Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bivši fudbaleri, legende Partizana. Legendama kojima je stalo da se njihov fudbalski klub ne marginalizuje.

 

Legendama koji ne žele da zabijaju glavu u pesak i ćute dok se ovo dešava.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

I šta da urade? Probao Duda još otvorenije pa dobio medijski tretman. Bez narodne podrške neće biti ništa, a narod će uvijek da bira stomak ispred Partizana, neće 100 Bajra Župića da promijeni to, a i čisto sumnjam da bi se neki Mijat cimao da se zamjeri Vučiću, pa da se na istog (sujetnu budalu) vrši pritisak. A tražiti od njega pomoć je znak potpunog odsustva mozga. 

Link to comment

Zvezdašima je lepo, imaju dil sa đavolom.Uživaju u svemu ovome.

 

Kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija! Terzić otkrio šta mu je Vučić rekao posle ulaska u Ligu šampiona

 

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2988046-kad-je-jaka-zvezda-jaka-je-i-srbija-terzic-otkrio-sta-mu-je-vucic-rekao-posle-ulaska-u-ligu-sampiona-video

Terzić je jedan momenat boravka u klubu posebno bio upečatljiv.

- Kad mi je bilo najteže, posle utakmice sa Voždovcem, kada sam odustao i hteo da odem, predsednik Vučić mi nije dao da odem iako sam bio rešen. Video sam da je to borba sa vetrenjačama. U tom momentu kada treba da uzmemo drugu titulu zaredom, imali smo mnogo protivnika.

 

----------

 

Evo ih argumenti marginalizacije Partizana i trpanje para u njegov omiljeni klub. Abolirani se bukvalno hvali uticajem Aleksandra Vučića na ovu situaciju.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Šta je bilo? Maca pojela jezik?

 

Generalni direktor FK Crvena zvezda, Zvezdan Terzić, prokomentarisao je plasman u Ligu šampiona i reakciju predsednika Srbije Aleksandra Vučića na eliminaciju Salcburga.

- Crvena zvezda je priča za sebe! Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija! Stvarno mislim tako! Osećam ogromnu pozitivnu energiju oko sebe, u narodu, ovde na stadionu. Stvarno imamo ogromnu podršku - rekao je Terzić  dodavši i da se čuo sa Vučićem posle utakmice.
 
- Predsednik je veliki navijač Zvezde! Zvao me je posle utakmice. Čuli smo se i posle žreba. Ovo i njemu mnogo znači. On deli emociju i sudbinu svakog građanina Srbije, a 70 odsto naroda navija za Zvezdu. Njemu to znači jer smo usrećili narod. I predsednik Vučić je čovek od krvi i mesa. Naravno da je i njemu drago, jer je ovo deo i njegovog uspeha. On me je doveo u Crvenu zvezdu. Ja sam bio njegov izbor.
 
 

Terzić je jedan momenat boravka u klubu posebno bio upečatljiv.

- Kad mi je bilo najteže, posle utakmice sa Voždovcem, kada sam odustao i hteo da odem, predsednik Vučić mi nije dao da odem iako sam bio rešen. Video sam da je to borba sa vetrenjačama. U tom momentu kada treba da uzmemo drugu titulu zaredom, imali smo mnogo protivnika.

 

- Već se tada osećalo da se razvijamo kao klub, a mnogima je to smetalo. Tada mi je rekao da moram sve to da prevaziđem. Da je ovo Srbija i da se uspeh ne prašta. Tada me je prelomio. Posle toga sam otišao u Atinu, dogovorio se sa Milojevićem, zatim sa Mrkelom i krenula je naša priča.

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

sto kaze nas general: " to je nastavak ideje - jedan narod, jedan klub, jedan vodja

sledece je da nam se uprava poveri da je Vucic uvideo koja su nam pojacanja potrebna i na kojim pozicijama smo tanki, kako bi nam "prijateljski" pomogao...

 

Link to comment

Svakako je Vucic sjajno uigrao Pavkova, Gobelju, Milica, Jovancica, Simica, Radonju, Vujadina, Borjana, Stojkovica...tako da ni multimilijarderska korporacija Red Bul nije imala sanse.

Link to comment
31 minutes ago, samo_opusteno said:

Svakako je Vucic sjajno uigrao Pavkova, Gobelju, Milica, Jovancica, Simica, Radonju, Vujadina, Borjana, Stojkovica...tako da ni multimilijarderska korporacija Red Bul nije imala sanse.

nemoj da si sarkastican, za to je zasluzan Miloje, koji je takticki rasturio onog trenera - cini mi se u kratkim pantalonama

Link to comment
5 minutes ago, samo_opusteno said:

Svakako je Vucic sjajno uigrao Pavkova, Gobelju, Milica, Jovancica, Simica, Radonju, Vujadina, Borjana, Stojkovica...tako da ni multimilijarderska korporacija Red Bul nije imala sanse.

uu jee al ih je uigrao. branili ste se ko misevi 180 minuta..

drugo imao je dosta vremena da ih uigra a nije mentol kao grof u koga si se kleo dok nisi shvatio..

terza legenda, gavrilo princip, tamo gde vam je mesto. pa mesto vam je u trecoj srpskoj ligi i po sudovima da vam zvalavi nije navijac.prirodno staniste vam je kao i dzaji i terzi, u cezeu

da ste valjali nesto imali bi koje ucesce u grupnoj fazi u ovih 30-ak godina.

 

 

 

 

Link to comment
59 minutes ago, BlackGeorge said:

Šta je bilo? Maca pojela jezik?

 

Generalni direktor FK Crvena zvezda, Zvezdan Terzić, prokomentarisao je plasman u Ligu šampiona i reakciju predsednika Srbije Aleksandra Vučića na eliminaciju Salcburga.

- Crvena zvezda je priča za sebe! Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija! Stvarno mislim tako! Osećam ogromnu pozitivnu energiju oko sebe, u narodu, ovde na stadionu. Stvarno imamo ogromnu podršku - rekao je Terzić  dodavši i da se čuo sa Vučićem posle utakmice.
 
- Predsednik je veliki navijač Zvezde! Zvao me je posle utakmice. Čuli smo se i posle žreba. Ovo i njemu mnogo znači. On deli emociju i sudbinu svakog građanina Srbije, a 70 odsto naroda navija za Zvezdu. Njemu to znači jer smo usrećili narod. I predsednik Vučić je čovek od krvi i mesa. Naravno da je i njemu drago, jer je ovo deo i njegovog uspeha. On me je doveo u Crvenu zvezdu. Ja sam bio njegov izbor.
 
 

Terzić je jedan momenat boravka u klubu posebno bio upečatljiv.

- Kad mi je bilo najteže, posle utakmice sa Voždovcem, kada sam odustao i hteo da odem, predsednik Vučić mi nije dao da odem iako sam bio rešen. Video sam da je to borba sa vetrenjačama. U tom momentu kada treba da uzmemo drugu titulu zaredom, imali smo mnogo protivnika.

 

- Već se tada osećalo da se razvijamo kao klub, a mnogima je to smetalo. Tada mi je rekao da moram sve to da prevaziđem. Da je ovo Srbija i da se uspeh ne prašta. Tada me je prelomio. Posle toga sam otišao u Atinu, dogovorio se sa Milojevićem, zatim sa Mrkelom i krenula je naša priča.

 

 

tipicno.. hahaha

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...