Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

jbt pomislio sam dok sam čitao pbg-ov post da ga je pisala barbara

 

 

a tek “glupo je meriti patku, ali” da je izvadim i premerim

:jerry:

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Figaro o atmosferi juce... pa ako boris ima vremena da prevede  

 

http://sport24.lefigaro.fr/football/ligue-des-champions/actualites/etoile-rouge-psg-le-marakana-fidele-a-sa-flatteuse-reputation-937056

 

 

 


 

- Neverovatni navijači, neverovatna atmosfera... Nivo Bešiktaša? Ma, ovo je bez razmišljanja daleko jače. Ukratko... Navijači Crvene zvezda su neverovatno verni svom klub! I to na sjajan način! Atmosfera je bila izuzetna, neverovatna... Snažnije od Enfilda i Sao Paola. Atmosfera koja se pretvorila u ludilo kada je Zvezda postigla gol. Erupcija! Osećali smo se kao da nam puca tlo pod nogama. Kao da propadamo, da se sve ruši.

 
 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Gdje je ona ekipa koja je nakon izvlačenja rezonirala da bi bilo bolje da CZ igra Ligu Europe!?

 

Po meni, ovo je nemjerljiva korist za samopouzdanja kluba, igrača i navijača. Poštujem tuđa mišljenja, ali mislim da svak koji se ne slaže s ovim ili je apsolutni nepoznavatelj mehanizma funkcioniranja nogometnog kluba u današnjem nogometu ili zagriženi navijač Partizana. 

 

Link to comment

А добро де, мишљења варирају из крајности у крајност као што су и Звездини резултати. Након Париза је доста реакција било у стилу "куд смо пошли кад смо знали" и да би боље било да се рвемо са Ворсклом и Ђургарденом него овим аждајама. Након што смо тукли Ливерпул су наишле потпуно супротне реакције, размишљало се чак и о борби за прољеће у Европи из једне истинске "групе смрти". Све је то ок и навијачки док год се остали саговорници на форуму не називају нечијим војницима само зато што се не слажу са нечијим неутемељеним ставовима. Али и то је ваљда дио форумске дискусије.

Link to comment

Mi smo možda mogli da odigramo neke utakmice drugačije, i prije svega je miloe trebalo da više vjeruje nekim igračima, a nekim drugima manje. Al daj da se ne zajebavamo, u ovakvoj grupi smo posle 4 kola bili u igri za prolaz. Ne znam jel postojao neko ko je očekivao da ćemo biti bilo kakav faktor u ovoj grupi, ako jeste volio bih da objasni na osnovu čega. Imamo sjajnih godinu ipo dana iza sebe, nažalost ni to me ne ispunjava nekim optimizmom da ćemo dugoročno biti ozbiljan klub, ali uživamo dok traje.

Sad ima malo neke melanholije, kao kad se vratiš sa odmora gdje si se super proveo, i treba opet da ideš na posao. Od jula do sad smo prije svega razmišljali o ligi šampiona, sad se vraćamo u domaće okvire, neće biti ni izbliza zanimljivo, ali moramo da osvojimo titulu i probamo opet na ljeto. Pa bila LŠ ili LE..

Link to comment

Ekipa koja je zabila gol i u Parizu i u Napulju, dobila Liverpool, ulovila 0:2 u Salzburgu..... sigurno ima jako puno samopouzdanja. Ako gro ostane na okupu trebali bi bit favoriti za ulazak u LP na jesen.

 

 

Link to comment
15 hours ago, stoka said:

Ovim se ne umanjuje značaj osvojenih bodova i trijumfa nad Liverpulom, ali, realno, to će zapamtiti samo navijači. Statistika je, međutim, neumoljiva, i što se tiče primljenih golova, šuteva na gol Borjana, vremena tokom kojeg je lopta bila u posedu protivnika ...   

Pa najbolje da ću pamtiti statistiku. Naravno da ću pamtiti pobedu protiv Liverpula, i tako i treba da bude. 

 

To će zapamtiti samo navijači... Pa šta je bitnije od toga, šta će pisati na wikipediji za 10 godina o sezoni 2018/19?

Link to comment

evo pada mi na pamet sta bih mogao zameriti igracima i miloju na ovih 6 utakmica u LS...mozda neki grc ili preveliki respekt u 5 utakmica prvog poluvremena

skoro svako drugo poluvreme u ovoj ligi sampiona izlazili smo u fazonu ajde da pokazemo da i mi znamo fudbala

nije to trajalo bog zna sta, 15-ak, 20 minuta ali bez obzira bilo je lepo videti nas klub da i toliko moze u ovakvoj grupi

 

dogodine moramo ponovo uci u LS, poboljsati tim, bice to sve kako treba

Link to comment

U provom poluvremenu su svaku naznaku našeg presinga brutalno kažnjavali. U drugom smo rizikovali i dok je bilo snage, Marakana je bila najsrećnije mesto na svetu.

 

Po mnogo čemu nestvarna sezona, na čelu sa time da Pavkov i Gobelja daju golove Alisonu i Bufonu. Najžalije mi bilo što Jovanča nije ono glavom zabio za 2:2, pa nek posle primimo sve što smo primili. 

 

Šteta što je Napoli ispao. Po onome što sam gledao, najviše su pokazali, a i ovako su najsimpatičniji.

 

Odgledasmo masu igrača iz najvišeg svetskog vrha. Meni ona doktorčina Tiago Silva najviše legao, al dobro... Ima i kod nas šta da se gleda do kraja sezone.

Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jbt pomislio sam dok sam čitao pbg-ov post da ga je pisala barbara

 

 

a tek “glupo je meriti patku, ali” da je izvadim i premerim

:jerry:

:heart:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...