Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

34 minutes ago, BlackGeorge said:

Ok, da se ne nadamo više njegovom povratku...

 

Zvanično: Leonardo u Emiratima

 

Potpisao je za Al Vahdu

 

Bivši fudbaler Partizana, Leonardo da Silva Soza, potpisao je dvogodišnji ugovor sa Al Vahdom, timom iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Ovaj tim je pažljivo odabrao Leonarda kao poslednjeg koji će popuniti kvotu za strance pošto nije produžila ugovor sa Balašom Džudžakom.

Leonardo je prošle sezone igrao za Al Ahli, a u Vahdu je stigao kao slobodan igrač.
"Brazilac Leonardo postao je igrač Al Vahde na dve sezone pošto je uspešno prošao medicinske preglede i potpisao ugovor. Želimo mu mnogo uspeha", stoji na zvaničnom Tviter profilu Leonardovog novog kluba.

 

 

nista, cekamo sledecu sezonu kad tradicionalno krenu da ga pljuju po instagramu.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, porucnik vasic said:

Дочим су пре тога писали истину....

To je i Vučićev argument omiljeni "a šta su oni prije mene radili" 

Link to comment

da se osvrnem na pisanije zadnjih nekoliko strana: da li ste zaista mislili da po postavljanju anonimnog vazure svojevremeno da će klub poslovati u skladu sa najboljom poslovnom etikom i odgovornošću prema klupskoj kasi? jasno je kao dan bilo i tad, a ne znam zašto se čudite sad: izvući pare iz partizana u kasu sns. as simple as that. 

 

i sad vam kao nije jasno šta se dešava? nema za igrače? kasne plate? ma idi begaj. 

 

pa ne predlažem ja otvaranje novog pfk iz beton lige jer mislim da je bolje imati dva partizana, nego što od ovog nema vajde. da li mislite da ne žele da privatizuju pfk i czv jer ima prečih tema? ne, nego jer ovako može se muze, i to u milionima evra! 

 

u kojoj zemlji na svetu klub sa 50 miliona evra duga nije trajno zatvoren?! u kojoj zemlji uzmeš 6-7 miliona od prodaje igrača i 6-7 kroz igranje LE i opet si u istom gubitku nego prethodne sezone?! samo u srbistanu. deco, uzimajte pasoše i bešte odavde kad mi već nismo. 

Link to comment
26 minutes ago, twisted said:

da se osvrnem na pisanije zadnjih nekoliko strana: da li ste zaista mislili da po postavljanju anonimnog vazure svojevremeno da će klub poslovati u skladu sa najboljom poslovnom etikom i odgovornošću prema klupskoj kasi? jasno je kao dan bilo i tad, a ne znam zašto se čudite sad: izvući pare iz partizana u kasu sns. as simple as that. 

 

i sad vam kao nije jasno šta se dešava? nema za igrače? kasne plate? ma idi begaj. 

 

pa ne predlažem ja otvaranje novog pfk iz beton lige jer mislim da je bolje imati dva partizana, nego što od ovog nema vajde. da li mislite da ne žele da privatizuju pfk i czv jer ima prečih tema? ne, nego jer ovako može se muze, i to u milionima evra! 

 

u kojoj zemlji na svetu klub sa 50 miliona evra duga nije trajno zatvoren?! u kojoj zemlji uzmeš 6-7 miliona od prodaje igrača i 6-7 kroz igranje LE i opet si u istom gubitku nego prethodne sezone?! samo u srbistanu. deco, uzimajte pasoše i bešte odavde kad mi već nismo. 

Potpis. Zaista nemam sta da dodam.

 

ps: Ja jesam mislio (i to samo zato to je 2018.godina, neke promene u fudbalu se ipak desavaju u okolnim zemljama - Madjarska, Hrvatska itd - a i kao priblizavamo se EU i tom zakonodavstvu),  ali naravno ponovo sam se prevario. Neka cudna potreba da verujes da ce biti bolje again and again iako to nema nikakvog smisla dok su ovi i ovakvi na vlasti...

Link to comment

nigde ne videh koliki su rashodi kluba godisnje. podatak o prihodima bez onog o rashodima ne znaci nista. mogu ja da imam i 100 miliona godisnje prihoda ako su mi rashodi 150 u kurcu sam.

ja bih vise voleo tu rashodnu stranu da vidim. gde curi to sto stize.

secam se za vreme Djure mutavog da je bila informacija o nekih 11 do 12 miliona godisnje rashoda za normalno funkcionisanje.

Link to comment
10 minutes ago, Ted said:

nigde ne videh koliki su rashodi kluba godisnje. podatak o prihodima bez onog o rashodima ne znaci nista. mogu ja da imam i 100 miliona godisnje prihoda ako su mi rashodi 150 u kurcu sam.

ja bih vise voleo tu rashodnu stranu da vidim. gde curi to sto stize.

secam se za vreme Djure mutavog da je bila informacija o nekih 11 do 12 miliona godisnje rashoda za normalno funkcionisanje.

Kazem - postoji zvanicno objavljen finansijski izvestaj (Bilans Uspeha sa prihodima i rashodima i Bilans Stanja) za 2017.godinu na APR-u. Reviziju uradila kuca BDO. Od tada je proslo 8 meseci i moglo je svasta da se desi. 

 

Ono sto je neverovatno je da ljudi iz Uprave ne objavljuju i ne smeju da objave zvanicno podatke oko finansija, koliki su rashodi kako kazes i koliki je fin. rezultat i ukupan dug. Zasto? Evo ja razmisljam vec danima ali jedino sto mi pada na pamet je da je to zato sto ne znaju kako da prikazu tolike rashode u nivou koliko su izneli para. Nevesto je Vazura pravdao sa kapijama, ulaganjem u Blatusu, pa kao onaj centar za mlade itd itd itd.U prilog tome mi ide i to sto niko, niti jedan novinar, strucna javnost niti javno mnjenje ne sme da pita i ne pita za objavljivanje izvestaja i zvanicnih podataka. To zaista ne bi smela da bude tajna u Srbiji 2018.g. Ali jeste jer ne mogu i ne umeju da opravdaju toliku pljacku a, naravno, niko ne sme da pita zvanicno...

Link to comment
35 minutes ago, Ted said:

nigde ne videh koliki su rashodi kluba godisnje. podatak o prihodima bez onog o rashodima ne znaci nista. mogu ja da imam i 100 miliona godisnje prihoda ako su mi rashodi 150 u kurcu sam.

ja bih vise voleo tu rashodnu stranu da vidim. gde curi to sto stize.

secam se za vreme Djure mutavog da je bila informacija o nekih 11 do 12 miliona godisnje rashoda za normalno funkcionisanje.

Pitali su Mijatovića zašto ne preuzme FKP.

 

Čovek doslovce rekao da bi on smanjio rashode na 5 miliona evra godišnje, ekipa se užasnula

 

 

Link to comment

ne znam, drug mozzer me dva puta gadja bilansom uspeha i stanja na apr-u pa cu ga na kraju i pogledati, mada sam skeptican u vezi verodostojnosti

 

jbt. dati kasu ovim naprednim moronima.....kao kad das kozi da cuva kupus

Link to comment

da baš im je problem da nešto obrazlože, kada nema novinara sa 2 grama mozga da provale da je burek jovičić pre 7 godina praktično izneo podatke o prihodima kao iznose budžeta za te godine :D i da onda prozovu šnajdera da im objasni kako to da su troškovi godišnjeg poslovanja 10-12 milki kako je on pričao a ne duplo veći kako je to predstavio ovaj član uprave

Quote


GDE JE NOVAC?
JOVIČIĆ je odgovorio na sva tri Krstajićeva pitanja o novcu:

1. LIGA ŠAMPIONA
- Od nje smo zaradili tačno 11,1, a ne 15 miliona evra. Sredstva su potrošena: 55 odsto na lična primanja igrača, 16 odsto na kredit, 15 odsto na obeštećenja drugim ekipama, ostatak na tekuće troškove. Dug je 2007. godine bio 13,2 miliona evra, a plate igrača 4,3 miliona evra. Budžet je tada bio 14,6 miliona evra. U 2008. budžet je 18, u 2009. je bio 20,2, 23 u 2010, a u 2011. oko 20 miliona evra. Plate igrača ove godine su sedam miliona evra. Zato je neozbiljno pitanje, lično uvredljivo, gde su pare, jer ja na račun kluba ni burek besplatno nisam pojeo.

2. MATIJA NASTASIĆ
- Zbog Lige šampiona u leto 2010. nismo hteli da prodamo Klea ili Tomića, već smo odlučili da to bude jedan od klinaca. Mogao je to biti i Marković. Fiorentini je Matija prodat za četiri miliona evra, od toga je 1,25 miliona odmah plaćeno za obaveze dugovanja, a 2,75 miliona u ratama je ušlo u klub. Jedna od rata stigla je sada i od nje smo platili igrače.

3. STEFAN SAVIĆ
- Prodali smo ga u interesu kluba za sedam miliona evra, 30 odsto je otišlo u kasu BSK. Sve je ovo u paru tačno i javnost će dobiti kompletno poslovanje kluba na sednici Skupštini.

 

 

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

đura i nije bio toliko mutav

Koliku su lovu izneli... Fkp je tada pripao Sps-u... kao npr Galenika... ili Agrobanka.. kakvi su to lopovi i kriminalci...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...