Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

gledajući samo poslednjih 15 min jedini utisak koji sam stekao je da radulović reketira sumu poput govana iz žute štampe. količina ispoljene žuči prema sumi je veća nego prema celom timu za protekle tri četiri sezone

ne znam dal ko i koga reketira, ali Suma je danas apsolutno kriminalan. slažem se da nema razloga potencirati to toliko, pošto ni ostatak tima nije znatno bolji. Đerlek naročito.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako ništa drugo bar nam ne igra po nervima izjavama kako igračima nema šta da zameri :happy:

 

Quote

 

"Opet mogu da budem zadovoljan delimično prvim poluvremenom, a drugim nikako. Nikako! Loša uvertira za četvrtak", direktan je, kao i uvek, Zoran Mirković.

Obrazložio je podrobnije:
"U prvom je bilo dosta dobrih akcija. Želja nam je bila da, u tom trenutku, gostoj odbrani Zemuna menjamo težište igre. Tad smo i napravili dobre stvari. Sve ostalo, osim želje, nije valjalo. Brine me u obe utakmice naša igra u drugom poluvrmenu. Da li sama posmisao na eventualni negativan rezultat utiče da se uvuče strah u igrače i da se bez potrebe vratimo na svoju polovinu? U takvoj igri dosta rizikujemo. Moraćemo da radimo na tome".

Ostaje dilema da li je sve do psihologije ili ima nešto i do sadržaja, prikaza na terenu...
"Ima i jednog i drugog. Psihologija je u prvom planu. Nemoguće da se baš toliko raspadne igra. Od istih igrača, istih ljudi".

 

 

Link to comment

lepo je videti da su izjave trenera nakon utakmice u logičkoj vezi sa samom utakmicom i našom igrom. a ne da je zadovoljan, da je vreme teško, trava visoka, raspored zgusnut, protivnik nezgodan, lopta okrugla isl

Link to comment

pitanje je koliko mi zapravo sa igračima u ovakvoj formi i generalno ovim igračima možemo bolje da igramo. po meni ono protiv danaca tamo je neki naš trenutni maksimum. možda može još malo bolje ali sigurno ne puno. to nam je što nam je. drugi u prvenstvu, poraz od bešiktaša. 

Edited by theanswer
Link to comment

svakako možemo znatno bolje od prikazanog. dva gola u četiri jsl tekme je blagi užas, verovatno neki istorijski minimum. čini se da je jedan od najvećih problema fizička (ne)sprema. i u Danskoj i danas frka nastaje već oko 65 - 70. minuta.

 

treba iskoristiti prelazni rok i izvršiti krpljenje tamo gde je urgentno. bez igrača koji izlaze iz povrede ili su poslednju tekmu odigrali i decembru prošle godine.

Link to comment

Teško da će moći bolje dok god nastupaju individue poput Nikolića, Uroševića, Ivanovića itd. Mislim da bi Ted pijan na Leptokariji imao smisleniji učinak u napadu od Nikolića.

Link to comment

Gledam Besiktas Akhisarspor, trenutno je 2 1. Kakvo je uzivanje gledati ovakve nenamestene utakmice, sve prsti 90min. Zalosno bre na sta lici Blato liga. Zalosno. Mislim mogao bih da prosirim poredjenje ali... ajde necu.

 

Dakle super tekma. Besiktasu moze da se parira uz mnogo trcanja i potpuno psiholoski spremnim timom. Odbrana mora biti utegnuta. Onda imamo neke male sanse ako dodje do tog dvomeca. Da, Nord izgubio 1 0 u gostima od Arhusa.

 

Za danas, nisam gledao (prvi put ove godine, vodio dete i drugare u petroland sta reci), bravo Panticu vidim sve ostalo lose. Muceni Ozegovic, Nikolic i Djevrek. 

 

Ajmo Batice

Link to comment

ako ovako budemo igrali u cetvrtak nisam siguran da cemo videti besiktas/kogodbesedrugog. jedna stvar koju su danci pokazali u prvoj tekmi je da ceo mec igraju isto, koji god rezultat bio, dok smo mi imali smo srece na kraju da ne primimo drugi pored uzasne odbrane + mesijev pas koji ubodemo otprilike jednom godisnje, tako da ocekujem prilicno cupav cetvrtak.

 

danasnji termin je bio potpuno nenormalan, kapiram zbog tv prenosa mozda, al opet su se dobro videle neke stvari, nevezano za tesko vreme: 1)  zavrsni pas skoro da ne postoji - ili igraci previse komplikuju i cini se uvek odaberu najgore resenje ili zavsava katastrofalno (enakeovi centarsutevi npr); 2) napadaci uzasno neefikasni - delimicno posledica stavke #1, a vecim delom uzrokovana netalentom i neznanjem obojice trupaca - prvo sto uglavnom igraju ledjima okrenutim golu, drugo, sto im je maltene trademark, vecitim kasnjenjem za delic sekunde - 1 djurdjevic bi u 2. poluvremenu npr spakovao sinoc par komada umesto mucenika ozegovica.

 

btw, lola i djerlek su mi u sredini bolje delovali od zdjelara i kosovica. obojica ne beze od, tj. traze loptu, umeju fino da je prenesu i dodaju, tako da smo u prvom poluvremenu mnogo bolje delovali nego na bilo kojoj tekmi s djukicem. suma kriminalan, verujem da ce igrati kosovic il' jankovic mesto njega na sledecoj. enake fino spartao, al' pokvario utisak onim ragbi pretvaranjima mesto centarsuteva. urosevic nije bio los napred, al' su ga djalovic i drugi napadac zemuna napravili volinom par puta pre nasim kaznenim, tako da smo na levom beku i dalje prilicno problematicni. pantic jeste resio mec, ali je u svemu ostalom bio uzasan - neverovatno koliko losih resenja su on i suma imali u kljucnim momentima kada treba zavrsiti akciju - glavni utisak je da previse komplikuju, dave loptu kada ne treba, isto tako i s igranjem na prvu ili driblinzima, bukvalno sve suprotno od onoga sto je u tom momentu bilo logicnije odigrati. nadam se da ce ih batica sve za pocetak naterati da igraju jednostavnije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...