Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

17 hours ago, BlackGeorge said:

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2969072-ovako-ce-izgledati-mocan-tim-partizana-za-narednu-sezonu-cekaju-se-dva-pojacanja-i-bomba-za-kraj-foto

 

Šta vi kažete?

Po meni sve ok samo da taj Zakarić ne dođe. Daj i tog Sumu na njegovo mesto, samo ne te igrače iz Bih plizzz.

projekcija ekipe po dobro obavestenom novinaru telegrafa.jpg

 

Koje crno ok

 

Nepouzdani Leonardo, nedokazani Antonov, nedokazani Zdjelar, šta mi o preostalom bućkurišu znamo? Gde je mesto za Đerleka, gde je mesto za Vakulka? Da li tim napreduje ili samo služi za brzu preprodaju svežeg mesa? Koliko je igrača promenjeno od prošle sezone, zar su svi bili loši? Koja je garancija da su ovi bolji? Koliko se u ovim promenama pitao trener, a koliko ih je tu samo za potkusur sa menadžerima? Igrala se deca.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

38 minutes ago, April said:

 

Koje crno ok

 

Nepouzdani Leonardo, nedokazani Antonov, nedokazani Zdjelar, šta mi o preostalom bućkurišu znamo? Gde je mesto za Đerleka, gde je mesto za Vakulka? Da li tim napreduje ili samo služi za brzu preprodaju svežeg mesa? Koliko je igrača promenjeno od prošle sezone, zar su svi bili loši? Koja je garancija da su ovi bolji? Koliko se u ovim promenama pitao trener, a koliko ih je tu samo za potkusur sa menadžerima? Igrala se deca.

Meni je sve ok dok je Djukic trener. :)

Djerleka poslati u Teleoptik na kaljenje. Onaj Kokir bolje odigrao u omladinskom vecitom derbiju od njega.

Vakulko? A ko je taj? Ne sećam se da je igrao.

Naravno da služimo za preprodaju igrača,to non-stop radimo.

Link to comment

Sportski žurnal još postoji :ohmy:

 

koliki je tiraž...500 komada? jel još onaniše tamo onaj Stojadinović?

Edited by Ted
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

Sportski žurnal još postoji :ohmy:

 

koliki je tiraž...500 komada? jel još onaniše tamo onaj Stojadinović?

1k-2k

 

da eno ga u rusiji

Link to comment

Црно-бели ће одиграти пет контролних утакмица: Хонвед (25. јун), Краковија (27. јун), Ростов (29. јун), Жилина (1. јул) и Зарја (3. јул).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...