Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

pošto je Stojković najavio odlazak, planira li se dovođenje golamana? ono, bar jednog da imamo.

sa trenutnim rešenjima na golu i levom beku, biće ovo jedna vrlo lagana sezona za praćenje, lišena neizvesnosti i nerviranja. drugo mesto garantovano, ne moš ni dole ni gore.

Link to comment

fuck....jason prodanović. ko nekad u fudbal menadžerima kad krene da generiše imena i prezimena nasumično.....abubakar čakar, obrad klutombe, hose stojiljković

Link to comment
18 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jbt

taman sam zaboravio da je još kod nas

:isuse:

 

tmt_TRENING-30-06-12020-01-min.JPG

 

Rumun je poceo da trenira, valjda ce dobiti koji minut sutra protiv Gorice ako bude spreman

 

tmt_TRENING-30-06-12039-01-min.JPG

Edited by El Patron
Link to comment

laganica uigravanje, ima jos citavih 12 dana do prve utakmice....osecam da se protiv Rudara da izadje ekipa bez i jednog pojacanja. ne vidim ja tamo ni rumuna ni spanca ni portugalca.

jos ako ostanemo bez golmana, bice Rudar planina golema.

Edited by Ted
Link to comment

leb ti jebem, imace cigani boljeg rezervnog golmana nego mi prvog.

kakvo je stanje na tržištu? mislim ovih kojima ne smeta reflektor i šut u okvir gola. gde je onaj Racku:) iz Vojvodine?

Edited by Ted
Link to comment

Ne bi Rockov hteo u Partizan sigurno, pre ce negde u inostranstvo. Od domacih a da nisu losi mozda onaj Jovanovic bivsi golman Radnickog ili Lukac, a meni je i Lukas kiksara. 

 

To  gore mora da je greska neka, mada je igrao i za Ramadanijev Muskron tako da ko zna...

Link to comment
38 minutes ago, El Patron said:

Ne bi Rockov hteo u Partizan sigurno, pre ce negde u inostranstvo. Od domacih a da nisu losi mozda onaj Jovanovic bivsi golman Radnickog ili Lukac, a meni je i Lukas kiksara. 

 

To  gore mora da je greska neka, mada je igrao i za Ramadanijev Muskron tako da ko zna...

pa mora domaći golman, imamo sedam stranaca čini mi se. osim ako neće da menjaju onaj kretenski-diskriminatorski pravilnik fss. koliko komšije imaju stranaca? pitam za druga. ako su se i oni natrpali, možda bude izmene pravilnika.

kamo je taj Jovanović? ne, jebeš sve ako ostanemo bez golmana. ova trojica svi da brane u isto vreme napunili bi nas.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...