Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

25 minutes ago, Redoran said:

 

Onda kada je izbačen Anderleht. Ljudi se nadaju nečemu protiv Bešiktaša a zaboravljaju da je Ludogorec noćna mora i neprelazno minsko polje.

 

U poslednjih deset godina i Partizan i Zvezda prolaze u grupno takmičenje LŠ/LE samo pod uslovom da im je žreb naklonjentm i da se u ključnom dvomeču mnogo toga lepo poklopi. Zbog toga nedeljama uoči žreba navijači oba tima ovde na forumu grizu nokte gledajući koeficijente i moleći se svim mogućim božanstvima da im voljeni tim bude među nosiocima ili da ga slučajno ne zapadnu Sevilja, Bešiktaš ili neki Holandezi. Uglavnom ih ne zapadne ali ponekad se potrefi baksuz.

 

ako i tad, ne znam da li je Anderlecht tada bio u stanju da napravi u CL ono što je Bešiktaš uradio prošle god

 

svejedno, u svakom slučaju Partizan jako retko u svojoj istoriji izbacuje takve protivnike, tako da to što su sada ispali od Bešitaša ne znači da se svode na prosečnog JSL ligaša, nekoliko meseci pošto su prošli grupu LE

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Redoran

jeste pfc imao 8 uzastopnih šansi da uđe u lš i iskoristio samo jednu ali šta onda da kažu navijači rbs koji su evo već sedmi uzastopni put ispali u kvalifikacijama, sa barem 3x većim budžetom i još važnije statusom nosioca u playoff-u što pfc nikada nije imao

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Znači nisu Srbi krivi, kao i za ništa drugo na Balkanu prethodnih 30 godina, uvalili se Bosanci i još neki pa manipulišu jadnim Beograđanima i ostalim Srbima. 

 

Nemojmo neopravdano zaboraviti Crnogorce, pliz. 

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Znači nisu Srbi krivi, kao i za ništa drugo na Balkanu prethodnih 30 godina, uvalili se Bosanci i još neki pa manipulišu jadnim Beograđanima i ostalim Srbima.

jašta! :naughty:

pardon, brdjanski/balkanski/dinaroidni (ono kao odrednica za senzibilitet).

Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

Ljudi posle svega toga opet gledaju fudbal sa istim žarom i očekivanjima, misle sve najgore o rivalima, ubeđeni su da sudije i federacija guraju sve osim njihovog kluba, ali nisu baš toliko prsli da ozbiljno veruju da im vrhovni šef postavlja lopurde u upravu u sklopu nekog dijaboličnog plana.

Ja vise necu gledati nas fudbal - ne samo sa istim zarom i ocekivanjima nego uopste. Dok ne dodje PRAVI 6.oktobar. Do tada  - Ciao. Uostalom, svako dobije ono sto zasluzuje.

Link to comment
14 minutes ago, James Marshall said:

Ne bih da ti rušim snove, ali kontam da ni ti ni ja to dočekati nećemo.

Onda nista. Meni je okej, ovo ostalo... sta da radim.... premator sad da se ne orijentisem samo na quality staff...

 

Svima koji nastavljaju punim kapacitetom Sretno i iskreno samo 

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

@Redoran

jeste pfc imao 8 uzastopnih šansi da uđe u lš i iskoristio samo jednu ali šta onda da kažu navijači rbs koji su evo već sedmi uzastopni put ispali u kvalifikacijama, sa barem 3x većim budžetom i još važnije statusom nosioca u playoff-u što pfc nikada nije imao

 

Svih tih godina vi uglavnom niste ni stizali do plej ofa, osim 2015. Ispadali ste mahom u 2.kolu, i to uglavnom kao nosioci, od raznih aela, apoela, genka, ludogorec x 2. A te 2015 ste imali bate u plej ofu i to ste trebali da prođete. Realno, loše ste iskoristili tih 8 vezanih prilika, samo 1 ulazak je malo. Sada će zvezda imati svojih 8 vezanih pokušaja, očekujem bar 4 ulaska u lš

Edited by Nikodije
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

Svih tih godina vi uglavnom niste ni stizali do plej ofa, osim 2015. Ispadali ste mahom u 2.kolu, i to uglavnom kao nosioci, od raznih aela, apoela, genka, ludogorec x 2. A te 2015 ste imali bate u plej ofu i to ste trebali da prođete. Realno, loše ste iskoristili tih 8 vezanih prilika, samo 1 ulazak je malo. Sada će zvezda imati svojih 8 vezanih pokušaja, očekujem bar 4 ulaska u lš

Ok, hoces da kazes da je FKP bilo koje od tih godina ulozio u tim barem polovinu para (ma cetvrtinu) od love ulozene ove godine u CZ? Mislim ako pisemo neke stvari moramo biti realni. Uspesi su uvek ili gotovo uvek srazmerni ulaganjima.

 

Sto se mene tice neka CZ ima 88 pokusaja i neka igra svake godine LS, ali da se ne lazemo sta je sta i kako se do necega dolazi.

 

 

Link to comment
Just now, mozzer said:

Ok, hoces da kazes da je FKP bilo koje od tih godina ulozio u tim barem polovinu para (ma cetvrtinu) od love ulozene ove godine u CZ? Mislim ako pisemo neke stvari moramo biti realni. Uspesi su uvek ili gotovo uvek srazmerni ulaganjima.

 

Sto se mene tice neka CZ ima 88 pokusaja i neka igra svake godine LS, ali da se ne lazemo sta je sta i kako se do necega dolazi.

 

 

Batali mozzere ne vredi. Ne mogu da skapiraju (ili ne zele/ neće) da je finansijski ulog u tih 8 pokušaja u ekipu, skoro pa ekvivalent finansijskim utrpavanjem love u ovaj zvezdin 2018.

Neće to da priznaju i kraj.

Link to comment
5 minutes ago, BlackGeorge said:

Batali mozzere ne vredi. Ne mogu da skapiraju (ili ne zele/ neće) da je finansijski ulog u tih 8 pokušaja u ekipu, skoro pa ekvivalent finansijskim utrpavanjem love u ovaj zvezdin 2018.

Neće to da priznaju i kraj.

Pa znam, ali ono... bezvz mi. Bez ostrascenosti, smireno i polako pisemo kako JESTE... valjda bi svi zeleli da se priblizavamo finansijskoj transparentnosti kakva je u normalnim evropskim ligama, pa cak i u Hrvtaskoj npr je daleko, daleko bolje od ovog mulja...

 

Mislim ja stvarno ne znam, da li se ljudi secaju gde vodi sistem gde rukovodioci drzavnih firmi ne polazu racune za poslovanje istih i gde nema kontrole novca i nezavisnih institucija... ali oke... 

Edited by mozzer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...