Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

 

žurnal prati niže lige i male sportove, koji ne postoje u el. medijima. u kojima uglavnom nema ništa ispod rukometa 

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fudbaleri Partizana u Sloveniji su krenuli punom parom sa pripremama za narednu sezonu.

Crno-beli se nalaze u Ptuju, rade na terenima u obližnjem Kirdičevu gde Miroslav Đukić polako uigrava tim za izazove koji će brzo da krenu, već u ponedeljak je prvi protiv mađarskog Honveda.

 

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2969310-cik-da-nego-udari-cvrgu-tavambi-kamerunac-sa-novim-imidzom-igrao-seve-sa-saigracima-foto

tmttrening-i-23-06-11465-01-min-620x350.jpg

35728747_1762914570454548_8309004852797636608_n.jpg

 

Pratite redovno telegraf. Bez obzira što ga (opravdano) ne podnosimo, on, odnosno novinar Ivković će imati najbliže i najdetaljnije informacije o Partizanu jer je veoma blizak upravi. Prvo informacije idu ka njemu pa onda svi ostali...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

moj ćale ga kupuje ponedeljkom. da vidi šta je polet uradio

:sad:

 

 

isto jbg

ponedeljak, utorak cini mi se. zbog nekih drugih "poleta"

u pravu je levi jbg. slicno je i sa sos kanalom

druga je stvar sto sve to moze biti na dalekom visem nivou u svakom smislu

ali je dobro da postoje mediji koji prate male sportove i klubove

 

sport (dnevni list) vise ne postoji?

jel ima uopste neki nedeljnik sportski u srbiji?

sad mi to pade na pamet. ranije je samo kosarkaskih bilo nekoliko

Link to comment

sport je valjda ubio onaj zaječarac saša mirković

sad vidim da su novosti pokrenule nešto što se zove sport 24

 

 

Link to comment
2 hours ago, levi said:

 

žurnal prati niže lige i male sportove, koji ne postoje u el. medijima. u kojima uglavnom nema ništa ispod rukometa

prati, ali koliko se sećam dana kada sam žurnal kupovao, ipak je 90% sadržaja fudbal, košarka, rukomet, odbojka, dok su mali sportovi bili u par redaka, uglavnom popis rezultata, tabela i rečenica dve. pri čemu je fudbal zauzimao ukupno više od 50% sadržaja i znam da me uvek nerviralo što nema više o međunarodnom fudbalu, jer me realno više interesovalo da čitam o španskom, italijanskom, engleskom i nemačkom fudbalu nego o opštinskim ligama kuršumlije, pinosave isl. realno, taj se dao gledao ne bi li se pročitala neka pikanterija (jurili sudiju kroz kukuruz, krava izašla na teren, pijani sudija isl). nekako sam uvek mislio da je to predmet pisanja lokalnih novina.

Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

nešto što se zove sport 24

 

 

ja čitao jučerašnji broj, gore od žurnala 62 puta, skoro pa tabloidni sportski list. nači ono mislim razumeš pali

Link to comment

– 25.6.2018. против Хонведа (Мађарска) у Одранцима од 17.30 часова;

– 27.6.2018. против Краковије (Пољска) у Кидричеву од 18.00 часова;

− 29.6.2018. против Ростова (Русија) у Горњој Радгони од 18.00 часова ;

– 1.7.2018. против Горице (Словенија) у Стоинцима од 18.00 часова;

– 3.7.2018. против Зорја (Украјина) у Стоинцима од 18.00 часова.

Сви мечеви ће бити директно преношени на ТВ Партизан.

 

Link to comment
2 minutes ago, El Patron said:

 

Сви мечеви ће бити директно преношени на ТВ Партизан.

 

:hail:

 

napokon pravi fudbal

Link to comment

Videcemo kako ce se pokazati igraci, raduje me sto su skoro sva pojacanja stigla ovako rano. 

 

 

Suma radi TRX trening: Gvinejac vežba po posebnom režimu!

Stručni štab posebno vodi računa o vezisti, koji je pripreme počeo sjajno u odnosu na raniji period

 

I, za sada, sve ide u dobrom smeru, Suma deluje zaista dobro na terenu, sjajno se dopunje sa ostatkom manevra i napadačima Nemanjom Nikolićem i Rikardom Gomešom.

- Deluje da je Suma “prelomio” u sebi. Došao je na pripreme motivisan, spreman i veseo, sve ono što do sada nije pokazivao. Radi, kako što vidite, odlično i taj pošten odnos je nagrađen. Stručni štab dosta vodi računa o njemu, trener Žarko Lazetić razgovaa sa njim svakodnevno po nekoliko puta, bavi se njme i to daje rezultate. Videćemo šta će da bude kasnije, sve zavisi od njega – kaže sportski direktor Ivica Iliev.

Inače, Đukić je već počeo da uigrava tim za prva evropska iskušenja i, kako stvari strenutno stoje, Suma se izborio za mesto uz levu aut-liniju. Koliko on zaista može, da li je kadar da se konačno pokaže u pravom svetlu ili je prodaja neminovna - pokazaće takmičarski mečevi.

 

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2969677-suma-radi-trx-trening-gvinejac-vezba-po-posebnom-rezimu

 

Suma :hail:

 

Link to comment

Moram da odam priznanje nekim forumašima na ljubavi prema klubu i kreditu koji daju Sumi, ne sjećam se kad je neki domaći igrač imao ovakvu blanko podršku nakon, realno, ne baš neke fantastične sezone. Svaka čast komšije, iskreno

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...