Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 6.11.2018. at 10:41, Прслин said:

 Не идем на утакмицу. Неке баш неодложне обавезе ме сколиле. Надам се победи од 3:0 да бих до краја живота могао да набијам на нос онима који су ми те обавезе наметнули да сам пропустио историјску утакмицу. :isuse:

napoli.jpg.c734ccec2edcd5c94a8c1092b7b6bc23.jpg

Link to comment
On 31.10.2018. at 18:35, harper said:

Panjkov za 26 sekundi pokazao kakva je sila.:sleep:

 

On 31.10.2018. at 18:49, harper said:

Pavkov 1:0, Gobeljic 2:0. Je l' veceras Noc vestica.

 

On 31.10.2018. at 19:19, harper said:

 

To ti je fudbal, dali smo dva gola a odigrali najgore poluvreme u sezoni. Pavkov, Simic i Srnic su tri kace za kupus, nisu fudbaleri. Trunke mozga nemaju sva trojica.

 

On 31.10.2018. at 19:34, harper said:

 

Pavkov je najlosiji igrac sa loptom kojeg sam u zivotu gledao, plus je spor kao sifonjer. Njegov jedini kontakt s loptom koji moze i treba da ima je kad sutne na gol, u suprotnom se blamira.

 

On 31.10.2018. at 19:44, harper said:

Odlicno pretvaranje Pavkova sa sest metara.

 

On 1.11.2018. at 19:11, harper said:

Ne sekiram se, naplatice ovo zajebavanje vec Liverpul u utorak a ja cu zlobno da se cerekam dok nas budu punili.

 

 

Harperu, nemam nameru da te prozivam i sl, za menes si najrespektabilniji pisalac na sportu uopšte i zadovoljstvo je čitati tvoje postove (u velikoj većini slučajeva), ali misilm da je vreme za izvinjenje i priznavanje nekih grešaka i pogrešnih procena za neke stvari koje si pisao još posle Napolija. :)

Pavkov svakako neće biti igrač vrhunske klase ali verujem da može da odradi ono što se od njega očekuje, da da po neki gol, da skuplja odbranu, razigrava iz povratnih lopti, spakuje po neki iz prekida, sačuva loptu i da će kao takav imati mesto u nekom timu iz gornje polovine srednjih a možda i jačih liga Evrope.

A kao što vidimo i Liverpool nas nije naguzio, ali se ipak nadam da si se cerekao od zadovoljstva ;)

 

Edited by Mil@n
Link to comment
Pita pevaljka sinoc koju cemo pesmu, kako koju pa "Moj Milane"!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Jasno ko dan!





Nego neko je ovde,od komsija, pominjao karmu!?

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

Pusti komsije...mi smo iznad toga.

Bili su ljubazni i cestitali, dosta od njih...imamo mi vedrije teme od prepucavanja sa njima.

 

Recimo sa cim cemo pred Recka :D

Link to comment
21 minutes ago, Nikodije said:

dobro jutro samo bata miloju koji je konacno izostavio bakulu, causica i dete simica, ubacio profesionalne fudbalere, a liverpulcanima dao samo srnica fore, ali nije bilo dovoljno. mi smo u ligi sampiona navikli da protivnicima dajemo tri igraca fore, pa smo ovog jednog lako preziveli. 

 

izdrži legendo

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Hvala Teleoptiku sto im je usadio luzerski mentalitet. Nadam se da ce i PSZ tamo na trening. :D

 

img-20181107-wa0009a-620x350.jpg

 

'Krenuo Pavkov, a u odbrani Van Dajk i ja sami'

Džoel Matip, 6.11.2018.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...