Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

@mozzer

Pa većina nas i želimo, uključujući i normalne zvezdine navijače, ali ovi koji odlučuju i lopovi oko njih ne žele.

Ne postoji pritisak javnosti.

Javnost je umrtvljena masa...

Sa politike se lako preslikalo i na sport.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Каква бре транстарентност у хрватској, то је бре спрдња. Фудбал је осим на па места( Енглеска, Шкотска) на граници регуларности. Нема већих мувара него што су Бајерн, Барселона, Реал, Јувентус...да и ПСЖ.  Све државни пројекти који послују на граници регуларности.

Link to comment
8 minutes ago, mozzer said:

Ok, hoces da kazes da je FKP bilo koje od tih godina ulozio u tim barem polovinu para (ma cetvrtinu) od love ulozene ove godine u CZ? Mislim ako pisemo neke stvari moramo biti realni. Uspesi su uvek ili gotovo uvek srazmerni ulaganjima.

 

Sto se mene tice neka CZ ima 88 pokusaja i neka igra svake godine LS, ali da se ne lazemo sta je sta i kako se do necega dolazi.

 

 

 

Vi ste mogli da imate bolje timove svih tih godina, ali u igrače se nije ulagalo ni 10% para koje su prolazile kroz partizan. Imali ste sigurnu titulu svih tih godina, i moglo je više da se investira u tim i bili bi bolji rezultati. Mogao je djura 2010 da dovede i plati nekog kafua ili marina, ali on je doveo pjera boju. Pride ovaj tim zvezde koji je izborio plasman u lš nije bio preskup, u salcburgu je igralo 13 srpskih igrača. Tek nakon plasmana u lš su dovedena tri skupa igrača.

Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

Vi ste mogli da imate bolje timove svih tih godina, ali u igrače se nije ulagalo ni 10% para koje su prolazile kroz partizan. Imali ste sigurnu titulu svih tih godina, i moglo je više da se investira u tim i bili bi bolji rezultati. Mogao je djura 2010 da dovede i plati nekog kafua ili marina, ali on je doveo pjera boju. Pride ovaj tim zvezde koji je izborio plasman u lš nije bio preskup, u salcburgu je igralo 13 srpskih igrača. Tek nakon plasmana u lš su dovedena tri skupa igrača.

Pa jel znas zasto nije doveo? Jer su izvukli pare u SPS i da FKP ne postane prejak. Zvezdin ovogodisnji tim je najmanje 2 puta skuplji od najboljeg tima FKP svih ovih godina. Na pojacanja je potroseno otprilike kao svih godina u FKP- Pa saberite se ljudi, stvarno nema potrebe bre da pricamo gluposti.

 

Svaka cast Zvedzi, super i to je to. Da smo bili u EU Zvezda bi odavno bila u 3.Ligi i odande ociscena dosla u Prvu. Posto se to nije desilo... pa ko da vrati neku regularnost ikada u Srbiji... nekog 6.oktobra... nekad... kad porastu ovi pametni klinci...

 

@redoran

 

Zaboravio sam, dve stvari

 

- ti si ovde pricao kako je Besiktas u raspadu i da ce to biti velika sansa za FKP i slicno. U revansu ljudi izveli skoro prvu postavu, da je trebalo usli bi i Babel i Negredo. Znaci nisi se ni izvinio za takvu brutalnu neistinu i dezinformaciju koji si dao, razmisli malo

- pominjao si ovde dugove turskih klubova, pa ja Srbiju, nadam se, ne vidim u turskoj koja je raspala drzava u svemu osim velicine, vec u EU, o cemu pricas jbt

 

@vasic

 

saberi se matori... poredis Juventus, Bajern i Zvezdu....

Edited by mozzer
Link to comment

PARTIZAN – BAČKA 21.00 TV ARENA

Stadion: Partizan

Kapacitet: 32.710

Sudija: Aleksandar Živković

PARTIZAN: Kljajić – Nemanja Miletić, Valjente, Marković, Šehović – Zdjelar, Kosović, Pantić, Zakarić – Nikolić, Gomeš.

BAČKA: Zogović – Ilić, Bjeloš, Makarić, Mladenović, Jovanović, Mićić, Pantić, Grabež, Radinović, Gavrić.

Link to comment
Batali mozzere ne vredi. Ne mogu da skapiraju (ili ne zele/ neće) da je finansijski ulog u tih 8 pokušaja u ekipu, skoro pa ekvivalent finansijskim utrpavanjem love u ovaj zvezdin 2018.
Neće to da priznaju i kraj.
Ne znam šta radiš, ali ako ti bude trebao nekad posao mogao bi da se okušaš da pišeš tekstove za stendap komičare. Čeka te svetla budućnost.
Link to comment
Just now, booyaka said:
27 minutes ago, BlackGeorge said:
Batali mozzere ne vredi. Ne mogu da skapiraju (ili ne zele/ neće) da je finansijski ulog u tih 8 pokušaja u ekipu, skoro pa ekvivalent finansijskim utrpavanjem love u ovaj zvezdin 2018.
Neće to da priznaju i kraj.

Ne znam šta radiš, ali ako ti bude trebao nekad posao mogao bi da se okušaš da pišeš tekstove za stendap komičare. Čeka te svetla budućnost.

Otkači me se čoveče.

Ne kvotuj me, stavljam te ovog momenta na IL.

 

Link to comment
5 minutes ago, mozzer said:

Pa jel znas zasto nije doveo? Jer su izvukli pare u SPS i da FKP ne postane prejak. Zvezdin ovogodisnji tim je najmanje 2 puta skuplji od najboljeg tima FKP svih ovih godina. Na pojacanja je potroseno otprilike kao svih godina u FKP- Pa saberite se ljudi, stvarno nema potrebe bre da pricamo gluposti.

 

Sadašnji tim, nakon plasmana u lš jeste skuplji od svega što je partizan imao, i ne znam otkud to da su neke pare uložene u tim umesto da se sve pokradu. Verovatno zato što vučić fanatično navija za zvezdu, pa želi i rezultate. Vi tako fanatičnog navijača partizana na vlasti niste imali, tj bilo im je draže da sve pokradu nego da partizan bude konkurentniji u evropi svih tih godina. 

Link to comment
3 hours ago, BlackGeorge said:

 

Ja sam samo navijač Partizana. Smatram da bi oni svi zajedno plus još na desetine njih koji nisu kukavice i kojima je stalo do FK Partizan, da za početak postave ovo pitanje koje Mozzer postavlja iznad tvog posta. Da postave pitanje javno Vučiću jer je ON instalirao ove bubašvabe koje izvlače lovu.

Da se ne zabija glava u pesak i prećutkuje očigledno otimanje para iz FK Partizan i srozavanje kluba na nivo osrednjeg JSL ligaša.

razumem ja koji je tvoj motiv....i slažem se generalno.

 

samo mi je, kako bih ti rekao, metodologija dolaska do cilja neverovatna. grupa neidentifikovanh ljudi za koje pretpostavljamo (osnovano) da ih veže isti motiv će nekako iznenada i javno da postavi pitanje čoveku (nazovimo ga tako uprkos svemu) kome je nemoguće javno postaviti bilo kakvo pitanje (osim unapred dogovorenog) a on će onda promptno da smeni komplet upravu i postavi valjda nekog od tih neidentifikovanih da vodi klub (pod pretpostavkom da su uopšte za tako nešto zainteresovani i pod pretpostavkom da bi pristali da budu postavljeni od strane takvog lika ili da imaju bilo šta sa njim).

 

veća je šansa da Budućnost iz Dobanovaca igra polufinale Lige Evrope nego da se gore opisano dogodi.

Link to comment

Zašto bi bilo ko sastančio sa bilo kim i bilo koga smenjivao? U fudbalu se dešava isto kao u košarci, jedan supertim koji će da briše patos sa ostatkom domaće lige da bi imao snage da dostojno reprezentuje zemlju i na evropskoj sceni. Ko je protiv toga ne želi da Srbija uđe u vojni savez sa Rusijom i Kinom, dobije nešto na Kosovu i autoput napokon krene kroz Grdeličku klisuru.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...