Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

 

Darko Tesovic, koji je u Macvi zamenio Anicica, je vencani kum Miloja. Moze i neki mirnodopski X :fantom:

 

 

Moze u Kupu, al da mi dobijemo na penale...ili u plejofu kad sve bude reseno...ili mi cemo vama srediti preko Lalata da dobijete ili nereseno Radnicki, a vi nama pustite danas  :D 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, dragance said:

Vreme je da sledeće sezone klub angažuje veoma solidnog stranog trenera. Ne zato što Miloe ne zna, već zato sto na za “sledeću sezonu” treba neko sa malo agresivnijom igrom i ko zna i može da ubedi malo veće zvezde da zapnu kad treba. 

 

Trener nam je poslednja briga, samo treba ovog da puste da radi kako misli da treba, da uci i napreduje.

Link to comment

Sudija je uspeo za osam minuta da propusti da dosudi jedan crveni i jedan zuti karton. Posle kad krenu price o tome kako sudije guraju Zvezdu i Partizan prisere mi se, navikli mesari da biju po nizim ligama pa kad ih sudije kaznjavaju zbog pogibeljnih startova cudom se cude.

Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

Na nekoj svadbi sam nemam na mobu Kodi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Pa lizi roze i upali notifikaciju na SofaScore, sta ce ti strim kad ce za pola sata igrati kolo?!

 

 

E, stvarno je Panjkov, bez obzira na "cudan ugao"

Link to comment
 
Pa lizi roze i upali notifikaciju na SofaScore, sta ce ti strim kad ce za pola sata igrati kolo?!
 
 
E, stvarno je Panjkov, bez obzira na "cudan ugao"
Pa posto vozim nema za mene lizanja :/

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...