Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Posto sam zaglavio u bolnici za veceras vi ste moje oci i usi. Kacite strimove da probam da gledam a ako nece tekstualni prenos. Gazi!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Borjan, Gobelja, Babic, Degenek, Rodic, Srnic, Krsticic, Ben, Marin, Kafu, Stojiljkovic
 
fak jea. miloe definitivno postao muskarac
Meh. Srnić u sredini, znači ni jovičić ne može. Jbg.

Da vidimo može li kafu konačno nešto da napravi na kontre, moglo bi da bude prostora. Ali realno, previše nam igrača fali..
Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

Borjan, Gobelja, Babic, Degenek, Rodic, Srnic, Krsticic, Ben, Marin, Kafu, Stojiljkovic

 

fak jea. miloe definitivno postao muskarac

 

Odakle info?

Link to comment
25 minutes ago, Nikodije said:

Borjan, Gobelja, Babic, Degenek, Rodic, Srnic, Krsticic, Ben, Marin, Kafu, Stojiljkovic

 

fak jea. miloe definitivno postao muskarac

 

Ovo sa Srnicem je postalo malo otuzno. Ebesilio je em veci trkac od njega, em jaci u duelu, nemam pojma sta bi Srnic radio u manevru.

Link to comment

@milosh Selektor

 

Najavljen je bio jovičić, tako da je meni super uvek kada ga nema. 

 

Eh bilo bi previše još da je i ebisilio tu.

Edited by Nikodije
Link to comment
 
Ovo sa Srnicem je postalo malo otuzno. Ebesilio je em veci trkac od njega, em jaci u duelu, nemam pojma sta bi Srnic radio u manevru.
Moguće je da gleda da mu treba brži igrač. Svakako respekt za tim. Sa druge strane koji god tim da izvede preti potop.
Link to comment
Just now, Jozef K. said:
11 minutes ago, harper said:
 
Ovo sa Srnicem je postalo malo otuzno. Ebesilio je em veci trkac od njega, em jaci u duelu, nemam pojma sta bi Srnic radio u manevru.

Moguće je da gleda da mu treba brži igrač. Svakako respekt za tim. Sa druge strane koji god tim da izvede preti potop.

 

Mislim da ce Srnic dobiti neki specijal i da je to razlog zasto igra u manevru. Onaj Alan ili tako nekako nam je u Beogradu pravio ogromne probleme ubacujuci se iz srednjeg reda u napad. Ako ovaj tim istrci veceras mnogo ce zavisiti od toga koliko ce Kafu i Ben imati snage i koncentracije da peglaju po bokovima. Marin ce ocigedno jedini imati svu slobodu u igri a Djuza ako ga nesto usere, super.

Link to comment
 
Mislim da ce Srnic dobiti neki specijal i da je to razlog zasto igra u manevru. Onaj Alan ili tako nekako nam je u Beogradu pravio ogromne probleme ubacujuci se iz srednjeg reda u napad. Ako ovaj tim istrci veceras mnogo ce zavisiti od toga koliko ce Kafu i Ben imati snage i koncentracije da peglaju po bokovima. Marin ce ocigedno jedini imati svu slobodu u igri a Djuza ako ga nesto usere, super.
Da, verovatno je tako. Slično je upalilo sa Milićem u Beogradu protiv Krasnodara. U prvoj nas ubili po našoj desnoj strani. U revanšu je pojačao sa Milićem uz Srnića i Stojkovića i potpuno neutralisao onog Brazilca. Videćemo.

Svejedno mnogo ima aduta Napoli. Premnogo. Plus ovde su baš potrebni Stojković i Savić.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...