Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Svaka cast Miloju i momcima, vratili su nas na fudbalsku mapu Evrope™. 


Iskreno sam ocekivao bolju igru, valjda noseni na krilima pobede nad Liverpulom, ali na kraju i ono ludilo pre i posle Gobeljinog gola mi je bilo dovoljno. PSG je igrao po sistemu mozemo da damo gol kad god hocemo, jednostavo su toliko dominantniji.
U prvih 15tak minuta mi je bilo cudno kretanje Gobelje i Stojkovica, ali tek onda sam skapirao da je Stojkovic gurnut unutra da markira Mbapea, sto je jos 1 dokaz koliko je Miloje dobar trener i koliko odudara od domacih klisea. Sa druge strane ulazak Boacija mi je samo upotpunio razocarenje od njegovog povratka, sta god da mu se desilo, bolje da se nije vracao.

Koreo odlicna, pogodila pravo u centar u stilu onoga sto rade navijaci Legije iz Varsave.

 

Utisak van tekme su izlupana stakla i izbusene gume (i to po 2 gume) na autima koji nisu imali BG table a bili su parkirani u Humskoj i ispred blagajne FKP. Zalosno.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мом другару гробару су исто тако наши дебили избушили гуме када је својевремено дошао да гледа Реал, само је он искусно приљубио кола уз неки зидић па су му само две дохватили. Свима осталима испред и иза њега су отишле по четири. 

Link to comment

Ми смо људи сељаци. Од нас то човек може да очекује, немамо два зуба у глави и слушамо Цецу. Они су панкери.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Koreo odlicna, pogodila pravo u centar u stilu onoga sto rade navijaci Legije iz Varsave.

 

meni se mnogo vise svideo njegos. em je prava motivaciona poruka, em smo pobedili pa su tek tako stihovi dobili smisao.

 

nije ni ovaj crtac bio los, al vise volim kad se bavimo sami sobom a ne protivnikom...

Link to comment

To i jeste najtuznije, bukvalno na samom cosku kod blagajne stoji neka riba u Okatviji i kroz prozor prica sa pandurom koji "regulise saobracaj" a na metar od njih, parkiran na trotoar, NS Reno senik sa 2 izbusene gume - covek ne zna da li da place, da li da udari pandura, da li da nekome skine tocak. Tu je bilo i auta iz Bosne, pa Vukovar tablice, Viena, bas sareno.

Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

 

meni se mnogo vise svideo njegos. em je prava motivaciona poruka, em smo pobedili pa su tek tako stihovi dobili smisao.

 

nije ni ovaj crtac bio los, al vise volim kad se bavimo sami sobom a ne protivnikom...

 

Prva je bila povratak sa igracima i usatim na severu, druga junacka tradicija™, a treca da pokazemo da umemo i globalno da se zajebavamo. 

 

 

Link to comment

 

7 hours ago, porucnik vasic said:

Ми смо људи сељаци. Од нас то човек може да очекује, немамо два зуба у глави и слушамо Цецу. Они су панкери.

 

Isto tako su masovno bile izbušene gume tokom nekih velikih utakmica Partizana u Evroligi (PAO, Barsa), na parkingu kod Pionira, onaj deo kod vojske koji je sada zatvoren rampom. I nikom ništa jbg. Tako da ti je primedba glupa, jajara ima na obe strane koliko hoćeš.

 

Link to comment

Мени су се нека 4 лика паркирала тачно на капију. Стајали код кола и пили пиво. Да су ми се ишорали у улаз, тачно мих им избушио гуме. Нисам гледао таблице

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...