Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

26 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ce mi kaze neko sto Partizan veceras nije igrao

igraci imaju potrebu za rekuperacijom organizma

 

joj, nista ne pitaj. neka budala smislila da treba da se igra 90 minuta, a ponekad i dva puta nedeljno. mos misliti. pa jos i da se trenira. e neces ga majci vala, pa nije ovo srednji vek, a i ropski rad je ustavom zabranjen i kaznjiv kao krivicno delo

 

i sta sad, mi treba da placamo dvajes igraca a deset da koristimo, pa porezi, doprinosi, kurac palac, pa nismo mi kovnica novca

 

igracemo kad budemo u mogucnosti

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Ted said:

igraci imaju potrebu za rekuperacijom organizma

 

joj, nista ne pitaj. neka budala smislila da treba da se igra 90 minuta, a ponekad i dva puta nedeljno. mos misliti. pa jos i da se trenira. e neces ga majci vala, pa nije ovo srednji vek, a i ropski rad je ustavom zabranjen i kaznjiv kao krivicno delo

 

i sta sad, mi treba da placamo dvajes igraca a deset da koristimo, pa porezi, doprinosi, kurac palac, pa nismo mi kovnica novca

 

igracemo kad budemo u mogucnosti

 

U svakom slučaju nakon 30.8 više neće postojati potreba i razlog da odlažete utakmice 😛

a i mi ćemo ući u lš, a onda tamo nastupati rekreativno, pa nećemo morati ni mi da odlažemo.

Edited by Nikodije
Link to comment
16 hours ago, Ted said:

ili da zabranimo SDČECZ?

 

16 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ne sumnjam da bi se slavilo kod šefa u jajincima, možda bi se i popila po koja

 

prva posle 15 godina

 

 

Момци ви сте ти који сте песму о курви која гаси се довели на ниво клупске политике. Но, изгледа да сте се зајебали.  Код нас се то на срећу никад није певало за вас. То је то једно брдо два света. 

Link to comment
15 hours ago, Real sa Nišave said:

Cccccc.... Crveno crna banda.

Nemaš navijača Partizana na ovom forumu koji će ti reći da je odluka da se odloži naša utakmica bitna ili poželjna. 

 

Ako moze Besiktas da igra za vikend i Salzburg mogu I ove naše primadone. 

 

Za komšije već ne mogu da garantujem. (strateški interes za spas našeg fudbala i muže svesrpskog kluba) 

 

Banana država. 

 

 

Link to comment

Partizan doveo pojačanje iz Turske: Crnogorski reprezentativac stiže u Humsku

Vezista Genčlerbirligija novo je pojačanje crno-belih u letnjem prelaznom roku

Tri dana pred dolazak velikog Bešiktaša u Beograd, Partizan je angažovao pojačanje iz – Turske. Crnogorski reprezentativac Aleksandar Šćekić stiže među crno-bele i pojačaće konkurenciju na poziciji zadnjeg veznog.

 

Klub iz Humske će za fudbalera platiti 100.000 evra obeštećenja Genčlerbirligiju, a on će po dolasku potpisati ugovor na tri godine, saznaje Telegraf.

To je epilog pregovora koji su trajali izvesno vreme, a danas su uspešno okončani. Šćekić je karijeru počeo u Beranama, zatim branio Boje Lovćena, Jedinstav iz Bijelog Polja, Bokelja, a od 2016. godine je
fudbaler Genčlerbirligija I reprezentativac Crne Gore.

 

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2984694-partizan-doveo-pojacanje-iz-turske-crnogorski-reprezentativac-stize-u-humsku

Link to comment
9 minutes ago, Goranz said:

Rajo Zavaljekano strikes again.

na krilima bivšeg pomoćnika selektora cg

 

bez šale, kakvi su nam zadnji vezni trenutno, on može biti pojačanje.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Scekic ne zna nista sto se fudbala tice, ali je visok, jak, fanaticno borben, bije za sve pare. 

 

Cini mi se da vam fali takav igrac medju gomilom midzeta koji beze od kontakta.

Link to comment

Uh ako je ovo tačno što kažeš, on je onda idealan za nas. :D

Ni everton se nije nešto mnogo razumeo u tehniku fudbala pa bismo svi želeli da se vrati nazad.

 

Odigrao 62 utakmice za Turskog prvoligaša Genčlerbirligi u zadnje dve sezone i dao 7 golova. Znači standrdan u ligi koja je duplo jača od naše. Pa teško da je lošiji od Zdjelara. Može biti samo bolji.

https://www.transfermarkt.co.uk/aleksandar-scekic/profil/spieler/144334

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
2 hours ago, Azdaja said:

Nemaš navijača Partizana na ovom forumu koji će ti reći da je odluka da se odloži naša utakmica bitna ili poželjna. 

 

Ako moze Besiktas da igra za vikend i Salzburg mogu I ove naše primadone. 

 

Za komšije već ne mogu da garantujem. (strateški interes za spas našeg fudbala i muže svesrpskog kluba) 

 

Banana država. 

 

 

Вероватно би исти став био да ми смо уместо вас и ви умасто нас...

Link to comment
10 minutes ago, BlackGeorge said:

Uh ako je ovo tačno što kažeš, on je onda idealan za nas. :D

Ni everton se nije nešto mnogo razumeo u tehniku fudbala pa bismo svi želeli da se vrati nazad.

 

Odigrao 62 utakmice za Turskog prvoligaša Genčlerbirligi u zadnje dve sezone i dao 7 golova. Znači standrdan u ligi koja je duplo jača od naše. Pa teško da je lošiji od Zdjelara. Može biti samo bolji.

https://www.transfermarkt.co.uk/aleksandar-scekic/profil/spieler/144334

 

 

Greška moja, odigrao je 35 utakmica, dao 2 gola i imao 1 asistenciju. U Turskom kupu odigrao još 9 utakmica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...