Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

„Pavkova znam iz treće lige, gde mi je skrenuo pažnju jer dugo tražimo takav tip igrača. Ne smem da ga dovedem iz treće lige, nije me još ubedio. Odem da gledam Maraša na Banjici, protiv Niša. To je bila, da ne uvredim Maraša, igra Davida i Golijata. Takav sudar moći i nemoći. Pavkov se zagradi, pa glava, pa ga otrese, pa zgazi, pa pretrči“,

Link to comment

a šta najavljuju, Milića u špicu?

 

milio sam da Miloje možda razmišlja u pravcu da stavi Jevtovića umesto Milića, a sve ostalo isto.. jeste Milić bio tradicionalno  dobar na pripremama, ali ovo je nešto drugo. mnogo se zajebavamo

 

 

Edited by levi
Link to comment

i ocito ni sam miloe nije zadovoljan, jer u svakoj utakmici isprobava nesto drugo. prvo je gurnuo ocigledno nespremnog stojiljkovica (eto koliko, zapravo, ima poverenja u pavkova), pa je onda pavkov silom prilika odigrao u letoniji, i to ocajno, pa je onda ben bio u spicu, pa ce sada milic, ako je verovati rsb formaciji. ocigledno nema resenje, i svestan je toga

Link to comment

ma milic je lik kome jedino voljni momenat nije upitan, po svemu ostalom nije na ovom nivou zvezde

mada jbg u ovakvoj situaciji mozda je to i najbolje resenje za litvance

Link to comment
25 minutes ago, pbg12345 said:

ma milic je lik kome jedino voljni momenat nije upitan, po svemu ostalom nije na ovom nivou zvezde

mada jbg u ovakvoj situaciji mozda je to i najbolje resenje za litvance

 

A pojacanja su na nivou Zvezde? 

 

Da se razumijemo slazem se za Milica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...