Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

26 minutes ago, Ted said:

osim naklapanja šta smo sve propustili i izgubili, bilo bi dobro da se fokusiramo na neke stvari koje smo dobili.

 

najpre, dobili smo vreme da se saberemo i oduzmemo. oni koji donose odluke dobili su, pa nosu, potvrdu ispravnosti svojih odluka. prva stvar koju valja činiti, po meni, jeste manuti se suludih teorija zavere o kosmičkoj uroti protiv sirotog Partizana. to će da nas gurne još dublje u glib. realnost je da nam se najveći deo problema dogodio sopstvenom krivicom. loš i nestručan rad (Đukići i oni zaduženi za fizičku spremu), loše procene (sportski direktor i uprava). to nam se desilo. sad, ako neko hoće da tvrdi da smo dobro radili i pravili dobre procene ali su nas sjebale sudije i Vučić, to je najblaže rečeno smešno. još smešnija je tvrdnja da je Vučić doveo Vučelića kako bi ovaj doveo Đukića kako bi nas ovaj urnisao. a manje više se na to svodi, ako se izuzmu one teorije koje su s onu stranu razuma u potpunosti. treba se manuti gluposti. gluposti poput Pantićeve da je ova selekcija verovatno najbolja do kvalitetu i širini igračkog kadra u poslednjih 10 godina. razumem je emocije i sve, ali čovek bi trebao da pazi na javno izgovorenu reč.

 

 

Ko je te nestručne ljude iz uprave postavio u Partizan?

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 minutes ago, Ted said:

mani se tog fatalizma Georgije

 

imamo mi istu ekipu u upravi već 30 godina, imena se menjaju ali sve to dolazi iz istog kruga, sa istog izvora

 

a to je već druga priča, ona o izlasku države iz klubova koja, na žalost, još nije na vidiku  

 

Isto i ja tebi mogu da kažem "Mani se Tede koštuničinih fazona". :rolleyes:

Link to comment

A što se tiče Mirkovića, taj će do juna biti najuren motkom iz kluba zato što nije osvojio nijedan trofej i nije uveo tim u LE. Uprava će biti ogorčena ali će rezignirano zaključiti da se ništa bolje nije ni moglo očekivati od trenera početnika.

Link to comment
29 minutes ago, BlackGeorge said:

Dobili smo NESMENJIVU vučićevu ekipu za destrukciju i izvlačenje novca koja je izvršila zadatak. Sada ide stabilizacija kluba po sistemu Radnik Surdulica, Mladost Lučani.

Da se ne pravi smetnja mezimici.

+1

sve ove "realiste" koje ne zanima brutalno guranje ološa sa druge strane brda i priča kao trebamo prvo tražiti krivce u našim redovima, nabijem na kurac.

ovako srozano sd  u gotovo svakom sportu je direktna posledica rada one žvalave nakaze.

vladavina šljama i vučićevskog bašibozluka u politici i isto tako u sportu. slično kao onaj što baca koplje i obara rekorde. 

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, Goranz said:

A što se tiče Mirkovića, taj će do juna biti najuren motkom iz kluba zato što nije osvojio nijedan trofej i nije uveo tim u LE. Uprava će biti ogorčena ali će rezignirano zaključiti da se ništa bolje nije ni moglo očekivati od trenera početnika.

ma ko ga jebe! i treba taj ološ da ga otera govnjivom motkom kad je stavio svoje ime i svoj pod njihovo vođstvo.

doveden da zavara bukače navijače. ne zaslužuje posle ovog ništa bolje. sa bagrom ovog stepena koja uspešno obavlja misiju žvalavog ne sarađuješ. prosto kao bob.

Link to comment
42 minutes ago, porucnik vasic said:

Мислиш курви?

ajde ne kenjaj. stalno piskaraš gluposti po fudbalskim temama samozvani stručnjaku i hroničaru. 

zvezda nije kurva ali mnogi navijači jesu.

i ti pamtiš šta je bilo pre 40 godina u yu fudbalu? pre će biti da ti je neko pričao o tome..

Link to comment
5 hours ago, Nebojsa said:

gde, u lazi? nesrecni mileta sveukupno nije nista gori od tog baletana. cuj, 5-6 milki :isuse:

Nebojsa stvarno izvini za ovo. Info sam dobio od coveka koji je do sada imao dobre informacije, ali ocito da Vazura laze cim zine i da to sve zajedno sa kubancem, njegovim sinom, vazurom i ekipom nema vise nikakve veze sa realnoscu i da se radi o najcistijem otvorenom kriminalu koji se ne sankcionise u ovoj drzavi. Pa samim tim, svi oni koji bi trebali da ga sankcionisu - milicija, revizori, drzavni organi, svi - postaju saucesnici u svemu ovome. Da nemamo nikakvu dilemu. Kao i u slucaju mnogih drugih drzavnih firmi i sl.

 

A sa filozofske strane ima bar jedna zaista dobra stvar u vezi sa ovom sadasnjom situacijom. Koliko god da propadne taj pravi Partizan koji nema veze sa ovom Upravom i ako uopste bude postojao kada ovi jednom odu (i sta god ostane posle njih u ovoj jadnoj drzavici a nece biti nimalo dobro) - hbgg barem cu moci sebi da kazem da smo propali za vreme ove okupacione, seljacke, govnarske, nasilne i najjadnije vlasti u Evropi. I to je nesto, biti na pravoj strani.

 

Cheers

Link to comment
8 hours ago, Ted said:

osim naklapanja šta smo sve propustili i izgubili, bilo bi dobro da se fokusiramo na neke stvari koje smo dobili.

 

najpre, dobili smo vreme da se saberemo i oduzmemo. oni koji donose odluke dobili su, pa nosu, potvrdu ispravnosti svojih odluka. prva stvar koju valja činiti, po meni, jeste manuti se suludih teorija zavere o kosmičkoj uroti protiv sirotog Partizana. to će da nas gurne još dublje u glib. realnost je da nam se najveći deo problema dogodio sopstvenom krivicom. loš i nestručan rad (Đukići i oni zaduženi za fizičku spremu), loše procene (sportski direktor i uprava). to nam se desilo. sad, ako neko hoće da tvrdi da smo dobro radili i pravili dobre procene ali su nas sjebale sudije i Vučić, to je najblaže rečeno smešno. još smešnija je tvrdnja da je Vučić doveo Vučelića kako bi ovaj doveo Đukića kako bi nas ovaj urnisao. a manje više se na to svodi, ako se izuzmu one teorije koje su s onu stranu razuma u potpunosti. treba se manuti gluposti. gluposti poput Pantićeve da je ova selekcija verovatno najbolja do kvalitetu i širini igračkog kadra u poslednjih 10 godina. razumem je emocije i sve, ali čovek bi trebao da pazi na javno izgovorenu reč.

 

dobili smo i sezonu bez nekog realnog pritiska. dobili smo trenera koji pokazuje naznake da zna šta radi i hoće. ostaje skoro cela godina da se iz igračkog kadra odstani sve što treba.  ostaje i cela godina i dva prelazna roka da se formira smislena grupa igrača ii da se uigra ovo što imamo a vredi. Evropu ćemo igrati i naredne godine, pošto domaća liga nije toliko kvalitetna da bi to ugrozila. a tu Evropu treba sačekati sa drugačijom selekcijom igrača, sa boljim raspoloženjem i pristojnom fizičkom spremom. ono što sam čuo od Batice, kada se malo čita i između redova, jeste da je u potpunosti identifikovao sve probleme, odnosno da mu je jasno kako jeste, a kako treba da bude. za početak, i to je nešto.

+1

Plus smo lolu vratili 

Link to comment
4 hours ago, mozzer said:

A sa filozofske strane ima bar jedna zaista dobra stvar u vezi sa ovom sadasnjom situacijom. Koliko god da propadne taj pravi Partizan koji nema veze sa ovom Upravom i ako uopste bude postojao kada ovi jednom odu (i sta god ostane posle njih u ovoj jadnoj drzavici a nece biti nimalo dobro) - hbgg barem cu moci sebi da kazem da smo propali za vreme ove okupacione, seljacke, govnarske, nasilne i najjadnije vlasti u Evropi. I to je nesto, biti na pravoj strani.

 

Cheers

nismo propali, niti cemo propasti. iz vizure politike znacajan deo birackog tela navija za Partizan.

btw. sta je pravi Partizan? iz tvog ugla gledanja.

Link to comment

jbg došlo na naplatu ono “vučiću pederu”. tzv navijači podeljeni na dve, tri, četiri grupe. u upravi glavni operativcitm ne bi mogli da vode ni manji str. teča štetočina oteran kasno, slamka spasa nam je trener početnik. 

 

a da smo vikali “vučiću veberu” sad mi mi otkupljivali blekija milenkovića za 3€

Link to comment
39 minutes ago, Ted said:

nismo propali, niti cemo propasti. iz vizure politike znacajan deo birackog tela navija za Partizan.

btw. sta je pravi Partizan? iz tvog ugla gledanja.

Partizan je za mene beogradski, kosmopolitski, avangardni Klub - ono sto je uvek bio i bice. Naravno da nismo propali niti cemo propasti na taj nacin. Ali ovo sto se iz vlasti radi prema Partizanu poslednjih 5, a narocito poslednje 2 godine zaista prevazilazi sve. Moje razumevanje i ocekivanje je da ce to polako proci, zaista se nadam. Moram jos jednom da podvucem-svi koji ucestvuju u toj kradji - pre svega finansijskoj - revizori, drzavni organi, ministarstva, javne licnosti, bivsi sportisti - SVI koji cute na cistu ocitu korupciju i malverzaciju/ kradju u FKP - su saucesnici. Tu nema pardona za mene. I ako se ne vrate pare svi, kubanac i ekipa - bi morali da idu u zatvor.

 

A do tada - Batica i Konjarnik Republika. Ja necu pratiti dok ne izadju u javnost sa jasnim ciframa i finansijskim planom.

 

23 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jbg došlo na naplatu ono “vučiću pederu”. tzv navijači podeljeni na dve, tri, četiri grupe. u upravi glavni operativcitm ne bi mogli da vode ni manji str. teča štetočina oteran kasno, slamka spasa nam je trener početnik. 

 

a da smo vikali “vučiću veberu” sad mi mi otkupljivali blekija milenkovića za 3€

 

Tako je.

 

I jos da pojasnim - ja zaista nemam nista protiv da Zvezda bude prva ako je najbolja u fer konkurenciji. Okej. Zaista sam, iskreno, zadovoljan sto se i Zvezda, konacno, plasirala u LS. Super za sve moje drugare Zvezdase, super za Beograd i Srbiju. Zaista se nadam da ce to barem malo promeniti neke stvari i tretman prema FKP u Srbiji.

 

Ono sto meni smeta, a pisao sam puno puta - su najvise finansije. Ja sam u pocetku i podrzao ovu upravu jer su, za razliku od ustve Djurica i Mileta Bureka koji su se frljali sa ciframa a sa Ruzicem i Toletom su iz FKP izneli ne manje od 25m EUR (i niko nije u zatvoru!!! Ruzic je ministaru ovoj tzv Vladi), uradili reviziju i relativno redovno izlazili u javnost sa ciframa - kakvim takvim. Poslednje 2 godine je to potpuno prestalo, a narocito poslednjih godinu dana. Zasto? Pa zato sto je iz FKP ponovo izneto najmanje 5 a blize ka 10-15 miliona EUR samo u poslednje 2 godine. U Cashu. I to ne moze ni da se prikaze ni da se opravda. I svi to znaju i svi kao teraju dalje. Smesno je.

 

Ta dodatna prica sa ubacivanjem DB placenika medju organizovane navijace, sve sto rade poslednjih godina, organizovanje onog nevidjenog skandala na poslednjem derbiju, ti radikalsko-julovski beskrupulozni potezi  na koje cuti kompletna milicija i novinarstvo u Srbiji su posebna sramota za ovu vlast i, posebno Vucica. Na kraju, za sve koji ucestvuju u javnom zivotu. Velika sramota. Mi smo blize Belorusiji ili Kazahstanu nego EU. I to je za mene tragedija.

Edited by mozzer
Link to comment

@mozzer

kako ne može da se opravda, zar nisi upravo ti napisao da su po fin. izveštaju za 2017. rashodi kluba bili 18,5 milki

- ne radi svinjura ništa što nije pre njega burek jovičić, koji je takođe prikazivao neke abnormalne godišnje budžete, od 20 za 2010 pa onda 24 za 2011 itd

- znači sve i da smo ušli u le i stigli do finala ove sezone opet bi krme kukalo naerdnog leta kao para nema bez novog plasmana u evropu, opet bi igrači po odlasku iz kluba opraštali zaostale plate i dug bi nastavio da raste

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...