Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poenta je odavno napisana, poredjenje Milojevica i Prosineckog je besmisleno. Drugaciji uslovi, drugaciji igraci, drugaciji raspored snaga u srpskom fudbalu, drugaciji odnos drugih klubova i saveza prema Zvezdi. Ne vidim nijedan razlog zasto bi se njih dvojica uporedjivali sa stanovista rezultata koje su napravili u Zvezdi, bili su i jesu treneri u vrlo razlicitim fazama Zvezdine blize istorije. Generalno govoreci, Milojevic je po mom misljenju kompletniji trener od Robija.

 

To kakvi su treneri njih dvojica i cinjenica da Causic i Stojkovic igraju kod Milojevica ni najmanje ne umanjuje Robijevu procenu njih dvojice, godine su prosle od tada. Cinjenica je da Robi nije voleo igrace koji ne znaju da igraju fudbal i da zato ni njih dvojica ali ni igraci poput Srnica nisu imali mesta u timu, a i Piksija Kovacevica je jedva cekao da se otarasi. Ovaj sadasnji tim bi izgledao drugacije da ga on vodi i unistavao bi po Srbiji ali se nista ne bi promenilo u Evropi, igrali bismo lepse a primali isto ili vise golova koliko smo primili u Parizu i Liverpulu.

Link to comment

Lazović je igrač Đenove. Koliko vidim igra redovno. Pre Robija nije postojao. Na Milivojeviću je koliko se sećam insistirao. Mićko igra potpuno regularno u Rusiji. Desni bek mu je bio Vešović i u odnosu na njega Stojković nije mogao da igra. Mikić je igrao dok nije našao neki angažman. Nije on bio toliko Robijev izbor koliko obaveza prema upravi. On je insistirao na Mikićevom zalaganju kao primeru, a ne na znanju.

Link to comment
Just now, Jozef K. said:

Lazović je igrač Đenove. Koliko vidim igra redovno. Pre Robija nije postojao. Na Milivojeviću je koliko se sećam insistirao. Mićko igra potpuno regularno u Rusiji. Desni bek mu je bio Vešović i u odnosu na njega Stojković nije mogao da igra. Mikić je igrao dok nije našao neki angažman. Nije on bio toliko Robijev izbor koliko obaveza prema upravi. On je insistirao na Mikićevom zalaganju kao primeru, a ne na znanju.

 

Lazovica su Lukic i Vesic hteli da prodaju Grashopersu za 200 hiljada jer su popusili Pizonovu pricu da je u pitanju kukavica od koje nikad nece biti fudbaler. To su i Robiju rekli kada je dosao, a on covek kad je video Lazovica na treningu samo sto se nije onesvestio. Tog Lazovica je dogurao do ponude od 3.5 miliona koju su ova dva degenerika odbila jer su se seljacki cenjkali i RBS je odustao od transfera. Cenjkali se na 3.5 miliona a hteli da ga prodaju za 200 hiljada, to je slika i prilika te idiotske uprave.

Link to comment
 
Lazovica su Lukic i Vesic hteli da prodaju Grashopersu za 200 hiljada jer su popusili Pizonovu pricu da je u pitanju kukavica od koje nikad nece biti fudbaler. To su i Robiju rekli kada je dosao, a on covek kad je video Lazovica na treningu samo sto se nije onesvestio. Tog Lazovica je dogurao do ponude od 3.5 miliona koju su ova dva degenerika odbila jer su se seljacki cenjkali i RBS je odustao od transfera. Cenjkali se na 3.5 miliona a hteli da ga prodaju za 200 hiljada, to je slika i prilika te idiotske uprave.
Tačno tako. Lazović, Evandro, Luka Milivojević i Mićko, a pre toga Tošić bili okosnica. Sve regularno dobri do odlični fudbaleri. Većina na Robijevo insistiranje.
Link to comment
8 minutes ago, Jozef K. said:
13 minutes ago, harper said:
 
Lazovica su Lukic i Vesic hteli da prodaju Grashopersu za 200 hiljada jer su popusili Pizonovu pricu da je u pitanju kukavica od koje nikad nece biti fudbaler. To su i Robiju rekli kada je dosao, a on covek kad je video Lazovica na treningu samo sto se nije onesvestio. Tog Lazovica je dogurao do ponude od 3.5 miliona koju su ova dva degenerika odbila jer su se seljacki cenjkali i RBS je odustao od transfera. Cenjkali se na 3.5 miliona a hteli da ga prodaju za 200 hiljada, to je slika i prilika te idiotske uprave.

Tačno tako. Lazović, Evandro, Luka Milivojević i Mićko, a pre toga Tošić bili okosnica. Sve regularno dobri do odlični fudbaleri. Većina na Robijevo insistiranje.

 

On bi i sa tim timom osvojio titulu ali bilo je drugo vreme u FSS. Odemo na gostovanje u Pazar ili Kragujevac i premlate nas kao konje, jedva zivu glavu izvucemo, konkurencija za to vreme igra prijateljske utakmice na sve cetiri strane sveta. S ovim timom i ovim odnosima u srpskom fudbalu prosetao bi se kroz ligu bez poraza.

Link to comment
3 hours ago, Dimitrije said:

 

Stojkovic mi se nije dopadao kao igrac kada je dosao u Zvezdu prosle godine.  Mislio sam da je ubedljivo najgori igrac u timu, ne samo zato sto su njegove igre u stranim klubovima bile fijasko, vec zato sto je i prvih nekoliko utakmica u Zvezdi odigrao lose.  Spor, slabog centarsuta i jos slabije tehnike.  Ipak, on je posle prvih utakmica imao odlicnu sezonu i bio meju najboljim igracima (ditto za Savica).  Od pocetka ove sezone, medjutim, pa do sada, Stojkovic opravdava moje lose misljenje o njemu plus je postao prgav.  Ne mislim da je Gobeljic bolji igrac od Stojkovica (mozda je i gori), ali je trenutno u boljoj formi i vlada se bolje na terenu, pa bih mu zato da prednost ispred Stojkovica.  Moguce je da gresim.

Gobeljićev intervju o duelu sa šiptarskim™ provokatorom

 

Quote

- Gledao sam da igram fudbal i što manje komuniciram sa njim. Kvalitetan je igrač, veoma brz, ima nisko težište i nije ga lako čuvati... U svaki duel ulazim muški, na loptu, a tako je bilo i sa Šaćirijem. Posle jednog takvog starta me je opsovao i to na srpskom, čak i zapretio prstom. Uzvratio sam mu istom merom, jer nikome ne ostajem dužan. Posle toga nije smeo da dođe na moju stranu, stalno je bežao u sredinu. Nisam izgubio nijedan duel protiv njega - rekao je za Kurir Marko Gobeljić i dodao:

- Čisto sumnjam da će on doći u Beograd za dve nedelje! Sve je na njihovom treneru Jirgenu Klopu. On odlučuje o Šaćiriju. Lično, voleo bih da Šaćiri dođe, da doživi i oseti malo atmosferu na Marakani!

Ne znam samo kako mu je uzvratio istom merom, opsovao ga na albanskom? 

Link to comment
2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Rekao mu je ćifta None.  Svi znamo da je to psovka na albanskom

 

Ovaaaaj... ne. To sto si napisao zapravo na albanskom ne znaci nista.:laugh:

Link to comment
52 minutes ago, harper said:

Poenta je odavno napisana, poredjenje Milojevica i Prosineckog je besmisleno. Drugaciji uslovi, drugaciji igraci, drugaciji raspored snaga u srpskom fudbalu, drugaciji odnos drugih klubova i saveza prema Zvezdi. Ne vidim nijedan razlog zasto bi se njih dvojica uporedjivali sa stanovista rezultata koje su napravili u Zvezdi,

 

+1

robija mozemo da poredimo sa batom mirkovicem, posto su se zatekli u slicnim situacijama...

Link to comment

А Милое затекао разрађен систем, одличну атмосферу и још боље резултате који су били заоставштина Лажног Грофа. :sleep:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...