Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, gone fishing said:

@mozzer

kako ne može da se opravda, zar nisi upravo ti napisao da su po fin. izveštaju za 2017. rashodi kluba bili 18,5 milki

- ne radi svinjura ništa što nije pre njega burek jovičić, koji je takođe prikazivao neke abnormalne godišnje budžete, od 20 za 2010 pa onda 24 za 2011 itd

- znači sve i da smo ušli u le i stigli do finala ove sezone opet bi krme kukalo naerdnog leta kao para nema bez novog plasmana u evropu, opet bi igrači po odlasku iz kluba opraštali zaostale plate i dug bi nastavio da raste

Tako je, bas tako. I isto kao sto je BDO dao pozitivnu ocenu na takav izvestaj FKP (sto je velika sramota za profesiju) tako je KPMG zaradio brdo para skandaloznim ugovorima sa EPS-om poslednjih 3-4 godine i pranjem para za SNS. To su ozbiljni skandali. Bilo je puno i za vreme zutih ali odgovorno tvrdim da nije bilo ovako. I svi to znaju i nista se ne desava. Hbg, to je lose drustvo, nedostatak gradjanske svesti, kazem - Kazahstan u najboljem slucaju. 

 

Sta mogu ja da uradim  - da izadjem na ulicu pa da me napadne Misa Vacic ili dileri sa Juga, da piskaram ovako, ili da cekam da ovo prodje, kada prodje. Pa ok, za sada pisem. Ako ne smeta...

Link to comment
9 hours ago, bradilko said:

+1

sve ove "realiste" koje ne zanima brutalno guranje ološa sa druge strane brda i priča kao trebamo prvo tražiti krivce u našim redovima, nabijem na kurac.

ovako srozano sd  u gotovo svakom sportu je direktna posledica rada one žvalave nakaze.

vladavina šljama i vučićevskog bašibozluka u politici i isto tako u sportu. slično kao onaj što baca koplje i obara rekorde. 

 

 

 

+1

(samo bez nabijanja na q)

Edited by BlackGeorge
Link to comment
17 minutes ago, gone fishing said:

@mozzer

kako ne može da se opravda, zar nisi upravo ti napisao da su po fin. izveštaju za 2017. rashodi kluba bili 18,5 milki

- ne radi svinjura ništa što nije pre njega burek jovičić, koji je takođe prikazivao neke abnormalne godišnje budžete, od 20 za 2010 pa onda 24 za 2011 itd

- znači sve i da smo ušli u le i stigli do finala ove sezone opet bi krme kukalo naerdnog leta kao para nema bez novog plasmana u evropu, opet bi igrači po odlasku iz kluba opraštali zaostale plate i dug bi nastavio da raste

 

Sada nisam siguran da li je za propast partizana kriv isključivo žvalavi, kako to sugeriše bradilko, ili mangupi iz vaših redova, što se naslućuje u ovom postu. Postavljala su se svojevremeno pitanja djuri gde je 70 miliona od lige šampiona i prodaja igrača, al nešto se utihnulo sa tim. Možda treba početi odatle.

Link to comment
37 minutes ago, Nikodije said:

 

Sada nisam siguran da li je za propast partizana kriv isključivo žvalavi, kako to sugeriše bradilko, ili mangupi iz vaših redova, što se naslućuje u ovom postu. Postavljala su se svojevremeno pitanja djuri gde je 70 miliona od lige šampiona i prodaja igrača, al nešto se utihnulo sa tim. Možda treba početi odatle.

Poceto je pa je Vucic zaustavio istragu, Djuric je dobio nanogicu mislim 12 ili 24 meseca. I to je sve. Za 30 miliona pokratih iz FKP.

 

Svi oni moraju u zatvor. Svi. Vazura, Vucelic, ma svi. Iskreno se nadam, za dobrobit ovog drustva, da ce se to i desiti jednog dana. Naravno ne samo u FKP nego sva ova nezapamcena kradja i korupcija koja se desava po Srbiji. Kad tad. 

Link to comment
1 minute ago, mozzer said:

Poceto je pa je Vucic zaustavio istragu, Djuric je dobio nanogicu mislim 12 ili 24 meseca. I to je sve. Za 30 miliona pokratih iz FKP.

 

Svi oni moraju u zatvor. Svi. Vazura, Vucelic, ma svi. Iskreno se nadam, za dobrobit ovog drustva, da ce se to i desiti jednog dana. Naravno ne samo u FKP nego sva ova nezapamcena kradja i korupcija koja se desava po Srbiji. Kad tad. 

jedan dobije nanogicu, a druga dvojica  aboliciju

 

tako je počelo

Link to comment
13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jedan dobije nanogicu, a druga dvojica  aboliciju

 

tako je počelo

Naravno. I tako propada jedno drustvo do kraja. 

 

Priznajem da sam, iako sam mator, iznenadjen da je ovo bilo moguce ovde posle svega i bez obzira na sve. Da 2018.godine u Srbiji vlada JUL, Radikali, SPS, Pink i ostala najveca govna koja postoje. Zaista jezivo i strasno.

 

Kanalizacija Evrope. Vecina ljudi ovde to nije zasluzila ali tako je...

Edited by mozzer
Link to comment

uzdati se u princip vladavine prava u drzavi o kojoj taj princip nikada nije postojao, cak i u vremenima koja se nazivaju srecnima.....to je kao kad bi se ja uzdao da ce mi se na vratima pojaviti Monika Beluci i poceti da se razodeva pre no sto stigne do kreveta

 

ovde se ne odgovara zato sto si nesto ukrao, nego zato sto si ukrao vise no sto ti je dozvoljeno, ili si ukrao nesto sto je drugom namenjeno da ukrade isl

 

ta fela gravitira ka mestima gde je kinta, trenutno je po tom principu Zvezda ugrozenija od nas. samo ce se posledice videti za neku godinu a ne odmah.

 

nece ovde ni jedan klub poslovati normalno i stabilno dok se nekako ne izadje iz ove zone sumraka

Link to comment
4 hours ago, mozzer said:

Tako je, bas tako. I isto kao sto je BDO dao pozitivnu ocenu na takav izvestaj FKP (sto je velika sramota za profesiju) tako je KPMG zaradio brdo para skandaloznim ugovorima sa EPS-om poslednjih 3-4 godine i pranjem para za SNS. To su ozbiljni skandali. Bilo je puno i za vreme zutih ali odgovorno tvrdim da nije bilo ovako. I svi to znaju i nista se ne desava. Hbg, to je lose drustvo, nedostatak gradjanske svesti, kazem - Kazahstan u najboljem slucaju.

 

Mislim da si ubo negde u srž problema.

 

Ne znam tačno šta treba da se desi da iz blata izađe magarac koji voli da ga prima.

Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

 

Sada nisam siguran da li je za propast partizana kriv isključivo žvalavi, kako to sugeriše bradilko, ili mangupi iz vaših redova, što se naslućuje u ovom postu. Postavljala su se svojevremeno pitanja djuri gde je 70 miliona od lige šampiona i prodaja igrača, al nešto se utihnulo sa tim. Možda treba početi odatle.

ihh odakle sve treba krenuti..

djura je bio amater za ove a plus nije imao skrivene namere ili nije bar bio u toj poziciji da userava partizan kao ono sto zovu auto..

kao sto je poznato dura je bio cist lopov ovi danas su shljam koji pravi privid nekakve borbe za titule i uspeh u evropi.posrecilo im se dva puta, jednom zbog onog rajovog sljama zvanog grof a drugi put na ludilo dva igraca

Link to comment
Tako je, bas tako. I isto kao sto je BDO dao pozitivnu ocenu na takav izvestaj FKP (sto je velika sramota za profesiju) tako je KPMG zaradio brdo para skandaloznim ugovorima sa EPS-om poslednjih 3-4 godine i pranjem para za SNS. To su ozbiljni skandali. Bilo je puno i za vreme zutih ali odgovorno tvrdim da nije bilo ovako. I svi to znaju i nista se ne desava. Hbg, to je lose drustvo, nedostatak gradjanske svesti, kazem - Kazahstan u najboljem slucaju. 
 
Sta mogu ja da uradim  - da izadjem na ulicu pa da me napadne Misa Vacic ili dileri sa Juga, da piskaram ovako, ili da cekam da ovo prodje, kada prodje. Pa ok, za sada pisem. Ako ne smeta...
Bolje da ne znate šta je sve radio i radi KPMG Srbija. Ja sam imao prilike da vidim samo delić, i nije mi bilo dobro, a kroz celu karijeru sam se nagledao raznih marifetluka. Oni su nezvanični državni revizori (DRI su obični pajaci, postavljeni da se ne mešaju u svoj posao) i savetnici za prikrivanje najgorih mogućih muljačina sa budžetom.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

ihh odakle sve treba krenuti..

djura je bio amater za ove a plus nije imao skrivene namere ili nije bar bio u toj poziciji da userava partizan kao ono sto zovu auto..

kao sto je poznato dura je bio cist lopov ovi danas su shljam koji pravi privid nekakve borbe za titule i uspeh u evropi.posrecilo im se dva puta, jednom zbog onog rajovog sljama zvanog grof a drugi put na ludilo dva igraca

И Ђура је радио за Окупацијског Намештеника земо?

Link to comment
8 minutes ago, Ayatollah said:

Bolje da ne znate šta je sve radio i radi KPMG Srbija. Ja sam imao prilike da vidim samo delić, i nije mi bilo dobro, a kroz celu karijeru sam se nagledao raznih marifetluka. Oni su nezvanični državni revizori (DRI su obični pajaci, postavljeni da se ne mešaju u svoj posao) i savetnici za prikrivanje najgorih mogućih muljačina sa budžetom.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
 

Ja dobro znam sta su radili. Najcistiji nepatvoreni sibicarski privredni kriminal. Sramota za struku. I to ta DRI, Finansijska i poreska ne primecuju i pustaju. Ja zato i kazem  - svi su oni saucesnici i svi su zasluzni za ovo - Kanalizacija Evrope.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...