Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

18 hours ago, Ted said:

nigde ne videh koliki su rashodi kluba godisnje. podatak o prihodima bez onog o rashodima ne znaci nista. mogu ja da imam i 100 miliona godisnje prihoda ako su mi rashodi 150 u kurcu sam.

ja bih vise voleo tu rashodnu stranu da vidim. gde curi to sto stize.

secam se za vreme Djure mutavog da je bila informacija o nekih 11 do 12 miliona godisnje rashoda za normalno funkcionisanje.

 

čekaj, jel ti i dalje sumnjaš da nije iznešeno ništa? nema džakova, samo koverte? :D

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

bambi je operisan u švabiji, rezultati operacije će se znati za 2 meseca

- avaj da je otišao pod nož krajem maja, umesto što je pokušao da prevari neke turke da ga kupe, sada bi već počeo da trenira i bio spreman za 20-30 minuta derbija, odnosno da bude starter od oktobra

Link to comment
7 hours ago, twisted said:

 

čekaj, jel ti i dalje sumnjaš da nije iznešeno ništa? nema džakova, samo koverte? :D

ma sumnjam ja, nego bi me interesovalo koliki su realni rashodi za godinu dana u odnosu na prikazane. da vidim koliko nestaje u nn pravcu.

Link to comment

@ZokiAsov Izgleda da je došao da okaci o klin, samo mu je učinak dosta mizerniji nego što je iko očekivao. 

 

 

Kod nas Zakarije spasitelj a tamo Cafu terminator. 

 

Nije nam lako ovijeh dana... 

Link to comment

Kakve kopacnke o klin, evo mu druga zena/ devojka ponovo trudna (vec imaju cerku), sa prvom zenom ima 2 cerke vec... morace tu da se radi, igra, managerishe, on je koliko znam kupio i Klub u Vojvodini negde gde je on igrao, ma nije ovo kraj...

 

A inace kod mene Bambi cist Plus zbog:

 

1) Golovi Temisvaru u gostima (za prolaz u Grupe LE tada) i Feneru u gostima iz slobodnjaka

2) Prodaja Manun uz prevaru mali ljavo ljaja sa njim u paketu

3) Gol Skenderbegu - vrlo bitan sve zajedno za prolaz Grupa

 

Zakarijah resava danas :ohmy:

Link to comment

hajde da uporedimo bambijev učinak sa dvojicom tkz talenata, montenigersom padavičarom i svilenim pantarom

 

mj.thumb.jpg.330d7503696f812555d3ae161dd5587e.jpg

 

p.thumb.jpg.1d79f978746a0624e77d7216d27ea6e6.jpg

 

bambi je sa jednom nogom prošle sezone bio mesi lično za ovu dvojicu :happy:

Link to comment
27 minutes ago, gone fishing said:

hajde da uporedimo bambijev učinak sa dvojicom tkz talenata, montenigersom padavičarom i svilenim pantarom

 

mj.thumb.jpg.330d7503696f812555d3ae161dd5587e.jpg

 

p.thumb.jpg.1d79f978746a0624e77d7216d27ea6e6.jpg

 

bambi je sa jednom nogom prošle sezone bio mesi lično za ovu dvojicu :happy:

 

šališ se naravno

Link to comment

Nijedan od njih trojice ne bi smeo da ima mesto u FKP. Tosic zbog povrede naravno i godina - mada dao je zlata vredan gol protiv Skenderbefga. Jankovic i Pantic jer su menadzerski igraci i nemaju kvalitet za FKP. Jankovic je za sve ovo vreme u FKP dao onaj gol u Svajcarskoj i hvala mu za to a Pantic imao onu zaista sjajnu asistenciju u Bgd za Ozegovica protiv YB. Sve ostalo - jedna velika ponizavajuca NULA. Obojica.

Link to comment

Ako Pantic nema kvalitet za Partizan, onda ga nema nijedan igrac na rosteru. I otkricu ti jednu tajnu, svaki fudbaler na svetu je 'menadzerski igrac'.

Link to comment

Igra jako slabo ove sezone, ali je u drugom delu prosle bio za koplje iznad svih. Ako bi ga ti najurio zbog par slabijih utakmica odigranih u groznoj atmosferi i opstem rasulu u klubu, onda da teramo. Samo, boljeg necemo dovesti.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

On igra kao pozajmljen igrac, ne moze ni da se proda za neke dobre pare (mada sa ovom upravom to je malo irelevantno), i jos - sa ovakvom igrom ni ne moze da se proda.

 

Kazem, hajde da uzmem u obzir sto Djukic uopste nije radio sa ekipom jos od zimus i da se Pantic uklopio u sivilo i raspad - da ga vidimo veceras, u revansu itd. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...