Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

ja ne znam koliko je danas bilo tzv. navijačkih grupa, al mi se čini da su okupirali sve tribine. ako se nastavi razmnožvanje ovih termita, nama će trebati stadioni koji imaju šest ili osam tribina, kako bi svaka od ovih skupina mogla demokratski da izražava svoje "posebnosti" bez da dolazi u kontakt sa drugom skupinom.

 

apelujem na sprovođenje policijske akcije "Lopata" ili "Grob" (vole oni da nazivaju akcije tako), a čiji bi rezultat bio da se ove "posebnosti" nastave ispoljavati u kazneno popravnim zavodima. ima ih dosta po Srbiji pa nije nužno da svi idu na isto mesto (Beograd, Mitrovica, Novi Sad, Požarevac itd), fino se to rasporedi. ako pak neko i nije za zatvor, može da popije zabranu prisustvovanja određenoj vrsti događaja, pa neka svoje posebnosti iskazuje van stadiona, kada neće ni biti predmet našeg interesovanja.

 

takođe, sugestija klubu (uzaludna sigurno) jeste da se koriste snimci radi utvrđivanja identiteta "posebnih", i kada sledeći putpopijemo novčanu kaznu od UEFA ili FSS da se fino podnese tužba protiv grupe lica (prethodno identifikovanih sa snimka) radi naknade štete.

Edited by Ted
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Nebojsa said:

 

danasnji termin je bio potpuno nenormalan, kapiram zbog tv prenosa mozda, al opet su se dobro videle neke stvari, nevezano za tesko vreme: 1)  zavrsni pas skoro da ne postoji - ili igraci previse komplikuju i cini se uvek odaberu najgore resenje ili zavsava katastrofalno (enakeovi centarsutevi npr); 2) napadaci uzasno neefikasni - delimicno posledica stavke #1, a vecim delom uzrokovana netalentom i neznanjem obojice trupaca - prvo sto uglavnom igraju ledjima okrenutim golu, drugo, sto im je maltene trademark, vecitim kasnjenjem za delic sekunde - 1 djurdjevic bi u 2. poluvremenu npr spakovao sinoc par komada umesto mucenika ozegovica.

 

 

Problem je u tome što naši vezni igrači i napadači (izuzimajući Pantića i Rikarda) nemaju praktično nikakav šut van šesnaesterca. Jankovića ne računam jer on to uspeva samo iz slobodnjaka, a njih nemamo mnogo. Dovoljno je da im se stane u blok na ivici kaznenog i kreće besomučno dodavanje, slanje na stranu, centriranje golmanu ili preko stadiona.

Link to comment
14 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Šta kažete na muzički izbor kao pozadina video zapisa?

odlično

 

 

 

@Goranz te šuteve bi trebali da uzimaju igrači iz vezetm, protiv jsl bunkera je to nemoguća misija kad ispred sebe imaju 15ak igrača

 

iznuđivanje prekida, uz naravno, par specijala za rikardinja ili ćelavog miletića. mislim da je to rešenje

Link to comment
On 12.8.2018. at 23:18, Ted said:

ja ne znam koliko je danas bilo tzv. navijačkih grupa, al mi se čini da su okupirali sve tribine. ako se nastavi razmnožvanje ovih termita, nama će trebati stadioni koji imaju šest ili osam tribina, kako bi svaka od ovih skupina mogla demokratski da izražava svoje "posebnosti" bez da dolazi u kontakt sa drugom skupinom.

 

apelujem na sprovođenje policijske akcije "Lopata" ili "Grob" (vole oni da nazivaju akcije tako), a čiji bi rezultat bio da se ove "posebnosti" nastave ispoljavati u kazneno popravnim zavodima. ima ih dosta po Srbiji pa nije nužno da svi idu na isto mesto (Beograd, Mitrovica, Novi Sad, Požarevac itd), fino se to rasporedi. ako pak neko i nije za zatvor, može da popije zabranu prisustvovanja određenoj vrsti događaja, pa neka svoje posebnosti iskazuje van stadiona, kada neće ni biti predmet našeg interesovanja.

 

takođe, sugestija klubu (uzaludna sigurno) jeste da se koriste snimci radi utvrđivanja identiteta "posebnih", i kada sledeći putpopijemo novčanu kaznu od UEFA ili FSS da se fino podnese tužba protiv grupe lica (prethodno identifikovanih sa snimka) radi naknade štete.

Pa koliko ih sad ima, vi ste rekorderi tu, mada i mi pocinjemo da ne zaostajemo mnogo...

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

opet je apgrejd spram glodara, da se ne lazemo

 

Jeste samo sto je valjda cilj bio da bude upgrade u odnos u na Tavambu.

Link to comment
22 hours ago, *edited by mod said:

 

Jeste samo sto je valjda cilj bio da bude upgrade u odnos u na Tavambu.

Na momenat sam se setio Vašingtona :isuse:  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...