Jump to content

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, Bright Billy said:

ma da, bre, samo laganica. jebes zaletanje, pa rokaj da se sto vise unakazis, sutra ko kajmakcalan da si preziveo :D

 

@mozzer

;)

 

Svashta moze da se nauci od pametnih mladih ljudi

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 minutes ago, Lord Stef said:

Druze, saosecao bih ja sa tobom, ali, kako da ti kazem, ja navijam za Partizan... :D Mogu eventualno da te pozovem da pogledas jednu nasu utakmicu, nakon toga Zvezda ce ti izgledati kao Francuska '98.

 

jbg, vama grobarima ni medikamenti dr bilija ne bi pomogli. vama je potrebno nesto jace, mozda onda krokodil droga, da bi vas spicila voznjica dok gledate partizan u kokeza ligi

Edited by Nikodije
Link to comment

Микро дозинг је соооо 2011. Кенди флипинг, браћо, а не вињак и прапорци.*

 

 

nicolas-cage-fells-good-con-air-head-spa

 

 

*правим се паметан овде, а стрејт сам као лењир, не примајте се.

  

Link to comment

Nov sam, pa da ne tupim previše u prvom postu. 

Utakmica protiv Liverpula mi bila prva posle ne znam koliko vremena da sam sebi bio smešan što nisam mogao da se kontrolišem koliko sam vikao, psovao, nervirao, mrzeo Liverpul i onu njihovu fegetsku kič himnu. Sam sam gledao, ko što i najviše volim kad gledam fudbal na tv. A nisam bio ni na kakoj drozi od gore pomenutih. 

Prvih 20 minuta neverica šta gledam, ali nije trebalo biti neki veliki ekspert, ko što i nisam, pa znati da to neće dugo da traje.

Ne znam, meni ta asimetrična liga posle raspada SFRJ nikako i nikad nije legla i od neke polovine devedesetih Zvezda, domaći fudbal i ja počeli smo polako da se razilazimo. Još nekoliko utakmica početkom dveiljaditih i to je to. Lokalne loge uživo su mi čak bile zanimljivije, kad se naprimaš. Malo sam se opet primio na Zvezdu kad je došao "Veliki Žuti", ali to me je još više skenjalo kako se završilo. Reprezentaciju i da ne spominjem.

Englezi bili više neko nužno zlo, ali tu mi nikad nisu bile ove ložane koji su kao navijači tih klubova, ono u fazonu "mi", ko da već tri pokolenja unazad navijaju za Čelsi, Liverpol...

Oću da kažem,  neka "hemija" opet počela da radi.

A mnoge od vas je i ranije bilo zadovoljstvo čitati, jedino me mrzelo da se registrujem, nisam baš neki forumaški tip, niti neki fudbalski znalac.

Eto, pozdrav!

 

P. S. Zna li neko da li ista ekipa radi produkciju tv preneosa Engleza za Premijer ligu u i Ligu šampiona. U PL zvuk se zvuk s tribina mnogo bolje i nijansiranije čuje, ovo protiv Zvezde velikim delom ko da je publika došla na 40 dana.

      

Link to comment
1 minute ago, Durruti said:

NA nisam bio ni na kakoj drozi od gore pomenutih. 

 

Oću da kažem,  neka "hemija" opet počela da radi.      

Hm hm hm slight controversy

 

Ne ljuti se, dolazi vikend pa sam malo raspolozen a komsije me tolerisu danas, evo necu vise

 

Lep vikend komsije

Link to comment
12 minutes ago, Durruti said:

Nov sam, pa da ne tupim previše u prvom postu. 

Utakmica protiv Liverpula mi bila prva posle ne znam koliko vremena da sam sebi bio smešan što nisam mogao da se kontrolišem koliko sam vikao, psovao, nervirao, mrzeo Liverpul i onu njihovu fegetsku kič himnu. Sam sam gledao, ko što i najviše volim kad gledam fudbal na tv. A nisam bio ni na kakoj drozi od gore pomenutih. 

Prvih 20 minuta neverica šta gledam, ali nije trebalo biti neki veliki ekspert, ko što i nisam, pa znati da to neće dugo da traje.

Ne znam, meni ta asimetrična liga posle raspada SFRJ nikako i nikad nije legla i od neke polovine devedesetih Zvezda, domaći fudbal i ja počeli smo polako da se razilazimo. Još nekoliko utakmica početkom dveiljaditih i to je to. Lokalne loge uživo su mi čak bile zanimljivije, kad se naprimaš. Malo sam se opet primio na Zvezdu kad je došao "Veliki Žuti", ali to me je još više skenjalo kako se završilo. Reprezentaciju i da ne spominjem.

Englezi bili više neko nužno zlo, ali tu mi nikad nisu bile ove ložane koji su kao navijači tih klubova, ono u fazonu "mi", ko da već tri pokolenja unazad navijaju za Čelsi, Liverpol...

Oću da kažem,  neka "hemija" opet počela da radi.

A mnoge od vas je i ranije bilo zadovoljstvo čitati, jedino me mrzelo da se registrujem, nisam baš neki forumaški tip, niti neki fudbalski znalac.

Eto, pozdrav!

      

 

odlican prvi post,  ovo boldovano posebno naglasava da imas potencijal da koristis ocinji vid i zdrav razum, sto nam je na forumu preko potrebno

Edited by Nikodije
Link to comment
8 minutes ago, Durruti said:

P. S. Zna li neko da li ista ekipa radi produkciju tv preneosa Engleza za Premijer ligu u i Ligu šampiona. U PL zvuk se zvuk s tribina mnogo bolje i nijansiranije čuje, ovo protiv Zvezde velikim delom ko da je publika došla na 40 dana.

      

 

pozdrav i tebi :)

 

ne znam ko radi prenose pl utakmica, al kapiram da je vise razlicitih produkcija u igri. sto se ls tice, rekose mi da za domacina postoje dve opcije. prva, kroz koju klub manje zaradi, je da ti uefa sve organizuje. i druga da sam angazujes produkciju koja zadovoljava standarde prenosa koje je propisala uefa. kolko sam cuo, nasi su za tekmu protiv napolija angazovali neke spance... 

Link to comment

Eво и ја да се прикључим добродошлици на овај топик иако је по по нику и аватару јасно да се нећемо баш лепо слагати на остатку форума. :nobles:

 

Знаш да су га рокнули његови, а онда лагали да је то учинио мрски непријатељ? И да није једини коме се то десило у историји покрета коме је припадао, ту пут ит мајлдли?

Link to comment

Hvala na dobrodošlice

 

@Prslin

A koji rat je čist i u kom ratu su svi čisti. A i pomenuti je bio kontroverza sam po sebi. Da ne pomisliš da se baš poistovećujem s njegovim likom i delom. Mada mi je sve to što su propagirali i radili za svaki respekt. A da sam levo - jesam. Nego da ne širimo to na ovom topiku. 

Link to comment

Хммм... Па, у то ”све” спада и пропагирање да су им другара рокнули мрски фашисти и то што су га они одрадили хицем из непосредне брзине. Не верујем да ти је то за сваки (или било какав) респект, али као што кажеш - да не ширимо на овом топику, где мени ”лево” значи улаз 6 или 7, а ”десно” улаз 1 или 2. :thumbsup: 

Edited by Прслин
Link to comment
2 minutes ago, Meazza said:

Najjace da desnicarima stvarno smeta kad komunisti ubijaju jedni druge. :) 

 

@Durruti Dobrodosao. :s_p: 

Десничарима смета кад левичари лажу ко је кога и као убио. :s_c:

А ти Бонавентуро да си нам жив и здрав, и чувај се својих...:happy:

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

ajde sto se drogiraju na zurkama, nego sto izgleda tako nadrogirani sednu i pred male ekrane kada igra zvezda. meni je gledanje ove zvezde poput vadjenja zdravog zuba klestima, dok neki uzivaju u voznjici™

 

 

Svi™ smo odrastali na Bariju i Tokiju, pa se posle restartovali sa Kajzerom i Mecom, da bi nam infuzija i presadjivanje bubrega bilo Zigino ubijanje pauka protiv Rome, ali od svega toga je proslo dovoljno vremena da bi ti ova (i proslosezonska) Zvezdina igra bila "vadjenje zdravog zuba". Izvini, al' mislim da malo seres.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...