Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

neka pise ko gde hoce, ovo je demokratski forum, samo nema potrebe da se ide djonom i da se drugi kvalifikuju kao govna i sendvicari.
 
zajebite to, nije ni pristojno ni zanimljivo.
 
kad bi se svi nasli uzivo negde da sednemo da popricamo, siguran sam da ne bi ovako bilo. il mozda gresim?
Institucija forumskog fudbala je ovo vec testirala i vecina se pokazala bas kako i treba.

Nazalost u to doba moderacija uglavnom razne treskavce sa obe strane drzala gde im je mesto, a sad demokratija prevlafala pa pisu gde stignu...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako je on treskavac šta si ti?
Vučićev portparol za odbranu bankomata?
Bravo, bas to.

Jel ja sad treba da kazem da si ti vucelicev dupeuvlakac ili vuleticev mali od palube? Cemu ta vredjanja i prazne fraze i gtr bljuvotina? Tebe bar ne vidim kao nekog ko je zadojen mrznjom i da ne ume da prica normalno.

Meni je neverovatno da vucica personifikujete u bukvalno svakom problemu koji imate i da sve sto se lose desi u vasem klubu je posledica njegovog miga ili naredjenja, a ne hostaplera i lopuza koji su se tu umuljali i koji gledaju da namire svoja dupeta...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Vreme je da se vrati ta institucija forumskog fudbala i da se ljudi upoznaju, shvate, izgrle kao Mirković i Drobnjak na onom derbiju.
Mislis ko ti i delija67? :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Ako je i bilo nekog nasilja tamo, to je zato što ste igrali kao i prava Zvezda - prljavo, sa puno faulova i opstrukcije, da biste nas sprečili našu prepoznatljivu pas igru. To je moralo da eskalira, pre ili kasnije.

Link to comment



Opet masis temu. Ne rusi drzava fkp vec licno Vucic. Da nisam cuo proverene informacije ne bih pisao. Naravno, nece da ugasi fkp, nego da ga maksimalno oslabi i da eto "ucestvuje". Pravi trzisni uspeh, rad i organizacija u Srbiji ne vaze.
Ti ocito ne shvatas da je Vucic licno preko Nedica hteo da postavi druge ljude u Partizan ali su VVV tada pobedili, morao je i da se ubjje onaj lik u toj borbi. A onda je Vucic licno ucenio VVV da rade ovako kako sada rade. Da ne talasaju. I da budu umereno slabi. Ako urade nesto u Evropi - pa ok, cak i sa losim timom.
Zato naravno ja ne podnosim vise ni VVV, dzukele koje zarad licne koristi, kao i mnogi drugi u ovoj zemlji, cute i slusaju naredjenja nazadnjaka. I spinuju. Sve zbog nekih ciljeva.
 
Oko tima - vec 2 prelazna roka Partizan ne sme da dovede proverenog igraca. Preko Sume su oprane pare. A trebalo bi da ima para da dovodi ozbiljne igrace. Nema ih her su pokradene. I svi cute oko toga. Zaradjene pare. Pare koje je zaradio fkp, njegovi treneri i igraci.
 
Veruj u sta hoces, ja ti iznosim kako jeste.
 
G-dine Dragance zasto ovaj govor... mrznje jbt


Pa dobro de daj napisi te proverene informacije.

Al malo mi je to kontradiktorno. Vucic sve moze al nije uspeo da postavi svoje ljude nego vvv, od kojih su 2v vrlo istaknuti poluge njegovog rezima (sestra od ovog jednog odredjuje stecajne upravnike, a drugi deli razne licence) dok je treci jedan od ozloglasenijih likova koalicionog partnera. Vazi.

Partizan ne sme da dovede provwrenog igraca? Doveli ste najskupljeg igraca u istoji nase lige. To sto je on ispao krpa je druga tema. Teza da je vucic zabranio da se dovode igraci u partizan je bizarna.


Da su pare pokradene pricam i ja. Al kradu se kontinuirano od kad ih ima u fudbalu. Problem je sto po tebi ucenjeni vvv nisu zapravo vrli strucnjaci nego secikese i lopuze. Rade tako jer to znaju a ne zato sto im je vrhovni vodja to naredio...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, adasevic said:

Meni je neverovatno da vucica personifikujete u bukvalno svakom problemu koji imate i da sve sto se lose desi u vasem klubu je posledica njegovog miga ili naredjenja, a ne hostaplera i lopuza koji su se tu umuljali i koji gledaju da namire svoja dupeta...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

Pa oni sada rade zajedno, tj slusaju naredjenja, o tome se i radi. To nama i smeta.

 

Ja licno imam puno prijatelja Zvezdasa. Odlican drugar mi je clan skupstine fkcz. Sa svima sam dobar. Nemam nista protiv ovakvog oporavka Zvezde, ajde da ne pisem ponovo kako zasto i na koji nacin. 

 

Ali imam protiv nazadnjackog, udbaskog, policijskog slinavog, agresivnog i seljackog rada protiv jedne od institucija ove zemlje, FKP. FKP naravno nije jedini. Eto protiv toga imam. Proci ce i ovo...

Link to comment
3 minutes ago, adasevic said:


 

 


Pa dobro de daj napisi te proverene informacije.

Al malo mi je to kontradiktorno. Vucic sve moze al nije uspeo da postavi svoje ljude nego vvv, od kojih su 2v vrlo istaknuti poluge njegovog rezima (sestra od ovog jednog odredjuje stecajne upravnike, a drugi deli razne licence) dok je treci jedan od ozloglasenijih likova koalicionog partnera. Vazi.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

 

Bas tako. Isprva nije uspeo da postavi, bili su razni obracuni, ubijen je onaj lik. Sada su ocito postigli dogovor da ovi cute i smrde neko vreme... i kradu iz Partizana. Do daljnjeg. Ko zna sta sledi.

 

Pa koja je to jadna drzavica kada ne postoji NIKO ko sme javno i otvoreno da pita FKP o stanju duga? A postoji revidiran finansijski izvestaj? Nazadnjaci hbt i njihove udbasko polucijsko seljacke metode... upropastice sve do kraja...

Link to comment
Pa oni sada rade zajedno, tj slusaju naredjenja, o tome se i radi. To nama i smeta.
 
Ja licno imam puno prijatelja Zvezdasa. Odlican drugar mi je clan skupstine fkcz. Sa svima sam dobar. Nemam nista protiv ovakvog oporavka Zvezde, ajde da ne pisem ponovo kako zasto i na koji nacin. 
 
Ali imam protiv nazadnjackog, udbaskog, policijskog slinavog, agresivnog i seljackog rada protiv jedne od institucija ove zemlje, FKP. FKP naravno nije jedini. Eto protiv toga imam. Proci ce i ovo...
Jedino se ne slazem sa tobom kad kazes eto oni sad rade zajedno... Oni ne rade sad zajedno, oni ne bi valjali ni slicice na terazijama da im nije vucica tako da teza da su se oni odmetnuli pa povinovali ne pije vodu.

I smatram da je jedini vucicev greh prema partizanu sto ih je tamo pustio. Sve ostalo je plod njihove sposobnosti.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
10 minutes ago, adasevic said:

I smatram da je jedini vucicev greh prema partizanu sto ih je tamo pustio. Sve ostalo je plod njihove sposobnosti.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

Ok. Jel ti stvarno mislis da je moguce da su Iliev i skauti toliko glupi da 3 prelazna roka jure samo jednog igraca i da bas njega posle svog tog perioda plate kao 2m, a tamo je bio kao i predstavnik zvezde sa kontra ponudom?  A za te pare mogu da se dovedu provereni igraci koji su igrali u Ligi petice? A onda u iducem prelaznom roku dovedu 3 stranca a sva 3 su bolji od Sume?

Oni su oprali najmanje 1 ako ne i 1.5m kroz taj transfer. Izbacivanje iz Evrope. Tzv navijaci iz splita. Garda udbaska na jugu. Sve je spin sve je agresija sve je napad. Kao i vecina drugih stvari trenutno u ovoj bolesnoj i napacenoj Srbiji. Bice bolje. Jednom.

 

Zvezda profitira iz dobrog rada Milojevica i staba (znamo da je i Grof imao izvanredne uslove pa nije uspeo) i bezrezervne, totalne podrske koja ide direktno do vrha. Ne znam zasto je to tesko reci kada je potpuno ocigledno.

Naravno, ko zna na sta ce sve lici kada jednom svi oni, i Dr Tvorzan odu...

Edited by mozzer
Link to comment
Ok. Jel ti stvarno mislis da je moguce da su Iliev i skauti toliko glupi da 3 prelazna roka jure samo jednog igraca i da bas njega posle svog tog perioda plate kao 2m, a tamo je bio kao i predstavnik zvezde sa kontra ponudom?  A za te pare mogu da se dovedu provereni igraci koji su igrali u Ligi petice? A onda u iducem prelaznom roku dovedu 3 stranca a sva 3 su bolji od Sume?
Oni su oprali najmanje 1 ako ne i 1.5m kroz taj transfer. Izbacivanje iz Evrope. Tzv navijaci iz splita. Garda udbaska na jugu. Sve je spin sve je agresija sve je napad. Kao i vecina drugih stvari trenutno u ovoj bolesnoj i napacenoj Srbiji. Bice bolje. Jednom.
 
Zvezda profitira iz dobrog rada Milojevica i staba (znamo da je i Grof imao izvanredne uslove pa nije uspeo) i bezrezervne, totalne podrske koja ide direktno do vrha. Ne znam zasto je to tesko reci kada je potpuno ocigledno.
Naravno, ko zna na sta ce sve lici kada jednom svi oni, i Dr Tvorzan odu...
Meni je sjajno da tebi ilijev deluje kao transfer genije i da bi dovodio novog ronalda i mesija samo da ga ne sputavaju. Ajd realno...

I paseko je doveden za milion i kusur a nije vredeo ni zute banke. Igrao onladinac mitrovic kad su skontali da je macka u dzaku.

Ne znaci da je igrac los, prosto se nije snasao. Jbg kod nas igrao ailton a spalevic bio bolji od njega kad pogledas... A ko je bio ailton...

Sto se zvezde tice prosta je matematika. Milojevic + dobar akauting i dovodjenje igraca. Vi ste imali te periode pod stanojem i nikolicem (meni je on vas najbolji trener).

To da imamo pomoc s vrha... Bas bih voleo da mi to pojasnis. Dao nam pare? Koliko? Gde? Eto smeje mi se tresko jer smo od transfera za godinu dana zaradili 20 i kusur a ne 26 miliona... Al bas me zanima kako nam to pomaze vucic. Konkretno.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Funkcionišete kako treba iako ste pre koju godinu imali 50+ miliona duga dok mi moramo da stežemo kaiš jer "dug mora da se uzme u razmatranje kad se planira budžet"?

Link to comment
25 minutes ago, adasevic said:

Meni je sjajno da tebi ilijev deluje kao transfer genije i da bi dovodio novog ronalda i mesija samo da ga ne sputavaju. Ajd realno...

I paseko je doveden za milion i kusur a nije vredeo ni zute banke. Igrao onladinac mitrovic kad su skontali da je macka u dzaku.

Ne znaci da je igrac los, prosto se nije snasao. Jbg kod nas igrao ailton a spalevic bio bolji od njega kad pogledas... A ko je bio ailton...

Sto se zvezde tice prosta je matematika. Milojevic + dobar akauting i dovodjenje igraca. Vi ste imali te periode pod stanojem i nikolicem (meni je on vas najbolji trener).

To da imamo pomoc s vrha... Bas bih voleo da mi to pojasnis. Dao nam pare? Koliko? Gde? Eto smeje mi se tresko jer smo od transfera za godinu dana zaradili 20 i kusur a ne 26 miliona... Al bas me zanima kako nam to pomaze vucic. Konkretno.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

Vidi ako ti mislis da je jednak tretman drzave i FSS i sydija prema fkcz i fkp od kada je vucic postavljen - onda okej. Necu da te ubedjujem ni u sta. Nema potrebe. Svako ima svoje misljenje i postupke. Sve ok.

Link to comment
Vidi ako ti mislis da je jednak tretman drzave i FSS i sydija prema fkcz i fkp od kada je vucic postavljen - onda okej. Necu da te ubedjujem ni u sta. Nema potrebe. Svako ima svoje misljenje i postupke. Sve ok.
Ne ocwkujem ja da imamo isti stac. Svako vidi probleme svoga kluba kao vece i bitnije. Ali jedna stvar je da mislis da je suparnicki klub favorizovan, a druga da razvijes teoriju zavere na taj nivo da ne da se suparnicki tim pomaze, nego da sopstvena uptava namerno urusava klub da pomogne rivalu... Mislim niie da nisam imao takav utisak sa nekim zvezdinim upravama ali vise kao frustraciju jer su biki dunsteri...

Sto se fssa i sudjenja tice. Fss je vodio tole. Tu smo biki sve samo ne povlasceni. Onda je dosao koki koji je fakticki od nas oteran. Em mu jaka sujeta em je nominalno vas (pre nego je dosao kod nas). Mi u milosti fssa svakako nismo.
Sto se sudjenja tice, ne bih polemisao jer sam siguran da se uopste ne bismo slozili :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...