Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, gervasius twinkleminkleson said:

Ali, partizan je ispred zvezde po koeficijentu emoji38.png

ovo je arugment na liniji onog pre par sezona kad nas nigde nije bilo "mi imamo vise titula", a oni osovjili 8 od poslednjih 10 ili tako nesto

ali dobro

naravno da se moze i treba pisati o svemu

na kraju (ili pocetku) na celu fk crvena zvezda je 1 zvezdan terzic, covek sudski gonjen za malverzacije u srpskom fudbalu. a taj nivo nije lako dostici

covek broj 1 iz senke je licno aleksandar vucic

i da jesmo primili 10 golova od psz i da jesmo u odredjenim delovima utakmica delovali potpuno nemocno

i da jeste miloje imao nekoliko puta za nas laike cudan izbor igraca

i verovatno ima jos neko "da jeste" koje meni kao navijacu zvezde izmice samom tom cinjenicom sto sam jako subjektivan

 

sve je to ok, ali ajde da ne pravimo sprdnju od topika i izmisljamo stvari koje ne stoje i optuzujemo grupno one druge da su ljubitelji lika i dela 1 terze, vucelica koga god

 

msm, ako smo vec bili tako jadni kako se prikazuje, cemu onda takav pristup? valja smo namesteni za neko pristojnije "jebuckanje"? ili ipak postoji itekako nesto i na drugoj strani vage, sto cini da postovi onih koji "ukazuju" deluju nekako cemerno i otuzno? 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Председник фудбалског клуба Црвене звезда Светозар Мијаиловић добио је подршку већине гласача на изборима за првог човека клуба чиме је почео његов други узастопни мандат. Током тродневног гласања гласала су 964 члана клуба, а подршку актуелном председнику пружила су 943 гласача, саопштила је Звезда.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Прслин said:

Рикнуће ови гробари од љубоморе. :rolf:

prosto isijavaju

 

ono kad je protivnik zaista u blatu, nekako ti dodje i malo bzvz da ga jos i ti tovaris

 

a ovde se upinju da nam ukazu da nemamo razloga da budemo zadovoljni

Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

Председник фудбалског клуба Црвене звезда Светозар Мијаиловић добио је подршку већине гласача на изборима за првог човека клуба чиме је почео његов други узастопни мандат. Током тродневног гласања гласала су 964 члана клуба, а подршку актуелном председнику пружила су 943 гласача, саопштила је Звезда.

 

 

:D

 

gazi!!!

 

(apolo ce vec izbaciti terzu sa tompusom)

Link to comment
prosto isijavaju
 
ono kad je protivnik zaista u blatu, nekako ti dodje i malo bzvz da ga jos i ti tovaris
 
a ovde se upinju da nam ukazu da nemamo razloga da budemo zadovoljni
A najjače da budemo zadovoljni, vidi gdje smo po koeficijentu
Link to comment
2 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:
6 minutes ago, pbg12345 said:
prosto isijavaju
 
ono kad je protivnik zaista u blatu, nekako ti dodje i malo bzvz da ga jos i ti tovaris
 
a ovde se upinju da nam ukazu da nemamo razloga da budemo zadovoljni

A najjače da budemo zadovoljni, vidi gdje smo po koeficijentu

:D

mene koeficijent ubio posle tekme sa liverpulcanima

 

sve bi se kao brk nasmejao, a onda se setim koeficijenta! :(

 

 

nego, banovao radisa u medjuvremenu...

Edited by pbg12345
Link to comment

Монако 0 победа 1 нерешена, 5 пораза

ПСВ 0 победа, 2 нерешене, 4 пораза

Локомотива 1 победа, 0 нерешених, 5 пораза

АЕК 0 победа, 0 нерешених, 6 пораза

Хофенхајм 0 победа, 3 нерешене, 3 пораза

Јанг бојс 1 победа (у последњем колу против Јувентуса који је већ обезбедио пролаз), 1 нерешена, 4 пораза.

 

Ово је европска боранија из четвртог шешира, филери бачени лавовима. 

 

Више бодова од Звезде, која је ремијем на домаћем терену елиминисала Наполи и која је победом умало елиминисала вицешампиона Европе из даљег такмичења а свакако направила највећу сензацију у утакмицама у групама, су узели само Викторија Плзењ и ЦСКА, који су ем играли једни са другим док смо се ми крљали у групи смрти, ем су своје друге победе остварили у последњем колу, над Реалом и Ромом, који су у том тренутку већ обезбедили пласман даље.

 

 Озбиљан успех и враћање на стазе старе славе. Нисмо ми сваке године освајали титулу европског првака, али смо увек скупо продавали кожу. Ништа више од тога мени не треба за понос.

Edited by Прслин
Link to comment
2 hours ago, Bright Billy said:

Председник фудбалског клуба Црвене звезда Светозар Мијаиловић добио је подршку већине гласача на изборима за првог човека клуба чиме је почео његов други узастопни мандат. Током тродневног гласања гласала су 964 члана клуба, а подршку актуелном председнику пружила су 943 гласача, саопштила је Звезда.

 

 

Ko su tih 21 koji nisu podrzali druga Svetozara u ovom istorijskom trenutku, nanu im naninu!?

Link to comment

Trolovanje je (uglavnom) pobrisano, duel između M76 i bradilka prebačen na fight club, plus tri forumaša u banovini. Nadam se da sad može opet da se normalno piše o FKCZ. Ko sledeći dođe da troluje i flejmuje biće ekspresno banovan a vi ostali probajte da ga ignorišete dok ne stigne neko iz mod tima da počisti.

Link to comment
2 hours ago, Прслин said:

Монако 0 победа 1 нерешена, 5 пораза

ПСВ 0 победа, 2 нерешене, 4 пораза

Локомотива 1 победа, 0 нерешених, 5 пораза

АЕК 0 победа, 0 нерешених, 6 пораза

Хофенхајм 0 победа, 3 нерешене, 3 пораза

Јанг бојс 1 победа (у последњем колу против Јувентуса који је већ обезбедио пролаз), 1 нерешена, 4 пораза.

 

Ово је европска боранија из четвртог шешира, филери бачени лавовима. 

 

Више бодова од Звезде, која је ремијем на домаћем терену елиминисала Наполи и која је победом умало елиминисала вицешампиона Европе из даљег такмичења а свакако направила највећу сензацију у утакмицама у групама, су узели само Викторија Плзењ и ЦСКА, који су ем играли једни са другим док смо се ми крљали у групи смрти, ем су своје друге победе остварили у последњем колу, над Реалом и Ромом, који су у том тренутку већ обезбедили пласман даље.

 

 Озбиљан успех и враћање на стазе старе славе. Нисмо ми сваке године освајали титулу европског првака, али смо увек скупо продавали кожу. Ништа више од тога мени не треба за понос.

Паметном доста.

Link to comment

Jedino smo u grupama podbacili onda sa Kosanom (Bajern, Bolton, Braga..) a i to ponajviše zbog ispustene pobede protiv Bajerna i urusenog morala nakon toga.

Link to comment
7 hours ago, Прслин said:

Монако 0 победа 1 нерешена, 5 пораза

ПСВ 0 победа, 2 нерешене, 4 пораза

Локомотива 1 победа, 0 нерешених, 5 пораза

АЕК 0 победа, 0 нерешених, 6 пораза

Хофенхајм 0 победа, 3 нерешене, 3 пораза

Јанг бојс 1 победа (у последњем колу против Јувентуса који је већ обезбедио пролаз), 1 нерешена, 4 пораза.

 

Ово је европска боранија из четвртог шешира, филери бачени лавовима. 

 

Више бодова од Звезде, која је ремијем на домаћем терену елиминисала Наполи и која је победом умало елиминисала вицешампиона Европе из даљег такмичења а свакако направила највећу сензацију у утакмицама у групама, су узели само Викторија Плзењ и ЦСКА, који су ем играли једни са другим док смо се ми крљали у групи смрти, ем су своје друге победе остварили у последњем колу, над Реалом и Ромом, који су у том тренутку већ обезбедили пласман даље.

 

 Озбиљан успех и враћање на стазе старе славе. Нисмо ми сваке године освајали титулу европског првака, али смо увек скупо продавали кожу. Ништа више од тога мени не треба за понос.

bukvalno sam ovo isto pisao u onom rogobatnom postu, pa onda isekao, jer sam shvatio da nisu zavrsene utakmice u preostale 4 grupe

mada se sustinski  nista nije promenilo

zvezda je u najjacoj grupi osvojila maltene najvise bodova od svih preostalih klubova koji su ispali

i osvajala je ih je u takmicarskim utakmicama, te itekako kreirala poredak u grupi

 

i mozda najvaznije, uvek se valja prisetiti gde smo bili pre samo dve godine

sve ove ekipe su bile nedodirljive iz tadasnje zvezdine perspektive

 

jasno, mi kao navijaci uvek mozemo zeleti i traziti vise, takodje ljudski i zdravo je svemu kriticki pristupati, a ne prihvatati zdravo za gotovo, ali onoliko objektivno koliko mogu sagledati, ne vidim sta je zvezda rezultatski mogla vise u ovakvoj grupi

 

meni je i dalje zao sto eipa iz treceg sesira nije bila neka slabija, a ne finalista ls od prosle sezone, jer zaista verujem da bi ova zvezda mogla igrati sa ogromnom vecinom ekipa u le 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...