Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Napadač Napretka iz Kruševca Aleksa Vukanović (26) u pregovorima je oko prelaska u Partizan, saznaje Informer

 

Čelnici crno-belih i Napretka su u petak pregovarali oko Vukanovića, koji može da igra na pozicijama centralnog ili levog bočnog napadača, ali posao još nije završen, mada se tokom dana moglo čuti da je - blizu.

 

Njemu je ostalo još godinu dana ugovora sa Kruševljanima, tako da bi Partizan morao da plati obeštećenje za dovođenje igrača koji je prošle sezone bio udarna igla Napretka, pošto je na 39 utakmica postigao osam golova, dok je za devet bio asistent.

 

 

Ova SNS banda sa ivicom debilom želi da nas sroza u nekog njivaligasa.

 

Ako, tako nam i treba. Otpor ne postoji, imamo tri frakcije koje samo gledaju da se uvuku u bulju vazuri za 10 evra. 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

pa nisi valjda ocekivao top pojacanja u finisu prelaznog roka

 

mene samo interesuje dal se radi o igracu koji dolazi uz amin trenera, ili mu dovode igraca po principu evo ti pa vidi sta ces sa njim

 

od Ozegovica nije losiji svakako

Link to comment

nemoj dva puta da kažeš, uvek može gore

- pfc-u treba veznjak klase lea i napadač klase klea ako misli nešto da uradi ove sezone

- ako dovedu i treći napadčki škart u poslednjih 8 meseci iz ksl to znači da je uprava bacila peškir i odrekla se borbe za titulu već sredinom avgusta...

Link to comment

Pa od ivice narkomana i vazure vučićeve podguzne muve očekujem da ovaj "transfer" prikažu kao veliki uspeh.

Iako je fudbaler napretka ušao u poslednju godinu ugovora sa kruševljanima, ivica i vazura nadčovečanskim naporima su uspeli da se izbore za ugovor sa ovim rasnim strelcem. Napredak je na kraju bio slomljen ponudom od 500k i 75% od sledećeg ugovora iako su tražili dva piva u kafani i 20% od sledećeg transfera.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ovo je lik koji je meni zapao za oko kad sam gledao Napredak. vrlo je brz, solodan na lopti, dobra tehnika, nije klasican spic vise je krilni napadac. naravo nisam ga pratio redovno pa da mogu bilo sta da tvrdim.

 

problem je sto nama treba i klasican spic. Nikolic i Rikardo to nisu, Ozegovic je june, mi klasicnog spica nemamo.

Edited by Ted
Link to comment

Nema Gasic veze s Napretkom, on drzi Trajal, a Napredak Miskovic pa su "kao" suprotstavljen tabor... i igrace na istom stadionu svoje utakmice... Bitno je samo da Misko puno ne upada u oci...

Link to comment

 

6 minutes ago, BlackGeorge said:

Imali smo, ali smo ga brže bolje prodali u belgiju jer nije hteo da menja menadžera.

sve je to tacno, samo htedoh reci da ovaj lik ne mora da bude promasaj. mogao bi cak da bude prijatno iznenadjenje.

 

problem u napadu ostaje i treba ga resiti pravim napadacem. ja sam se nadao Stojiljkovicu, posto je nas, al eto zavrsio je tamo gde je zavrsio.

Link to comment
53 minutes ago, gone fishing said:

nemoj dva puta da kažeš, uvek može gore

- pfc-u treba veznjak klase lea i napadač klase klea ako misli nešto da uradi ove sezone

- ako dovedu i treći napadčki škart u poslednjih 8 meseci iz ksl to znači da je uprava bacila peškir i odrekla se borbe za titulu već sredinom avgusta...

+1

za nasu ligu samo pazljivo izaberes dva igraca.

djaba nam taj sto ga dovode kad loptu nema ko da mu dobaci.jedino saletu da presade novo srce..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...