Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, levi said:

 

zašto donosiš to smeće sa interneta, misliš da već nema dovoljno domaće forumske patkometrije?

Iskreno, bilo mi je dosadno... doduse nije da nije tacno skoro sve, ako ne i sve sto tamo pise... 

Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

Iskreno, bilo mi je dosadno... doduse nije da nije tacno skoro sve, ako ne i sve sto tamo pise... 

 

nema šta da bude tačno ili netačno, čisto ostrašćeno navijačko luđenje grobara iz Crne Gore, pod firmom evo i drugi pišu  :happy:

 

 

Edited by levi
Link to comment
2 minutes ago, levi said:

 

nema šta da bude tačno ili netačno, čisto ostrašćeno navijačko luđenje grobara iz Crne Gore, pod firmom evo i drugi pišu  :happy:

 

 

Ma dobro, ja volim Crnu Goru, mozda je to

Link to comment

Da se vratimo na aktuelni trenutak - Jankovic najavio odlazak (verovatno) - jel nam to dobro? Mislim jeste ako dodje provereni igrac umesto njega, a ako ne dodje?

Link to comment

Zakariceva pozicija je ta koju igra Jankovic, verovatno je i doveden kao zamena za planirani odlazak Mesija.

Sto se tice dovodjenja mozda je i bolje da ne dovode nikoga. Praksa ukazuje da bi to bio neki free agent, gotovo izvesno van forme i nije igrao pola godine a vrlo moguce i povredjen. Taj dok bi se osposobio prodje sezona.

Sansa da dovedeno nekoga za koga treba platiti i da je radno sposoban istog trenutka je minimalna.

Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

Zakariceva pozicija je ta koju igra Jankovic, verovatno je i doveden kao zamena za planirani odlazak Mesija.

Sto se tice dovodjenja mozda je i bolje da ne dovode nikoga. Praksa ukazuje da bi to bio neki free agent, gotovo izvesno van forme i nije igrao pola godine a vrlo moguce i povredjen. Taj dok bi se osposobio prodje sezona.

Sansa da dovedeno nekoga za koga treba platiti i da je radno sposoban istog trenutka je minimalna.

veća je verovatnoća da potpisani free agent bude u boljoj formi od naših prvotimaca. see zakarije

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...