Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

pa da, ali ako se prodje legija, onda je grupa EL zagarantovana?

Jeste. Ako se ispadne od Suduve igra se protiv Spartaksa pa plej of LE, ako se ispadne od Legije igra se plej of LE gde bi Zvezda bila nosilac u sampionskoj stazi, a ako se ispadne u cetvrtoj rundi ide se u grupe LE.
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, pantelia said:

 

Tako je.

 

Mene zanima ako, pu pu, ispadnemo od Legije, s kim onda igramo i da li smo povlasceni?

 

Sa Sudovom.

Spoiler

:Jova:

 

Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:


Jeste. Ako se ispadne od Suduve igra se protiv Spartaksa pa plej of LE, ako se ispadne od Legije igra se plej of LE gde bi Zvezda bila nosilac u sampionskoj stazi, a ako se ispadne u cetvrtoj rundi ide se u grupe LE.

 

A jesmo li sigurni da smo i teoretski nosioci, šta ako do eventualnog žrijeba za to 4. kolo u ovom drugom poispadaju raznorazni Ludogoreci, Dinama (evo Apoel već ispao), Seltici pa bude neka nova lista? :unsure:

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

 

A jesmo li sigurni da smo i teoretski nosioci, šta ako do eventualnog žrijeba za to 4. kolo u ovom drugom poispadaju raznorazni Ludogoreci, Dinama (evo Apoel već ispao), Seltici pa bude neka nova lista? :unsure:

 

Mislim da to nema veze sa koeficijentom, evo sad je Apoel bio nepovlascen a ima koeficijent da bude povlascen. Napravili su stazu sampiona za ove koji ispadaju iz LS i zavisi u kojoj rundi se ispadne, ako ispadnemo od Legija bicemo povlasceni, ako ispadnemo od Suduve necemo. 

Link to comment

A, kul, gracijas. Znači opet treba sreće u žrijebu, ok, nisu dosad pokazali da treba da ih se bojimo, ali onda postoji realna mogućnost da nas u tom nekom 4. kolu i za LE zadesi rečeni APOEL. 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

A, kul, gracijas. Znači opet treba sreće u žrijebu, ok, nisu dosad pokazali da treba da ih se bojimo, ali onda postoji realna mogućnost da nas u tom nekom 4. kolu i za LE zadesi rečeni APOEL. 

Da, ove ekipe koje ispadaju iz LS igraju medjusobno u LE, ne mesaju se tamo sa Seviljama i Zenitima ali ce biti i tu dobrih ekipa. 

 

 

Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

Da, ove ekipe koje ispadaju iz LS igraju medjusobno u LE, ne mesaju se tamo sa Seviljama i Zenitima ali ce biti i tu dobrih ekipa. 

 

 

 

Da da, to sam skapirao, ali ako sam skapirao ostatak dobro, oni čuveni koeficijenti se koriste samo za ove početne kuglice, nakon toga zavisi od toga u kojoj si fazi ispao. Odoh do onog Holanđanina Berta da vidim hoće li mi pomoći da bolje razumijem :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...