Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije nikakav pokušaj provokacije, ne loži se vasiću, već je vaš bivši igrač, u trenutku kada je njegov bivši klub pod istragom, pričao o sopstvenim iskustvima o nameštanju utakmica. Prosto vam ne ide u prilog u ovom momentu, ništa drugo. Pričam naravno o imidžu kluba. Pogrešan tajming.

 

 

Link to comment

Једино ако ти знаш румунски боље од мене( а ја набадам помало влашки), па можеш из оригинала да наслутиш да он говори о својим искуствима. 

Link to comment
1 minute ago, porucnik vasic said:

Једино ако ти знаш румунски боље од мене( а ја набадам помало влашки), па можеш из оригинала да наслутиш да он говори о својим искуствима. 

 

Snimak je okačio novinar koji je radio intervju sa njim. A ako si još uvek nesiguran:

 

6rQhg6X.png

Link to comment

И то значи инкриминише Звезду, али не клубове као што су Стеауа,Валенсија, Рајо Ваљекано или Атланта. Са друге стране каже да је он играо у утакмицама које су намештане, а не да је он намештао.

Link to comment
И то значи инкриминише Звезду, али не клубове као што су Стеауа,Валенсија, Рајо Ваљекано или Атланта. Са друге стране каже да је он играо у утакмицама које су намештане, а не да је он намештао.
Aman čitaj, nisam napisao da je rekao da je nameštao kod vas već da u ovom momentu, kada ste pod istragom, vaš bivši igrač mrtav ladan izjavi da je nameštao utakmice. Nepotrebno u momentu dok traje istraga, zar ne? A ti sad spinuj i tumači to do mile volje
Link to comment

Како видим ту се помиње Стеауа а не Звезда.  Он човек може да прича шта хоће, није у Звезди, његова изјава није никакав правни документ, тако да потпуно не видим како си ти нашао линију која повезује ове две потпуно различите ствари.

Link to comment

Zvezda - Backa od 18:30, prenos na Areni

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Gobeljić, Savić, Degenek, Rodić – Jovančić, Čaušić – Srnić, Marin, Simić – Pavkov

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...