Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

9 hours ago, mozzer said:

- ti si ovde pricao kako je Besiktas u raspadu i da ce to biti velika sansa za FKP i slicno. U revansu ljudi izveli skoro prvu postavu, da je trebalo usli bi i Babel i Negredo. Znaci nisi se ni izvinio za takvu brutalnu neistinu i dezinformaciju koji si dao, razmisli malo

- pominjao si ovde dugove turskih klubova, pa ja Srbiju, nadam se, ne vidim u turskoj koja je raspala drzava u svemu osim velicine, vec u EU, o cemu pricas jbt

 

Nisam uopšte rekao da Partizan ima veliku šansu nego sam rekao da je Bešiktaš prodao pola tima koji je igrao LŠ prošle godine i da je veliko pitanje da li će onako skrpljeni i neuigrani uspeti i Linc da prođu. Kao što si mogao da vidiš, falilo je tri minuta da ispadnu od Linca a posle toga su odigrali još četiri takmičarske utakmice i dobili samo onu protiv Partizana na svom terenu. Napisao sam da imaju brdo slabih tačaka u kojima se može tražiti kakva-takva šansa. Linc je mnoge od tih slabosti iskoristio i zamalo im se isplatilo. Partizan to nije uspeo/mogao, plus na Vodafone Areni (gde publika dodatno podiže Bešiktaš i ulazi u uši protivnicima) nije imao sreće kao što je Linc imao, a je popio tri umesto jednog gola. Uz to sam napisao da ako rezultat iz Beograda bude iole neizvestan ima da bude pun stadion plus Šenol neće mnogo eksperimentisati nego će ozbiljno da shvati revanš. Tako je i bilo. Ja stojim iza svega što sam napisao a ti probaj da na jedan sekund tokom dana prestaneš da razmišljaš o Aleksandru Vučiću pa ćeš videti kako razumevanje jednostavnih postova može da bude lak i prirodan proces.

 

Detalje iz poslovanja turskih klubova sam izneo jer su u pitanju vrlo slične šeme onim koje se rade u Srbiji, samo što su u igri dvadeset puta veće pare i trideset puta ozbiljniji igrači (iako naravno male mace u poređenju sa tatama iz Madrida ili Minhena). Poređenje je sasvim relevantno a gde ti vidiš Srbiju i šta misliš o Turskoj - o kojoj naravno pojma nemaš niti se trudiš da nešto naučiš - potpuno je nebitno za diskusiju.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 hours ago, BlackGeorge said:

Lukić i Kokeza su dovodili enorman broj igrača i stvarali velike dugove svojim lošim potezima. To je sve država na kraju pokrila, dok Partizanu nije nikada bila dozvoljena tolika komocija da troši neke virtuelne pare (ulazi u ogromna dugovanja) u milionskim ciframa koje nikada nije zaradio.

Rad uprave Lukića/Kokeze se ne može porediti sa radom Vučelić/Vazure. Radili su različite "poslove". Jedni se enormno zaduživali a drugi mažnjavali lovu.

 

Pričaš o lopovskom modelu ali to nije bilo moje pitanje. Prosto i jednostavno: Lukićev i Kokezin radtm je rezultirao time da je Partizan uzeo 7 titula u 8 godina plus je svih 8 godina igrao kvalifikacije za LŠ. Likovi su osam godina radili manje-više sve što je bilo moguće uraditi da se sastavi tim koji neće biti konkurentan čak ni Partizanu koji u svoj tim nije ulagao ništa iole ozbiljno. Da li na osnovu toga može da se tvrdi da su njih dvojica bili postavljeni u Zvezdu kao deo nečijeg master plana da Partizan bude večiti šampion?

 

Jedni su, dakle, iznosili pare od prodaje trupaca a drugi su se zaduživali kako bi kroz naduvane transfere dovodili još gore trupce (čitaj: iznosili pare koje su dobili na kredu). Zbog toga smo osam godina slušali "Tole lopove" i slične parole koje su svaku Partizanovu titulu ili pobedu u derbiju podvodile pod Veliki Tolov Plan da se uništi Zvezda kako bi Partizan dominirao. Predlagalo se istupanje iz tololige i igranje regionalne lige u kojoj bi se vratili slavni dani njihove prošlosti. Na ovom forumu su ostavljeni terabajti tog guslanja i pojanja. Sad samo zameniš Tola su Vučićem i vidiš isto besmisleno guslanje - a tek je prošla jedna sezona. Bukvalno pre šest meseci se igrala prolećna faza LE a sad pričamo o Velikom Žvalavom Planu jer nam je na žrebu zapao Bešiktaš. Pa jbg ne može svake godine da se igra za ulazak u LE sa Nefčijem, Videotonom i Tromsom. Nekad naleti i ozbiljan protivnik.

Link to comment

Upravo. Sad sam bas kopao po arhivi i vidim smehotresne odgovore ovdasnjih doajena gde se podsmevaju "Tole je kriv" parolama i "saopstenjima".

Vesic, koji je desna ruka pickoustom je skoro pa ugasio klub - supruzi dao fiktivan ugovor. 8 godina je SNS na vlasti i tek sada Vucic stigao da vas zakopa, a nas podigne? Ako vam je tako lakse, ajde™.

 

Uglavnom, dovoljno govori o mentalnom sklopu pojedinih forumasa ovde.

Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

 

Nisam uopšte rekao da Partizan ima veliku šansu nego sam rekao da je Bešiktaš prodao pola tima koji je igrao LŠ prošle godine i da je veliko pitanje da li će onako skrpljeni i neuigrani uspeti i Linc da prođu. Kao što si mogao da vidiš, falilo je tri minuta da ispadnu od Linca a posle toga su odigrali još četiri takmičarske utakmice i dobili samo onu protiv Partizana na svom terenu. Napisao sam da imaju brdo slabih tačaka u kojima se može tražiti kakva-takva šansa. Linc je mnoge od tih slabosti iskoristio i zamalo im se isplatilo. Partizan to nije uspeo/mogao, plus na Vodafone Areni (gde publika dodatno podiže Bešiktaš i ulazi u uši protivnicima) nije imao sreće kao što je Linc imao, a je popio tri umesto jednog gola. Uz to sam napisao da ako rezultat iz Beograda bude iole neizvestan ima da bude pun stadion plus Šenol neće mnogo eksperimentisati nego će ozbiljno da shvati revanš. Tako je i bilo. Ja stojim iza svega što sam napisao a ti probaj da na jedan sekund tokom dana prestaneš da razmišljaš o Aleksandru Vučiću pa ćeš videti kako razumevanje jednostavnih postova može da bude lak i prirodan proces.

 

Detalje iz poslovanja turskih klubova sam izneo jer su u pitanju vrlo slične šeme onim koje se rade u Srbiji, samo što su u igri dvadeset puta veće pare i trideset puta ozbiljniji igrači (iako naravno male mace u poređenju sa tatama iz Madrida ili Minhena). Poređenje je sasvim relevantno a gde ti vidiš Srbiju i šta misliš o Turskoj - o kojoj naravno pojma nemaš niti se trudiš da nešto naučiš - potpuno je nebitno za diskusiju.

Ok. U redu. Ocito da ne pratis FKP i prilike u Srbiji kada si makar i na polusekund pomislio da ovakav FKP u ovakvoj Srbiji moze da prodje ovakav Besiktas. Ali cool, idemo dalje.. 

 

Turska mi je vrlo zanimljiva zemlja, kao i ceo istok, ali nikako ne bih voleo da zalicimo na njih - ovakve kakvi su sada. Svako mora da se izbori za svoje standarde i institucije. I svako dobija sta zasluzuje. EU i samo EU.

Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

 

Pričaš o lopovskom modelu ali to nije bilo moje pitanje. Prosto i jednostavno: Lukićev i Kokezin radtm je rezultirao time da je Partizan uzeo 7 titula u 8 godina plus je svih 8 godina igrao kvalifikacije za LŠ. Likovi su osam godina radili manje-više sve što je bilo moguće uraditi da se sastavi tim koji neće biti konkurentan čak ni Partizanu koji u svoj tim nije ulagao ništa iole ozbiljno. Da li na osnovu toga može da se tvrdi da su njih dvojica bili postavljeni u Zvezdu kao deo nečijeg master plana da Partizan bude večiti šampion?

 

Jedni su, dakle, iznosili pare od prodaje trupaca a drugi su se zaduživali kako bi kroz naduvane transfere dovodili još gore trupce (čitaj: iznosili pare koje su dobili na kredu). Zbog toga smo osam godina slušali "Tole lopove" i slične parole koje su svaku Partizanovu titulu ili pobedu u derbiju podvodile pod Veliki Tolov Plan da se uništi Zvezda kako bi Partizan dominirao. Predlagalo se istupanje iz tololige i igranje regionalne lige u kojoj bi se vratili slavni dani njihove prošlosti. Na ovom forumu su ostavljeni terabajti tog guslanja i pojanja. Sad samo zameniš Tola su Vučićem i vidiš isto besmisleno guslanje - a tek je prošla jedna sezona. Bukvalno pre šest meseci se igrala prolećna faza LE a sad pričamo o Velikom Žvalavom Planu jer nam je na žrebu zapao Bešiktaš. Pa jbg ne može svake godine da se igra za ulazak u LE sa Nefčijem, Videotonom i Tromsom. Nekad naleti i ozbiljan protivnik.

 

Pazi, mene ne interesuje broj titula nisam klinac da se ložim na to ko ima više. Mene kao navijača interesuje (a rasprava je i počela u tom pravcu dok ti nisi insistirao na drugom) zašto u FK Partizan nisu takođe utrpavane neviđene pare kao u zvezdu ove i prošle godine. Zašto se kod nas samo pljačka,otima i uzima novac VEĆ DECENIJAMA a u zvezdu ulaže i utrpava novac? Te godine koje ti spominješ su bile godine kada je bio jedan od najvećih lopova kod nas u upravi (Đurić) i koje mi je ostalo u istom sećanju, lopovskom kao i ove tekuće dok su ovi VV - ovci. Poenta moje agende je ogroman novac se ulaže u zvezdu u ove dve zadnje godine dok Partizan te novce nikada nije video, a najverovatnije ni u tih 8 godina koji je kao "vladao". Kod nas su LOPOVI KOJI OTIMAJU godinama. decenijama, a u zvezdi slični političari, članovi partija i vrhovni vođa koji LOVU ULAŽU u zvezdu i u tim.

Link to comment

Dakle evo jos jednom pitanja za sve koji imaju neki odgovor - i bez kojih nema uopste smisla pricati o fudbalu i FKP (nicim se ne pominje Zvezda):

 

Gde su pare od Evrope? Zasto se kao pojacanja za LE dovode Smiljanic i Scekic? Zasto se peru pare preko Sume (info iz prve ruke)? Zasto se krade na svakom transferu i plati igraca? Gde je Finansijski Izvestaj? I NAJBITNIJE - zasto niti jedan novinar, policija, ministarstvo i NIKO u ovoj drzavici ne sme ovo da pita Upravu, Premijerku ili Predsednika? Radi se o DIREKTNOJ kradji oko 10-15 miliona iz Kluba pod kontrolom Drzave, 2018.godine za vreme vladavine ove Vlasti?

 

Ovo su pitanja gradjanske svesti, kao i ogromne kradje u EPS-u, Air Srbiji i slicne ogromne kradje i marifetluci koji se rade a sve u ime resavanja svi znamo kog pitanja. Nema veze sa Zvezdom, sve najbolje Zvezdi i Radnickom i svima. Dokle god se cuti na ovo Srbija ce biti propala, trecerazredna, jadna, kanalizaciona drzava Evrope. Svako dobija ono sto zasluzuje.

Link to comment

istekao edit:

 

Ti prolasci koje spominješ samo nekih slabijih timova poput Tromsa, Nefčija su baš to - direktna posledica neulaganja kinte u FK Partizan već pljačkanja i samo pljačkanja. Da, kako da ne...proćićemo razne Bešiktaše sa uloženih 0 evra. Pa pobogu zašto mi kukamo godinama da nas potkradaju i ne ulažu u našu ekipu? 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Lukic i Adzic su dovodili ogroman broj dunstera, a taj dug nije pokrila drzava, posto i dalje gravitira na vise desetina miliona evra i isplacuje se sa zakasnjenjem, a svakako ostaje u bilansima. Kokeza nije bio jedini zaduzen za dovodjenje igraca, to su pored njega radili i Dzajic i Stojadinovic, a drzava je tako pokrila™ transfere da je Zvezda izvisila za kvalifikacije za LS posle ko zna koliko godina zbog duga od mozda milion evra za transfer Milivojevica.

 

U Zvezdu su u ove dve godine od transfera usle ogromne i gotovo nezamislive pare. Samo transferi Radonjica, brace Ilic, Boakjea i Pesica izadju oko 20 miliona evra, a bilo ih je jos. Nema sumnje da se mnogo izlapalo, ali je vise nego dovoljno i ostalo.

Edited by Malvo
Link to comment
34 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Pazi, mene ne interesuje broj titula nisam klinac da se ložim na to ko ima više. Mene kao navijača interesuje (a rasprava je i počela u tom pravcu dok ti nisi insistirao na drugom) zašto u FK Partizan nisu takođe utrpavane neviđene pare kao u zvezdu ove i prošle godine. Zašto se kod nas samo pljačka,otima i uzima novac VEĆ DECENIJAMA a u zvezdu ulaže i utrpava novac? Te godine koje ti spominješ su bile godine kada je bio jedan od najvećih lopova kod nas u upravi (Đurić) i koje mi je ostalo u istom sećanju, lopovskom kao i ove tekuće dok su ovi VV - ovci. Poenta moje agende je ogroman novac se ulaže u zvezdu u ove dve zadnje godine dok Partizan te novce nikada nije video, a najverovatnije ni u tih 8 godina koji je kao "vladao". Kod nas su LOPOVI KOJI OTIMAJU godinama. decenijama, a u zvezdi slični političari, članovi partija i vrhovni vođa koji LOVU ULAŽU u zvezdu i u tim.

Znači faktički tebi ne smeta Vučić, smeta ti što ne baca pomije partizanu.

Link to comment
25 minutes ago, BlackGeorge said:

Poenta moje agende je ogroman novac se ulaže u zvezdu u ove dve zadnje godine

 

Poenta je da ne zelis da proceuiras u mozgu koliko novca je Zvezda zaradila. Ovaj prelazni rok, Radonja 5.5 miliona, Pesic 4, Racic 2, Adzic 1. Ukupno 12.5 miliona. Prosli Boaci 5 miliona, Kanga milion. Proslo leto Ilici 5 miliona, Manojlovic 1.2 miliona, Plavsic milion. Ukupno 25 miliona za godinu dana, a gde su pre toga Grujic, Rajkovic, Ristic, Jovic, Katai, Hugo itd. 

Pa onda LE prosle godine, LS ove godine, puni stadioni... Jesi ti svestan kolike su to pare? A dug je i dalje 44 miliona prema poslednjem preseku stanja. Tako da niko ne ulaze u Zvezdu ogromne pare niti otpisuje dugove kako ti mislis, i dalje su dugovi ogromni, i dalje se krade naveliko, samo sto se sad od tih ogromnih para koje se zaradjuju deo reinvesira u tim. 

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, dragance said:

8 godina je SNS na vlasti i tek sada Vucic stigao da vas zakopa, a nas podigne? Ako vam je tako lakse, ajde™.

 

Uglavnom, dovoljno govori o mentalnom sklopu pojedinih forumasa ovde.

sns je na vlasti od 2012. dakle 6 godina.

 

prošlo je malo manje od dve godine kada se prvi put začulo vučiću pederu

 

http://mondo.rs/a674990/Sport/Fudbal/Partizan-Sloboda-1-0-strelac-Sasa-Ilic-u-83.-minutu.html

 

 

 

 

ta priča o transferima je smešna isto koliko je smešna priča da je boaće prodat za 5.5 mil, a 6 meseci kasnije je otkupljen za 1.5 mil

:lolol:

Link to comment

 

@ToniAdams

Meni najviše smeta pljačka fk partizan i ubacivanje novih lopova (vazura,vučelić) od strane tog vučića za isisavanje para. Dovoljno će biti da taj Vučić VRATI ISISANU LOVU iz Partizana za ovih par godina koliko su ove njegove pijavice u upravi.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Aha, kad bi to funkcionisalo tako. Pokrali su oni nas sve na mnogo većem nivou (BG na vodi npr) pa većina svjetine traži još, očigledno da to šta se radi u Partizanu pogađa veoma mali broj ljudi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...