao što je bilo jasno da su šanse da Đukić dobije derbi vrlo male, a o dva komada da ne govorim. kad smo ispali iz Evrope, što će reći odmah, ostalo je samo izgubljeno prvenstvo, čega su vrlo bili svesni svi. nije ekipa  imala pobednički mentalitet, kao na proleće kad je Nikolić jurio titulu, niti je dizala formu tokom proleća,već se zlopatila čekajući izvestan kraj. 

Link to comment
25 minutes ago, Godfrey said:

Ti bi dao za Tavambu 2,5-3 miliona?

 

Dobar posao.

 

Druže, o čemu ti pričaš? Te pare se danas daju za jebenog Račića. 

 

Link to comment

Pricam o tome da sam sportski direktor i da imam 2,5-3 miliona na raspolaganju ne bih ni u ludilu doveo Tavambu.

Eto, cekali smo da se nadje neka budala za Tavambu, kao sto se nasla za tog Racica, ali se nije nasla, niti izgleda da ce se naci. Tako da, 1,4 mil meni deluje solid.

 

Edit: mozda smo trebali da spopadamo klubove sa pricom "Valensija dovela Racica za 2,2 miliona, mi vam nudimo Tavambu za samo neverovatnih 2,99 miliona!"

Edited by Godfrey
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...