Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne urusavaju oni Klub da bi pomogli rivalu. Ne. Oni ovako rade jer je tako naredjeno a oni, buduci da imaju mnogo putera na glavi, izvrsavaju naredjenja i uzimaju fine ogromne provizije za sebe i svoje. Uostalom, zato su tu i postavljeni.

 

I kao sto he nekada glavni klovn bio ushtva lopovska Djuric sada je prepodobni DrTvorzan koga su postavili ko zna ko sve i sa kojim kombinacijama. Videcemo kako ce fkcz da prodje kada se zavrsi cela ova euforija. Moj wild hunch je da oni gadjaju da tu negde izjednace oba Kluba po nivou duga i sa koeficijentom pa da se tera dalje. Jer svi su oni povezani. Ostatak love ude kod njih. Srbija.

 

Zato kazem - mene zanima fkp i moja konkretna primedba vrhu vlasti i ministarstvu sporta i svim organkma vlasti je sto dozvoljavaju pljacku u fkp bez kontrole. Ali oni sve to dobro znaju pa sam ja, naravno smesan kada ovo pisem.

 

A da li ce se to nekada promeniti, da li cemo u toj sjajnoj igri zvanoj fudbal dostici nivo transparentnosti i organizacije i finansiranja i zakona koji je u EU - eto jedna Madjarska... pa cak i Slovacka ili Hrvatska..videcemo

 

Do tada ja imam pravo da zameram ovoj vlasti sto ne radi nista na poboljsanju stanja u nasem fudbalu... 

Link to comment

Vlast na temu resavanja problema ne radi nista ili nista vazno. Tu mozemo da se slozimo. Mada sam ja u diskujiju sa tobom usao zbog teze da je vucicu cilj vas da srusi a nas da vaskrsne.

A djuric i terza su slicni samo po kovrdzavoj kosi. Djura je bivsi vozac i fudbal mu je poznat plafon kroz radio prenose. Terza je ceo zivot u fudbalu i razume ga. O cestitosti postenju ne pricam.



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
9 minutes ago, adasevic said:

Vlast na temu resavanja problema ne radi nista ili nista vazno. Tu mozemo da se slozimo. Mada sam ja u diskujiju sa tobom usao zbog teze da je vucicu cilj vas da srusi a nas da vaskrsne.

A djuric i terza su slicni samo po kovrdzavoj kosi. Djura je bivsi vozac i fudbal mu je poznat plafon kroz radio prenose. Terza je ceo zivot u fudbalu i razume ga. O cestitosti postenju ne pricam.



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

Djuric nije ni vodio Partizan. Kroz njega su Ruzic i ostale bitange izvlacili pare za sps i ostale drzavne i kvazidrzavne organe lopove i kriminalce. U onim godinama katastrofe kada je cela ddzava pokradena i kada je prakticno bankrotirala samo to nije zvanicno saopsteno.

 

Terzic je bitanga koja je morala da bude pravosudno osudjena za kradju i unistavanje ofk beograda. Ko zna ko ga podrzava i kome polaze racune u cg (oni koji su ga svojevremeno zastitili). Jeste bivsi fudbaler. Obojici je mesto iza resetaka. Ali ovo je Srbija.

 

Vucic je pasionirani, na ivici normalnog navijac Crvene Zvezde. Ucinio je sve sto on moze da se fkcz spasi i oporavi i vaskrsne. Svaka cast.

 

Propusta lepu priliku da uz potpuni oporavak Zvezde barem delimicno poradi i na transparentnosti i podrsci u ostalim Klubovima. Kao i mnoge druge stvari koje se ticu uredjenja i unutrasnje politike.

 

I zato ja kao beogradjanin i intelektualac mogu samo da mu dam cistog Keca za ovo sto radi i da sa jakom dozom prezrenja i sa visine gledam i njega i kompletnu njegovu ekipu. Nije zavrsio ni Kosovo za sta je doveden. Toliko o politici.

 

Ja ne verujem da ce za fkp biti bolje dok su ovi radikali i lazni seljacki nacionalsocijaliati na vlasti. Mnogo su jadni i ispod nivoa. Ajde videcemo.

 

 

 

Link to comment

Ja o politici ovde i ne zelim da pisem. To koliko je nama pomogao ili pomaze, ne bih bas nikome preporucio. Bas kao sto ni ti nisi opcinjem ruzicem i tadicem. Ruzic nista manje nije ostrascen. Da su politicari dobri za klubove mi bi sad imali zvezda - partizan u 1/4 finalu ls....

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Necemo o politici naravno.

 

Da ne gusim vise ekipu ovde i da sve svedem na jednu stvar o kojoj drvim i dosadjujem kao papagaj - nestvarno je da gradjani Srbije i navijaci Fkp 2018.godine ne mogu da dobiju tacne i precizne informacije o stanju duga i svemu povezanom sto odredjuje poslovanje Kluba... meni je to na nultom mestu, pre svega drugog.... bruka ... i dok to jednom ne bude kao u normalnim zemljama ne znam, nekako mi je sve prelivanje iz supljeg u prazno dok ovi uzimaju lovu

Link to comment

Jebote kod nas se ne može dobiti već godinama tačan broj zaposlenih u državnim službama, ne mogu da pogode u 10 hiljada (ili neće) a ti misliš da će neko da se zamlaćuje ispravljajući nešto očigledno godi većini onih koji su umješani u te rabote. Stvar zapravo šljaka kako treba, samo iz perspektive onih koji se nešto pitaju. A javnost u Srbiji je eutanizirana i ne interesuju je mnogo bitnije stvari od stanja u fudbalskim klubovima. 

Link to comment
3 hours ago, adasevic said:

Ja o politici ovde i ne zelim da pisem. To koliko je nama pomogao ili pomaze, ne bih bas nikome preporucio. Bas kao sto ni ti nisi opcinjem ruzicem i tadicem. Ruzic nista manje nije ostrascen. Da su politicari dobri za klubove mi bi sad imali zvezda - partizan u 1/4 finalu ls....

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

E upravo to! Otkad su politicari preuzeli, ukrali show od ostalih na estradi i postali glavne zvezde iste, krenula je ta prica, aha, ovaj navija za Partizan pa mu pomaze, a ovaj sad za Zvezdu... Primili se ljudi na to bas idiotski. Sludeli su narod i to na max.

 

Ja o politici nigde ne zelim da pisem :puke:

Edited by W.F.C.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...