Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

1 hour ago, mozzer said:

Ovo sto Pantic igra ove sezone je, zaista blago receno - katastrofalno. Uzas. 

 

Neka me razuveri koliko veceras....

Isto tako je igrao i pocetkom prethodne sezone, ako ne i gore. Pa je posle dizao formu i bio medju boljima, ako ne i najbolji.

Naravno, dok on i dugari dignu formu i dok Batica zauzda i postroji pijanu vojsku, ode titula. Al bi bilo lepo da bar deo sezone odigramo dobro i dodjemo sebi, pa da sledece Batica jurisa na duplu krunu.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

intermezzo

 

2rxtsp2.jpg

 

diskretni junak u borbi protiv rasizma filip kljajić fića, u rubrici 23 fotografije koje tope najhladnija srca

Link to comment

Svi krediti su potroseni sto se tiče fudbalera.

 

Od Danaca je krenuo topli zec za fudbalere. Mirković mora da očisti još šta može do kraja prelaznog roka (ukljucujuci i cg reprezentativce) i da dovede adekvatna pojacanja. Evo pišu novine da bursa nudi 1,5-2 miliona evra za Jankovića. Najrealnije i jeste da njega prodamo od igrača.

Što se tiče današnje tekme živo me interesuje kako će zemunski bunker da resi danas mirković.

Link to comment

najbolje da ga resi u prvom poluvremenu, jos bolje u prvom delu prvog poluvremena.

farmaceuti kazu da je to i najbolji lek za padavicu, specificnu bolest u fudbalera. kad prime gol, padavica nestaje u trenu, centar za ravnotezu vraca se u normalu, igraci kao da imaju dodatnu snagu. u nekim slucajevima se desava da pocnu i fudbal da igraju, al to ne bude uvek.

Link to comment

gledajući samo poslednjih 15 min jedini utisak koji sam stekao je da radulović reketira sumu poput govana iz žute štampe. količina ispoljene žuči prema sumi je veća nego prema celom timu za protekle tri četiri sezone

Link to comment

Suma i Đerlek, mrtva trka za priznanje retard dana

 

uvek me fascinira tendencija većine naših igrača da, kad prime loptu, prvo gledaju kako da je vrate nazad, kao da je to esencija igre. pa baš ako nikako ne može, idemo napred

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...